Przemko78
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kantyman idz lepiej popłacz z krysią i srealem
0
Kibice Barcelony musimy do końca wierzyć że nasi chłopcy wygrają ligę wbrew wszystkim.I sędziowie nie dadzą rady pomóc SREALOWI
0
Prawda jest taka że liga jest już ustawiona pod Real.Wiecie co by było jak Barca by miała 4 mistrzostwo z rzędu a Sreal nic.Cały zespół by się posypał.
Widać że sędziowie celowo krzywdzą Barce żeby Sreal jakoś wygrał ligę.
Zawodnicy srealu bronią rekami w polu karnym faulują i nie ma karnych dla ich przeciwników.A naszej Barcelonie wymyślają spalone z kapelusza.To jest tak widoczne.Korupcja jak nic.Może wczoraj nie grali super ale gdyby nie sędziowie jest 4:2 dla Barcy.Nie uznana bramka na 1:1,druga bramka dla osasuny tam był spalony,no i trzecia dla Barcy za loczek uznany spalony.Sędzia miał wzrok jak satelita amerykański:)Zobaczcie sobie powtórki.
0
jest sporo straty ale i dużo meczów wygramy ta ligę VISCA
0
Real gra z nienawiścią.Słuchają murinke aon niszczy celowo reprezentacje Hiszpani żeby Portugalia miała jakąś szanse
0
Barcelona i tak gra najlepszy futbol w historii tego sportu.Czy sie to komuś podoba czy nie
0
WYGRAMY LIGE
0
SAMPRE IDZ NADSTAW SIE DO RONALDITKI:)
0
BARCO KOCHAM CIE NAD ZYCIE Z TOBA NA ZAWSZE
0
BARCA JEST I TAK LEPSZA OD REALU :)KIEDY RWAL WYGRAŁ W LIDZE Z NAMI A GDZYBY NIE SEDZIE TO BY MIELI WIECEJ PORAZEK NIZ MY
0
LUDZIE NIE UZNANA BRAMKA NA 1;1 I NA 3;3 A NA 2;0 DLA SRUNY BYL SPALONY ZOBACZCIE POWTÓRKI
0
Wina jest po stronie sędziów widać że sreal kupił lige .Co by było jak 4 raz by przegrał klub by sie rozsypał a tak kupili sędziów
0
Visca el Barca MISTRZ MISTRZ
0
Jeszcze wygramy real też złapie zady-che.Ale jeszcze trzeba ubić Hiszpańskich sędziów
0
Real wygrywa ligę przy pomocy sędziego.
0
Visca el Barca.I tak jesteśmy MISTRZAMI.Zasrani sędziowie nie uznali 2 prawidłowych bramek.A 1 bramka dla osłów czy jak tam osasuny była ze spalonego
0
Tak ale nie na lodowisku
0
Pep już odpuścił lige.Co za głupol.Kocham Barce ale tak się nie da