0

blazej real wygra mecz jest już ustawiony

0

Dead prawda jest taka że to Barcelona jest mistrzem i kopie Real jak chce a Ty się cieszysz bo real kupił mistrza na ten sezon:)

0

Dead martwy idź z tej strony.asshole

0

blazej99 co z alexisem?

0

S jutro Real wygra dzięki pomocy kochanych arbitrów:)
dziś praca sędziego szkoda słów.13 kartek

0

Ale nerwów straciłem.Ciekawe co z Alexisem

0

Świetna wiadomość:)

0

chyba sobie żartują.za żadne pieniądze

0

chivo ozil pasuje do ciebie

0

chivo312
idź r10 już daje w szatni

0

no real wygrał głupi ma zawsze szczęście ale brawo dla Rayo

0

Ja już nie rozumie i Pepe i ramos czerwone i nic co za sedzia

0

quwaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Ciotka strzeliła

0

Roafson24
No Ramka już powinien dostać czerwoną

0

Jak sędziowie będą sprawiedliwi to Real straci punkty:)Już murinka ma rozmowę z sędziami(pewnie mówi skoro wam płace to chce karny i grę w przewadze)

0

Real gra słabo może stracą punkty

0

Oglądam mecz Realu i parodia.Real już powinien grać w 10 i prawdopodobnie przegrywać po karnym.Ale cóż znowu na pomoc przyszedł sędzia.

0

W końcu ktoś napisał prawdę którą każdemu powtarzam.Oglądam wszystkie mecze ligi Hiszpańskiej i to to widzę na meczach Realu to paranoja.Wygrają tą ligę dzięki pomocy sędziów

0

Trzeba zaznaczyć że Ronaldo ma tych karnych więcej dzięki pomyłkom sędziowskim.Dlatego prowadzą w lidze.Bramki po karnych i ze spalonych

0

Wczoraj to było to czego Madryt nigdy nie wykona:)Za słabi są

0

Barca mogła wygrać śmiało 10:1 gdyby wykorzystała sytuacje.Real nigdy nie zagra z taka gracją.Piękny mecz aż chce się bez końca i oglądać mecze Barcelony:)

0

Real kiedyś to był zespołem.Co zrobili z takim zawodnikiem jak Raul?Wstyd
taki wychowanek sercem oddany do klubu i co przychodzi murinio i wypad

0

Zresztą w bezpośredniej konfrontacji są cieniasami.Barsa ich leje jak chce

0

IceMan popieram.
Real ma przewagę w lidze dzięki pomyłkom sędziów i każdy o tym wie nawet kibice realu tylko ciężko im się do tego przyznać.Po-prostu nie maja jaj.
Barsa to styl i pełen profesjonalizm.To piękno futbolu o którym real może pomarzyć.Nigdy nie zagrają tak pięknie jak Barcelona.Brak im piłkarzy.
Przemawia przez nich tylko chamstwo i obłuda dzięki trenerowi.Zawodnicy tacy jak Pepe są przykładem czego ich uczy trener.To nie jest futbol to jakaś psychoza

0

christo
Zmień klub bo ten to żałosny jest z twoich wypowiedzi może Real?
Zostaw Barce dla prawdziwych kibiców.A od Fabre się odwal

0

Walentynki udane Barca wygrała:)

0

rdam ja też każdy.To widać badz sprawiedliwy.Z Barca biegają jak nakręceni chcą się pokazać.A z Realem już tak nie jest.A wiesz dlaczego bo już nie są taką potęgą jak kiedyś byli.Wiesz kto był wczoraj na stadionie Realu Roberto Carlos znasz takiego piłkarza?To jest zawodnik Realu którego pamiętam.To były czasy kiedy grali piękna piłkę.A Barcelona przez ostatnie kilka sezonów gra piłkę którą już nikt nigdy nie powtórzy.To jest wszystko co można było w piłce pokazać prawdziwa magią.Piszesz o podaniach właśnie to jest piękne kilkadziesiąt podań i nagle jedno i GOL.Te zagrania z pierwszej pł gdzie jest kilku napalonych przeciwników a oni podają w trójkącie.Pokaż mi Real grający tak piękną piłkę a pogratuluje Ci

0

Widać tu więcej kibiców realu niż Barcy.Przyszli podziwiać mistrzów.
Bo u siebie długo nie widzieli

0

do końca sezonu jeszcze 16 spotkań zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?