Poza tym Munir jest dużo lepszy technicznie i kilka razy pokazał, że pomimo tych wszystkich źle wykorzystanych sytuacji i błędów posiada umiejętność genialnego zagrania piłki, ogarnia kogoś, zmieniania obrazu gry jednym zagraniem. Po ostatnich meczach widać chyba czemu Munir a nie Sandro ;p
Rok temu jak Marc wyjmowal to czego nie musiał to był wychwalany, a teraz kiedy ma spadek formy i w dodatku słaba komunikację z obrońcami (co wynika z?) to pierwszy do sprzedania
0
dziś mi się bardzo Munir podoba, dobry prognostyk
0
Jaki obrażony na zdjęciu!
0
BATE nabija statystyki strzałów
0
Rakitic ostatnio gra jako jakaś "podwieszona" 9 że tak często na środku boiska na 16 metrze sie pojawia?
0
sprzedajmy go, nic nie daje drużynie
0
a tak narzekali
1
http://meczstudio.com/trans3.html
0
a może tak Krychowiaka do Barcy :v
2
Munir ostatnio lepszych od Piszczka robił :v
4
Roberto jak abidal
2
Czy ktoś śledzi poza mną karierę Alena w Sportingu? Co o nim sądzicie?
0
Poza tym Munir jest dużo lepszy technicznie i kilka razy pokazał, że pomimo tych wszystkich źle wykorzystanych sytuacji i błędów posiada umiejętność genialnego zagrania piłki, ogarnia kogoś, zmieniania obrazu gry jednym zagraniem. Po ostatnich meczach widać chyba czemu Munir a nie Sandro ;p
0
Już wiecie czemu Munir a nie Sandro?
0
Suarez, nie wierzę!
0
Roberto wybawca kto by pomyślał
1
A i po tym meczu chyba widać czemu Munir > Sandro, wdg mie ofc
1
Barca z formą pod kreska
1
wygląd strony fajny, bardzo modernistyczny, podoba mi się to, że administracja idzie z duchem czasu ;)
1
Uwielbiam wasze podsumowania kolejek ;) zawsze z humorem
:D
1
Zauważyłem,że większość krytykowanych posunięć Luisa wychodzi nam na dobre, więc może po prostu pozwolić mu działać;)?
0
Rok temu jak Marc wyjmowal to czego nie musiał to był wychwalany, a teraz kiedy ma spadek formy i w dodatku słaba komunikację z obrońcami (co wynika z?) to pierwszy do sprzedania
0
Podobają mi się dzisiejsze rotacje i bardzo fajnie gra wdg mnie Munir ;)
0
Bardzo przyjemnie się czyta, myślę właśnie nad wyjazdem na mecz do Barcelony i takie artykuły na pewno do tego jeszcze bardziej zachęcają ;)
2
Każdy trener bramkarzy powie swojemu podopiecznemu, że w sytuacji, gdy piłka jest daleko od bramki - np jak wczorsj 40-50 metrów, stal na 11-16 metrze
0
Zapomniałeś dodać o machaniu rękami ;)
0
Sergi Roberto miał zawsze papiery na grę ale bardzo silna blokadę psychiczną, po prostu go paralizowalo :x
0
będzie zmuszony :P
0
Oj Suarez... :(
0
A Ty byś ustal 90min na lini, kiedy cała Twoja drużyna jest po drugiej stronie boiska?
0
Once de gala ;)