0

0

kamil27 może chcesz zobaczyć jak kopie piłkę

0

Barca jest wielka.Visca

0

0

rdma masz racje 2 podania bij a leć może karny będzie.wiesz podobnie graja w polskiej lidze.Ale mają poziom hahaha.

0

następny nawiedzony madrista1991 :)3 karne no tak dali w łape sędziemu za 3 karne a tu lipa nie dostali hahaha

0

lukaszbiskup popieram ale tak jest

0

kamil27 kibicuje już Barcelonie od ponad 10 lat jak Cię to martwi.
Piłkarze nie bądź śmieszny:)(ale mam ubaw)Pepe to nadaje się może tylko do klatki chodz tam też by nie dał rady za udawanie tytułu się nie dostaje

0

wie może kto to jest Pepe,Di-maria,Marcelo-czy to piłkarze??Myślę że nie

0

0

Tabele: Liga hiszpańska:
Sezon 2010/2011
lp. drużyna m. z. r. p. bramki pkt.
1. FC Barcelona (M) 38 30 6 2 95:21 96
2. Real Madryt 38 29 5 4 102:33 92
podobne do teraz.Wiec Barca ma szanse:)
Chłopaki wygrają

0

Co to za mistrz co przegrywa z BARCELONĄ:)
Barca i tak jest najlepsza

0

krysia ma już 3 bramki dziękujemy panie sędzio

0

Visca i tak Real z naszymi chłopakami nie ma szans

0

Krysia ma ile 25 bramek hmm a połowę z karnych :)

0

sreal teraz ma szanse wygrać bo sędzia już im sporo pomógł.Zamiast dac czerwoną kartkę Samosowi to dał zawodnikowi z Levante

0

porąbani sędziowie w tej Hiszpani.Murionio im chyba niezle płaci a krysia daje d....y

0

ramos już dawno powinien wylecieć ale jak wtedy przegrają i liga bedzie zagrożona.Jak ja nienawidzę tego zespołu

0

A sreal znowu karny i krysia wyrównała a jak trzeba pomóc jak nie idzie

0

nodac taki di maria ino umie wymuszać faule na sobie:)
i nigdy nie osiągnie tego co Xavi.

0

nodac
Barca to nie tylko Pep.Liczy sie całość,wszyscy którzy tam pracują.
Xavi i Iniesta słabi hmm.Czy Ty jesteś normalny?

0

nadac nudzisz jak krysia po przegranym meczu z Barceloną.
A Xavi Messi Iniesta Puyol kim oni są jak nie wychowankami Barcy Real może tylko im pozazdrościć.Moge wymieniać kolejnych

0

Płaczki niech płaczą, piłkarze grają, a kibice wierzą.

0

nodac
radze Ci znikać na stronke Srealu

0

idę zagrać w fife 12 i skopać tyłki tym co graja realem:)

0

brylek za lige tez:)

0

brylek gdyby było 1:1 mecz może by inaczej sie potoczył.A 2 bramka dla osasuny ewidentny spalony 2 zawodników
Visca el Barca na zawsze

0

Amras masz racje dość już tych błędów przez które tracimy mistrzostwo.Gorzej sędziują niż w ekstraklasie.A tu jest korupcja

0

brylekpl19
Barca grała słabo ale 2 bramki były prawidłowo strzelone.widziałeś mecz?????

0

kantymen
Zobacz co robią zawodnicy srealu co robi PEPE.I nie ma wyciąganych wniosków.Murino targa za uszy i nic.Nasi zwrócą uwagę sędziemu i zaraz kartka.To co to jest ?Bądź sprawiedliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?