0

dziś mi się bardzo Munir podoba, dobry prognostyk

0

Jaki obrażony na zdjęciu!

0

BATE nabija statystyki strzałów

0

Rakitic ostatnio gra jako jakaś "podwieszona" 9 że tak często na środku boiska na 16 metrze sie pojawia?

0

sprzedajmy go, nic nie daje drużynie

0

a tak narzekali

1

0

a może tak Krychowiaka do Barcy :v

2

Munir ostatnio lepszych od Piszczka robił :v

4

Roberto jak abidal

2

Czy ktoś śledzi poza mną karierę Alena w Sportingu? Co o nim sądzicie?

0

Poza tym Munir jest dużo lepszy technicznie i kilka razy pokazał, że pomimo tych wszystkich źle wykorzystanych sytuacji i błędów posiada umiejętność genialnego zagrania piłki, ogarnia kogoś, zmieniania obrazu gry jednym zagraniem. Po ostatnich meczach widać chyba czemu Munir a nie Sandro ;p

0

Już wiecie czemu Munir a nie Sandro?

0

Suarez, nie wierzę!

0

Roberto wybawca kto by pomyślał

1

A i po tym meczu chyba widać czemu Munir > Sandro, wdg mie ofc

1

Barca z formą pod kreska

1

wygląd strony fajny, bardzo modernistyczny, podoba mi się to, że administracja idzie z duchem czasu ;)

1

Uwielbiam wasze podsumowania kolejek ;) zawsze z humorem
:D

1

Zauważyłem,że większość krytykowanych posunięć Luisa wychodzi nam na dobre, więc może po prostu pozwolić mu działać;)?

0

Rok temu jak Marc wyjmowal to czego nie musiał to był wychwalany, a teraz kiedy ma spadek formy i w dodatku słaba komunikację z obrońcami (co wynika z?) to pierwszy do sprzedania

0

Podobają mi się dzisiejsze rotacje i bardzo fajnie gra wdg mnie Munir ;)

0

Bardzo przyjemnie się czyta, myślę właśnie nad wyjazdem na mecz do Barcelony i takie artykuły na pewno do tego jeszcze bardziej zachęcają ;)

2

Każdy trener bramkarzy powie swojemu podopiecznemu, że w sytuacji, gdy piłka jest daleko od bramki - np jak wczorsj 40-50 metrów, stal na 11-16 metrze

0

Zapomniałeś dodać o machaniu rękami ;)

0

Sergi Roberto miał zawsze papiery na grę ale bardzo silna blokadę psychiczną, po prostu go paralizowalo :x

0

będzie zmuszony :P

0

Oj Suarez... :(

0

A Ty byś ustal 90min na lini, kiedy cała Twoja drużyna jest po drugiej stronie boiska?

0

Once de gala ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?