Przemko78
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
głos mocherów idź już spać albo włącz se radio bo jutro kosmici prezesa porwą:)
0
Sędzia w pierwszej połowie był sprawiedliwy więc trzeba było wy myśleć że noga go boli a pepe mu powiedział z w drugiej połowie lepiej niech się nie pokazuje
0
głoś ty pewnie oglądasz tv trwam ?
0
Głos powinniśmy mieć już 3 puchary LM ale murinio kupił jeden po drodze z interem
0
Dajmy se spokój z tym głosem rozsądku szkoda się denerwować.
Wiadomo kto jest MISTRZEM VeB :)
A dzieci Realu niech świętują wygraną
0
głos lepiej s........j z tej strony bo tych bzdur nie da się czytać.
Niezłe zioła bierzesz w tym akademiku
0
puchar sędziemu się należy.
0
głos myśli że obrońca może piłkę ręką łapać:)
0
glos rozsadku
podaj adres a pokaże Ci sprawiedliwość
0
glos co ty wąchasz?
przestań się ośmieszać bo rodzice się za Ciebie wstydzą.
Wiecie co jest z kibicami realu to tak jak u nas z moherami.
0
glos lepiej idz na stronke srealu
0
glos rozsadku
twój real to słabizna z Barcą mają smary z taką grą no chyba że wujek sędzia pomoże
0
Tytuł dla Realu to hańba dla Hiszpańskiego i światowego futbolu.Betis robił ich jak chciał.Barca by miała dziś z Realem podwójną manite
0
Brawo Betis.kurde sędzia znowu pomógł ileż k...a można
który kibic realu oglądał mecz znowu seans w wykonaniu sędziowskim
0
KingLeonidas
racja ale denerwuje mnie jak ktoś pisze takie bzdury o messim
0
Manita=Messi
0
kam11 tam będziesz wśród swoich:)
0
kam11 dziecko co ty bierzesz?idz słuchaj radia M lepiej
0
0
mattinho
racja połowę bramek ma z karnych.zresztą messiemu może czyścić buty
0
0
Jedno trzeba przyznać.Ten trener ma klasę.I szkoda że natrafił na Barce:)
0
Dead nawet wasza Marca pisze że dziś sędzia nie podyktował 3 karnych dla Barcy.Nawet oni to widzą że real jest faworyzowany przez sędziów
0
Dead proszę cię.Real wygrywa ligę największa baśń 2012 roku.Sierotka real i sędziowie
0
Dead już lepiej idź do realu.Prezydent realu publicznie by sie przyznał że kupił lige a taki kibic jak Ty twierdził by że to nie możliwe że Real jest wielki.Tak wielki że nie potrafi wygrać z BARCELONĄ
0
natall11 racja
0
nawet komentatorzy śmieją sie z tego jak sreal wygrywa.Dzięki błędom sędziów
0
Dead ty patrz uważnie a później komentuj.Inter przeszedł też Barce dzieki pomocy sędziów no ba Barca miała by rekord 2 razy LM
0
Dead ty hańbisz swój klubik bo siedzisz na stronie MISTRZÓW.
Na stronie srealu nuda ??
moze znowu puchar pod kołami autobusu potraktują.Bo obecny Real nikogo nie szanuje i nic nawet pucharu:)A swoją drogą ładnie potraktowali świetnego piłkarza Raula
0
Dead aleś się spocił prawda boli.Ty chyba meczy nie oglądasz albo jesteś ślepy:)Ostatnie mecze srealu to same karne czerwone dla ich przeciwników bramki ze spalonych strzelają.Chłopie obudź się.Bądz sprawiedliwy.Po raz 4 ligi nie mogą przegrać trzeba było podkupić co nie co