Przemko78
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
teraz za kasę studia robisz :)Prawdziwy kibic Realu :)
0
głos to ty dziadek jesteś:)
skoro tyle widziałeś:)
0
Na przestrzeni ponad stu lat Barça odnosiła więcej zwycięstw w tej rywalizacji, włączając w rachunki również mecze nieoficjalne. Zawodnicy ci wygrywali 98 spotkań, a przegrali 90 razy.Chodzi o Gran Derbi
0
głos ile ty widziałeś mistrzostw realu??
0
jeszcze mistrza nie macie:)
a my mamy 3 puchary w tym sezonie i szanse na kolejne 3 pajacu
0
galopujący pozdrawiam VeB
0
głos te 9 pucharów to już legenda nie do powtórzenia przez SREAL
0
głos czytać nie umiesz czy ja napisałem PAŁĘ czy PAL?
0
głos ciekawe czy powtórzyłbyś to na ulicy.Takim jak ty ciotom to pale w d..e się tylko wbija
0
głos no niestety masz racje jak się ma sędziów po swojej stronie to 13 puntów macie więcej.Gratuluje na pewno zasłużyli
0
Real to nie futbol to kalectwo futbolu
0
ronaldo to nawet nie jest godny zakładać buty Messiemu.Pytanie ile złotych piłek ma ten żelowy cwel?
0
racja pozdrawiam kibiców BARCY najlepszego zespołu na świecie.
idę spać.
głosik ale z ciebie ciota żelowa jak ronaldo
0
głos gratuluje tylko dziwne bo z Barca nie potrafią tacy mistrzowie wygrać HAHAHAHA
0
real kupuje mecze i taka jest prawda
0
Real by się rozpad jakby barca miała 4 raz z rzędu mistrza więc trzeba było to zatrzymać bo katastrofa była bliska
0
ale Eto to nie wychowanek i zawodnik który odda serce za swój klub pajacu
0
Real za czasów murinio to najgłupszy zespół w historii tego klubu:)Nawet swoją legendę i świetnego zawodnika jakim jest Raul potraktowali jak szmatę
0
kibice Realu oddali by wszystkie puchary żeby tylko osiągnąć poziom jakim od kilku lat gra Barca.Ale przykro mi za słabi jesteście :)Nigdy w historii nie mieliście zespołu który by dorównał dzisiejszej Barcelonie
0
Głos w sercu wiesz że te 13 punktów macie kupionych i dlatego tu jesteś i tak tego bronisz bo sam nie wierzysz w to co piszesz.A boli cię ułomność Realu do Grającej Barcy:)
0
głos co to jest dzisiejszy Real?tylko tacy nawiedzeni jak ty się zachwycają słabiznami.VeB
0
głos widać że mistrzostwo się dla was nie liczy boli was że z Barcą nie potraficie wygrać hahahahahaha
0
racja Visca el Barca najlepsza drużyna świata
0
głos o chłopczyk się już zaczyna denerwować bo pluje jadem
0
głos gorszego idioty tu nie było:)
Co Real gra?Jak gra z Barca to lata za piłeczką a Ronaldo płacze bo nikt mu piłki nie chce oddać:)
Real nie ma stylu o przepraszam Marcelo Pepe to jest ich styl styl chamstwa na boisku
0
głos
piszesz o jakimś faulu na Alvesie i nie widzisz 100 pomyłek na korzyść Realu.Chłopie bądź sprawiedliwy
0
BARCA I TAK JEST NAJLEPSZA i to nie jest tylko moja opinia ale większości trenerów i ludzi futbolu.I każdy trener patrzy na styl jaki pokazuje BARCA bo jest wspaniały to po prostu coś cudownego.Coś czego real nigdy nie zagra bo jest za słaby cieniutki i tyle
0
głos cieszy mnie to że jesteś kibicem realu.tylko tam takich nawiedzonych mają
0
gdyby nie błędy sędziowskie mielibyśmy 16 na 16 pucharów :)