0

KURDE JEST :)OBY TAK DALEJ

0

GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0

Pedro świetny mecz zaczyna grać.A bramka z Realem była by czymś pięknym

0

Pele to tak jak u nas Macierewicz i Kaczyński bomba w samolocie i uj:)
coś se ubzdurał w tej główce i twierdzi że to prawda.Pozamykać ich w zakładzie dla obłąkanych

0

ciekawe czy Atletico się podłoży

0

Valencia się spisała.No teraz tylko Atletico remis i mamy ich:)
A u nas będzie monita

0

realistka przykre ze wstydzisz sie za real ale cóż to klub idiotów

0

Pedro Pedro :) w końcu

0

szkoda ze Messi nie gra w reprezentacji Hiszpanii.

0

jeżeli macie czeską stacje to jutro jest mecz na ct4.nadają na cyfrowej naziemnej telewizji.VeB

0

kompletny błazen ten benio już nie wie co za głupoty wygaduje

0

kibic nie barcy
kolejna parodia w waszym wykonaniu.zaśmiecasz tą stronę.jacy wy jesteście oślepieni

0

sorki ale obawiam się co to może być za mecz z naszymi chłopakami jak będą się ważyć losy mistrzostwa.przecież ten idiota może pozbawić kogoś kariery

0

0

i są skutki braku kilku klepek

0

Dysbindyn
a pewnie Ty dzięki temu przyszedłeś na świat

0

Pele to już jest gorszy od swojego rodaka Ronaldinho.A Messiemu to może co najwyżej buty czyścić.Pele nie wytrzymałby dzisiejszego tempa gry i wysiłku jakiego trzeba włożyć.Obecny Messi jak by się cofnął do tamtych czasów to i by ze 100 a może więcej bramek strzelał na sezon z tą dziurawą obroną jaka była.

0

a i jeszcze jedno wczoraj też ta panienka Krystynka nie powinna grać za to co powiedział sędziemu.Miał siedzieć w domu i płakać bo Messi strzela kolejną piękną bramkę.I to z rzutu wolnego.A ponoć Messi nie potrafi.ile Krystynka ma bramek z wolnego w tym sezonie??Bo jakoś nie mogę się doliczyć nawet 1 :)

0

Liga będzie nasza VeB:)

0

Real stracił punkty :)A może jeszcze wygramy

0

Eric najważniejsze żebyś był zdrowy.VeB

0

policzcie teraz punkty a to nie wszystkie mecze choćby wczorajszy z Betisem
jakbym był kibicem realu to bym się wstydził takiego zwycięstwa i klubu

0

obejrzyjcie to.wygrywamy tą ligę tylko na papierku jest inaczej dzięki układom realu z sędziami

0

przeliczcie punkty Wygrywamy tą ligę tylko na papierku jest inaczej dzięki układom realu z sędziami

0

zobaczcie to

0

ok idę spać Visca el Barca

0

na takich psycholi trzeba uważać.

0

ostatnio w autobusie mnie napadła jakaś babcia i twierdziła ze nie żyjemy w Polsce.Pewnie to jej wnuczek taki sam moher jak ona:)

0

Sawik:)
ale idiota się dziś trafił skąd oni ich biorą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?