0

kantyman idz lepiej popłacz z krysią i srealem

0

Kibice Barcelony musimy do końca wierzyć że nasi chłopcy wygrają ligę wbrew wszystkim.I sędziowie nie dadzą rady pomóc SREALOWI

0

Prawda jest taka że liga jest już ustawiona pod Real.Wiecie co by było jak Barca by miała 4 mistrzostwo z rzędu a Sreal nic.Cały zespół by się posypał.
Widać że sędziowie celowo krzywdzą Barce żeby Sreal jakoś wygrał ligę.
Zawodnicy srealu bronią rekami w polu karnym faulują i nie ma karnych dla ich przeciwników.A naszej Barcelonie wymyślają spalone z kapelusza.To jest tak widoczne.Korupcja jak nic.Może wczoraj nie grali super ale gdyby nie sędziowie jest 4:2 dla Barcy.Nie uznana bramka na 1:1,druga bramka dla osasuny tam był spalony,no i trzecia dla Barcy za loczek uznany spalony.Sędzia miał wzrok jak satelita amerykański:)Zobaczcie sobie powtórki.

0

jest sporo straty ale i dużo meczów wygramy ta ligę VISCA

0

Real gra z nienawiścią.Słuchają murinke aon niszczy celowo reprezentacje Hiszpani żeby Portugalia miała jakąś szanse

0

Barcelona i tak gra najlepszy futbol w historii tego sportu.Czy sie to komuś podoba czy nie

0

WYGRAMY LIGE

0

SAMPRE IDZ NADSTAW SIE DO RONALDITKI:)

0

BARCO KOCHAM CIE NAD ZYCIE Z TOBA NA ZAWSZE

0

BARCA JEST I TAK LEPSZA OD REALU :)KIEDY RWAL WYGRAŁ W LIDZE Z NAMI A GDZYBY NIE SEDZIE TO BY MIELI WIECEJ PORAZEK NIZ MY

0

LUDZIE NIE UZNANA BRAMKA NA 1;1 I NA 3;3 A NA 2;0 DLA SRUNY BYL SPALONY ZOBACZCIE POWTÓRKI

0

Wina jest po stronie sędziów widać że sreal kupił lige .Co by było jak 4 raz by przegrał klub by sie rozsypał a tak kupili sędziów

0

Visca el Barca MISTRZ MISTRZ

0

Jeszcze wygramy real też złapie zady-che.Ale jeszcze trzeba ubić Hiszpańskich sędziów

0

Real wygrywa ligę przy pomocy sędziego.

0

Visca el Barca.I tak jesteśmy MISTRZAMI.Zasrani sędziowie nie uznali 2 prawidłowych bramek.A 1 bramka dla osłów czy jak tam osasuny była ze spalonego

0

Tak ale nie na lodowisku

0

Pep już odpuścił lige.Co za głupol.Kocham Barce ale tak się nie da

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?