Przemko78
Dołączył/a: grudzień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
kamil27 może chcesz zobaczyć jak kopie piłkę
0
Barca jest wielka.Visca
0
0
rdma masz racje 2 podania bij a leć może karny będzie.wiesz podobnie graja w polskiej lidze.Ale mają poziom hahaha.
0
następny nawiedzony madrista1991 :)3 karne no tak dali w łape sędziemu za 3 karne a tu lipa nie dostali hahaha
0
lukaszbiskup popieram ale tak jest
0
kamil27 kibicuje już Barcelonie od ponad 10 lat jak Cię to martwi.
Piłkarze nie bądź śmieszny:)(ale mam ubaw)Pepe to nadaje się może tylko do klatki chodz tam też by nie dał rady za udawanie tytułu się nie dostaje
0
wie może kto to jest Pepe,Di-maria,Marcelo-czy to piłkarze??Myślę że nie
0
0
Tabele: Liga hiszpańska:
Sezon 2010/2011
lp. drużyna m. z. r. p. bramki pkt.
1. FC Barcelona (M) 38 30 6 2 95:21 96
2. Real Madryt 38 29 5 4 102:33 92
podobne do teraz.Wiec Barca ma szanse:)
Chłopaki wygrają
0
Co to za mistrz co przegrywa z BARCELONĄ:)
Barca i tak jest najlepsza
0
krysia ma już 3 bramki dziękujemy panie sędzio
0
Visca i tak Real z naszymi chłopakami nie ma szans
0
Krysia ma ile 25 bramek hmm a połowę z karnych :)
0
sreal teraz ma szanse wygrać bo sędzia już im sporo pomógł.Zamiast dac czerwoną kartkę Samosowi to dał zawodnikowi z Levante
0
porąbani sędziowie w tej Hiszpani.Murionio im chyba niezle płaci a krysia daje d....y
0
ramos już dawno powinien wylecieć ale jak wtedy przegrają i liga bedzie zagrożona.Jak ja nienawidzę tego zespołu
0
A sreal znowu karny i krysia wyrównała a jak trzeba pomóc jak nie idzie
0
nodac taki di maria ino umie wymuszać faule na sobie:)
i nigdy nie osiągnie tego co Xavi.
0
nodac
Barca to nie tylko Pep.Liczy sie całość,wszyscy którzy tam pracują.
Xavi i Iniesta słabi hmm.Czy Ty jesteś normalny?
0
nadac nudzisz jak krysia po przegranym meczu z Barceloną.
A Xavi Messi Iniesta Puyol kim oni są jak nie wychowankami Barcy Real może tylko im pozazdrościć.Moge wymieniać kolejnych
0
Płaczki niech płaczą, piłkarze grają, a kibice wierzą.
0
nodac
radze Ci znikać na stronke Srealu
0
idę zagrać w fife 12 i skopać tyłki tym co graja realem:)
0
brylek za lige tez:)
0
brylek gdyby było 1:1 mecz może by inaczej sie potoczył.A 2 bramka dla osasuny ewidentny spalony 2 zawodników
Visca el Barca na zawsze
0
Amras masz racje dość już tych błędów przez które tracimy mistrzostwo.Gorzej sędziują niż w ekstraklasie.A tu jest korupcja
0
brylekpl19
Barca grała słabo ale 2 bramki były prawidłowo strzelone.widziałeś mecz?????
0
kantymen
Zobacz co robią zawodnicy srealu co robi PEPE.I nie ma wyciąganych wniosków.Murino targa za uszy i nic.Nasi zwrócą uwagę sędziemu i zaraz kartka.To co to jest ?Bądź sprawiedliwy