0

@MrCental im więcej tego typu szukania dziury w całym widzę, tym bardziej kusi jednak na tę Konfederację zagłosować, skoro nikt nawet nie umie się merytorycznie do nich doczepić :D

0

Bardzo mało się mówi o Inieście w tym meczu, a on z pozycji defpoma tam podkręcał akcję za akcją po przerwie, nie wiem czy kiedyś trzymał w tym meczu piłkę dłużej niż 2 sekundy

0

@Sysia11 aaa, źle Cię zrozumiałem, więc usuwam komentarz :D

5

@LioNey99
Taką Ci tylko wrzucę statystykę, bo ona może Ci pokazać jak bardzo masz zakrzywiony obraz xD

Bramki (nie będę przytaczał asyst, żeby się już bardziej nie znęcać...) w LM w kolejnych latach kalendarzowych, w okresie o którym wspominasz.

Messi vs CR7

2016 13 - 7

2017 4 - 19

2018 9 - 7

2019 8 - 7

2020 4 - 6

2021 7 - 6

2022 4 - 0

Tak, w całych 2 latach z 7 Messi miał gorsze statystyki niż CR7. Pozostałe 5 lat - przewaga Messiego.
Całkiem nieźle jak na "no love story" w porównaniu do "mr champions league" :D


0

@maroon @AllBundy @HarveySpecter Dowody? Serio? Nie mam też dowodów na to, że Morawiecki czy Duda są sterowani przez SamiWiecieKogo, ale przecież myślenia mi nikt nie zabroni i mogę mieć swoją opinię na ten temat...

Fakty są takie, że poprzednik JPII zapowiedział transparencję w watykańskich finansach i został zlikwidowany po kilku tygodniach, po czym przyszedł JPII i nie było już żadnych problemów, co daje do myślenia...

Pedofilia w kościele była znanym tematem już od dawna, nie mówię, że JPII na nią przyzwalał, ale idąc waszym tokiem rozumowania, nie mam też dowodu, że jakkolwiek jej przeciwdziałał

0

@przemek1920dm @jarkszon
Nie wiem czy oglądaliście w ogóle mecz, ale to Valencia miała farta, że do sytuacji z Araujo tam nie było już 3-0... Czyli rozumiem, że jak rywal zepsuje okazję, to mamy farta, ale jak nam się odbije w złą stronę od słupka, to gramy słabo? :D

0

@czar007 Ja rozumiem, że smutno teraz trochę w domu po porażce, ale nie musisz już tu siać defetyzmu :D Może niektórzy jeszcze nie wiedzą skąd przybywasz, ale swego czasu sam nieostrożnie to przyznałeś, więc teraz już nie musisz udawać ;)

13

Gość nigdy nie był na poziomie Barcelony, a jeszcze próbuje obwiniać za to klub :D

1) Nikt Xaviego czy Iniesty nigdy nie skreślał przez warunki fizyczne, Busquets też pewnie jakichś wielkich ciężarów nie wyciska ;)

2) Nikt mu nie zabraniał samemu poćwiczyć

3) Nawet w 3-ligowym klubie, w którym hobbystycznie pracuję jako trener bramkarzy, utrzymanie formy fizycznej to odpowiedzialność zawodnika. Klub dostarcza wszelkie środki (dostęp do silowni, basenu, dietetyków, specjalistycznych badań lekarskich), jeśli zawodnik tego potrzebuje, ale wszystko musi się zaczynać od zawodnika. A mówimy tu o ludziach, dla których często to nie jest główne/jedyne źródło utrzymania. Riqui jest profesjonalistą, a chyba zdziwiło go, że ma takie obowiązki, jak dbanie o sprawność fizyczną, gdy czuje taką potrzebę :D

0

Śmiesznie też, że narzeka, że wchodził w momencie gdy Villa dał na 3-1, a sam się do tego przyczynił, bo Messi go objechał w miejscu przy tej bramce :D To też dobrze kontrastuje z tym "za bardzo skupialiśmy się na Messim", gdzie akurat on tego nie zrobił :D

3

Z tym znokautowaniem to Nani powiedział dosłownie o wyeliminowaniu ("Les habíamos eliminado en semifinales de 2008."). Tylko, że po angielsku ktoś przetłumaczył eliminację jako "knocking out", a później jakiś Polak nie ogarnął dalej ;)

1

@kejdzi Mówisz, że nie ma znaczenia czy chciał czy nie chciał, a po chwili, że za zamiar się daje czerwień. No czyli ma znaczenie, czy zamiar był czy nie jednak? :D

0

Ale smutny zjazd Keilora Navasa, 7 strzałów w światło i 7 bramek...

9

@Arek99 plus 5 w LM z czego Lewandowski 3, łącznie 12/24

1

@stepkovski i na mudialu od razu też ;)

0

@forest Zależy, czy ten algorytm faktycznie przeanalizował tysiące spotkań i sam dobrał jakieś współczynniki do tych swoich ocen, czy ktoś mu je po prostu wpisał na sztywno. W pierwszym przypadku AI, w drugim marketingowa zagrywka, bo AI jest modne :D

3

Ledwo się dziecko pojawiło w domu i już chętniejszy na nadgodzinki xD

0

@Bisz dosłownie pierwsze zdanie tekstu xD

1

Gość typowo dla atencji coś napisał, a tu od 20 godzin dyskusja na ten temat :D

0

@MateuszDoniec Ale wiesz, że właśnie tak tworzy się plotki? Żeby ktoś potem mógł sobie poskładać pewne fakty jak Ty i wydawało się to wiarygodne ;)

0

@FCB_dimiC Szwajcaria ma super podatki i w porównaniu do Norwegii jest dużo tańsza. Jest też na tyle mała, że jest duża szansa, że mieszka się gdzieś blisko kraju ościennego, a wtedy większe zakupy nawet się mogą opłacić za granicą. Świetny kraj do życia, nie mieszkałem tam sam, ale mój najlepszy przyjaciel od kilku lat tam jest, więc się wypowiem ;)

0

Cieszy, że docenia się Ter Stegena, bo to warsztatowo ciągle jeden z najlepszych bramkarzy na świecie i prawdopodobnie zdobył nam więcej punktów interwencjami niż ktokolwiek inny bramkami/asystami

2

Spoko, Ronnie. Poważnemu trenerowi by to zajęło 15 minut xD

0

@fmX ten czar007 to znany przybysz z fioletowej strony internetu, wiadomo, że zazdrość Matsa tam była spora (podobnie zresztą jak FdJ, po tym jak Ajax skopał Real na bernabeu), więc będzie wbijał takie szpileczki, ale nie przejmowałbym się, gość nigdy nic merytorycznego nie napisal tylko zawsze mu się "wydaje" xD

0

@czar007 Akurat ostatnio przeplata pojedynczym błędem serię solidnych występów, o czym świadczy choćby częstotliwość twoich wypowiedzi tu - włączasz się tylko wtedy, gdy Ter Stegen robi błąd :D

0

To dziś można przyładować i jutro nie brać NŻki, żyć nie umierać xD

2

Dembele > Messi, liczby nie kłamią...

7

Niesamowite, jak większość komentujących, po jednym dobrym meczu zmiennika, wyrzuca Ter Stegena z klubu :D Tego, że gość wybronił nam kilka ostatnich spotkań i tego jakie babole Neto sadził w pierwszych meczach sezonu już nagle nikt nie pamięta :D

0

@Herbert Poznań, Gdańsk, Lubin, Grodzisk, nigdy nie musiałem niczego pokazywać

0

@Vaven byłeś kiedyś na meczu choćby w Polsce? :D Absolutnie nikt nigdy nie sprawdził mnie z imienia i nazwiska, gdzie pojemności stadionów wahały się od 8 do 40 tysięcy. Sprawdzanie 90k osób przed Camp Nou to logistyczny strzał w stopę :D

1

@Vito9 miałem pisać, że stwierdzenie, że "listę pozytywów można zakończyć na Dembele" jest krzywdzące dla Ter Stegena, bo nie zrobił żadnego błędu, ale jak widać niektórym i to nie wystarcza :D Po Dembele najlepszy zawodnik Barcelony dziś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?