0

0

teraz za kasę studia robisz :)Prawdziwy kibic Realu :)

0

głos to ty dziadek jesteś:)
skoro tyle widziałeś:)

0

Na przestrzeni ponad stu lat Barça odnosiła więcej zwycięstw w tej rywalizacji, włączając w rachunki również mecze nieoficjalne. Zawodnicy ci wygrywali 98 spotkań, a przegrali 90 razy.Chodzi o Gran Derbi

0

głos ile ty widziałeś mistrzostw realu??

0

jeszcze mistrza nie macie:)
a my mamy 3 puchary w tym sezonie i szanse na kolejne 3 pajacu

0

galopujący pozdrawiam VeB

0

głos te 9 pucharów to już legenda nie do powtórzenia przez SREAL

0

głos czytać nie umiesz czy ja napisałem PAŁĘ czy PAL?

0

głos ciekawe czy powtórzyłbyś to na ulicy.Takim jak ty ciotom to pale w d..e się tylko wbija

0

głos no niestety masz racje jak się ma sędziów po swojej stronie to 13 puntów macie więcej.Gratuluje na pewno zasłużyli

0

Real to nie futbol to kalectwo futbolu

0

ronaldo to nawet nie jest godny zakładać buty Messiemu.Pytanie ile złotych piłek ma ten żelowy cwel?

0

racja pozdrawiam kibiców BARCY najlepszego zespołu na świecie.
idę spać.
głosik ale z ciebie ciota żelowa jak ronaldo

0

głos gratuluje tylko dziwne bo z Barca nie potrafią tacy mistrzowie wygrać HAHAHAHA

0

real kupuje mecze i taka jest prawda

0

Real by się rozpad jakby barca miała 4 raz z rzędu mistrza więc trzeba było to zatrzymać bo katastrofa była bliska

0

ale Eto to nie wychowanek i zawodnik który odda serce za swój klub pajacu

0

Real za czasów murinio to najgłupszy zespół w historii tego klubu:)Nawet swoją legendę i świetnego zawodnika jakim jest Raul potraktowali jak szmatę

0

kibice Realu oddali by wszystkie puchary żeby tylko osiągnąć poziom jakim od kilku lat gra Barca.Ale przykro mi za słabi jesteście :)Nigdy w historii nie mieliście zespołu który by dorównał dzisiejszej Barcelonie

0

Głos w sercu wiesz że te 13 punktów macie kupionych i dlatego tu jesteś i tak tego bronisz bo sam nie wierzysz w to co piszesz.A boli cię ułomność Realu do Grającej Barcy:)

0

głos co to jest dzisiejszy Real?tylko tacy nawiedzeni jak ty się zachwycają słabiznami.VeB

0

głos widać że mistrzostwo się dla was nie liczy boli was że z Barcą nie potraficie wygrać hahahahahaha

0

racja Visca el Barca najlepsza drużyna świata

0

głos o chłopczyk się już zaczyna denerwować bo pluje jadem

0

głos gorszego idioty tu nie było:)
Co Real gra?Jak gra z Barca to lata za piłeczką a Ronaldo płacze bo nikt mu piłki nie chce oddać:)
Real nie ma stylu o przepraszam Marcelo Pepe to jest ich styl styl chamstwa na boisku

0

głos
piszesz o jakimś faulu na Alvesie i nie widzisz 100 pomyłek na korzyść Realu.Chłopie bądź sprawiedliwy

0

BARCA I TAK JEST NAJLEPSZA i to nie jest tylko moja opinia ale większości trenerów i ludzi futbolu.I każdy trener patrzy na styl jaki pokazuje BARCA bo jest wspaniały to po prostu coś cudownego.Coś czego real nigdy nie zagra bo jest za słaby cieniutki i tyle

0

głos cieszy mnie to że jesteś kibicem realu.tylko tam takich nawiedzonych mają

0

gdyby nie błędy sędziowskie mielibyśmy 16 na 16 pucharów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?