Przemko78
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KURDE JEST :)OBY TAK DALEJ
0
GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
Pedro świetny mecz zaczyna grać.A bramka z Realem była by czymś pięknym
0
Pele to tak jak u nas Macierewicz i Kaczyński bomba w samolocie i uj:)
coś se ubzdurał w tej główce i twierdzi że to prawda.Pozamykać ich w zakładzie dla obłąkanych
0
ciekawe czy Atletico się podłoży
0
Valencia się spisała.No teraz tylko Atletico remis i mamy ich:)
A u nas będzie monita
0
realistka przykre ze wstydzisz sie za real ale cóż to klub idiotów
0
Pedro Pedro :) w końcu
0
szkoda ze Messi nie gra w reprezentacji Hiszpanii.
0
jeżeli macie czeską stacje to jutro jest mecz na ct4.nadają na cyfrowej naziemnej telewizji.VeB
0
kompletny błazen ten benio już nie wie co za głupoty wygaduje
0
kibic nie barcy
kolejna parodia w waszym wykonaniu.zaśmiecasz tą stronę.jacy wy jesteście oślepieni
0
sorki ale obawiam się co to może być za mecz z naszymi chłopakami jak będą się ważyć losy mistrzostwa.przecież ten idiota może pozbawić kogoś kariery
0
A trochę z innej beczki.Zobaczcie to.Świr pepe
http://www.thebarca.com/video-gallery/viewvideo/11225/best-skills-and-goals/pepe-history.html
0
i są skutki braku kilku klepek
0
Dysbindyn
a pewnie Ty dzięki temu przyszedłeś na świat
0
http://www.thebarca.com/video-gallery/viewvideo/11171/best-skills-and-goals/fc-barcelona-5-0-real-madrid--goals-a-highlights--29-11-2010--high-definition.html
coś wspaniałego.
0
Pele to już jest gorszy od swojego rodaka Ronaldinho.A Messiemu to może co najwyżej buty czyścić.Pele nie wytrzymałby dzisiejszego tempa gry i wysiłku jakiego trzeba włożyć.Obecny Messi jak by się cofnął do tamtych czasów to i by ze 100 a może więcej bramek strzelał na sezon z tą dziurawą obroną jaka była.
0
a i jeszcze jedno wczoraj też ta panienka Krystynka nie powinna grać za to co powiedział sędziemu.Miał siedzieć w domu i płakać bo Messi strzela kolejną piękną bramkę.I to z rzutu wolnego.A ponoć Messi nie potrafi.ile Krystynka ma bramek z wolnego w tym sezonie??Bo jakoś nie mogę się doliczyć nawet 1 :)
0
Liga będzie nasza VeB:)
0
Real stracił punkty :)A może jeszcze wygramy
0
Eric najważniejsze żebyś był zdrowy.VeB
0
policzcie teraz punkty a to nie wszystkie mecze choćby wczorajszy z Betisem
jakbym był kibicem realu to bym się wstydził takiego zwycięstwa i klubu
0
obejrzyjcie to.wygrywamy tą ligę tylko na papierku jest inaczej dzięki układom realu z sędziami
0
przeliczcie punkty Wygrywamy tą ligę tylko na papierku jest inaczej dzięki układom realu z sędziami
0
zobaczcie to
0
ok idę spać Visca el Barca
0
na takich psycholi trzeba uważać.
0
ostatnio w autobusie mnie napadła jakaś babcia i twierdziła ze nie żyjemy w Polsce.Pewnie to jej wnuczek taki sam moher jak ona:)
0
Sawik:)
ale idiota się dziś trafił skąd oni ich biorą