Przystankers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komisja przyznająca nagrodę zaznaczyła że Alexis był nominowany za zasługi z Udinese a nie z Barcelony, więc nie wiem dlaczego się jego podaje jako nominowanego gracza Barcelony:) To tak jak na mundialu z Villą:)
0
Przednie 3-3 najmocniejsze z możliwych:) Będzie ogień:)
0
Heh, sądzę że jestem graczem z największą średnią punkty/mecz, bo wytypowałem do tej pory tylko jeden i trafiłem dokładny wynik:)
(Sevilla 2:1 :))
0
@ Coco
Właśnie chciałem o to poprosić, nie wiem co w tym złego:)
0
@ Piter_Messi
Tak, ja wątpię, że Barca przegra z BATE:)
0
W sumie to Carvalho się zastosował do tych porad w rewanżu w Superpucharze. Wyszedł za Messim aż pod linię środkową. I co? Messi przyjął, jeden zwód, bye bye Ricardo, Iniesta wbiega w tą przestrzeń którą Carvalho stworzył, piękna piłka, podcinka nad Ikerem i 1-0:)
Na niego nie ma sposobu:) To by działało, gdyby taki obrońca umiał go powstrzymać 1 na 1:)
0
@vija22
Tak na prawdę, to podwójne L w "Villa" nie jest takie samo jak to w "Casillas" -> KASIJAS czy w "Tortilla" -> TORTIJA.
Villa jest z asturii, a tam czytają to bardziej jak WILJA.
Pozdrawiam
0
@ marol0v
Ja hiszpańskiego praktycznie nie znam, ale to jest coś w stylu "Dlatego jesteśmy najlepsi"
0
Orientuje się ktoś, do kiedy Fabregas ma kontrakt z Arsenalem?
0
@ Death11
Co Ty za głupoty pieprzysz...
Wyciąłeś połowę zdania z kontekstu i potraktowałeś jak osobne zdanie, brawo, a matura już za 3 czy 4 lata...
0
Kiedyś jeden z Hiszpanów z Legii, wydaje mi się że Inaki Descarga, powiedział, że gdy jeszcze grał w Hiszpanii, trener kazał mu faulować Messiego, a on... nie mógł go dogonić:)
0
mała korekta:
pierwszą bramkową akcję wyprowadził Espinosa a nie Ernesto:)
0
W tamtych czasach przed obrońcą wystarczyło ściągnąć piłkę w lewo przyspieszając i biec dalej, więc co ten Pele w ogóle mówi:)
Gdyby grał w dzisiejszych czasach to w Segunda by 5ciu bramek nie strzelił.
0
Sandu
Chyba miałeś na myśli Adriano.
0
Walnął bramę Bayernowi zza pola karnego i go chcą co okienko:)
0
Sprowadziłbym go za dwa lata, jeśli utrzyma poziom.
Xavi wtedy będzie po mału kończył karierę, przyda się równorzędny rywal do gry w pomocy. Poza tym jeśli Arsenal nic nie osiągnie to do tego czasu cena trochę spadnie, a przy okazji dowiemy się na co tak na prawdę stać Thiago.
0
I tak zaraz Klitschko wjedzie i powie że angielska > hiszpańska, bo przecież w ostatnich 10 latach z Hiszpanii w finale LM grały tylko 3 a z Anglii 4 zespoły...
0
"Dodano: 2011-05-23 16:59:18, autor: klitschko Moderacja
"Poza tym zawsze jak ktoś rzuci Ci niepodważalnym argumentem to odnosisz się do zupełnie innych kwestii z jego wypowiedzi, mówisz że jesteś obrażany itd, pomijając cały sens dyskusji. "
Prosze o przytoczenie chociazby 3 takich sytuacji w historii moich dyskusji na tej stronie. Czekam."
Czekasz to masz, chociażby w dwóch odpowiedziach na moje komentarze dotknąłeś tylko tego co Cię interesowało i tak na prawdę nie było związane z tematem.
Inny przykład - komentarz Eoren. Napisała o co chodzi, a Ty odpowiedziałeś tylko cytatem ze słownika a'propos jednego ze słówek...
0
Klitschko
"Riquelme pilkarzem byl/jest swietnym ale na pilce to on sie za dobrze nie zna(czesto spotykana rzecz, swietny sportowiec w praktyce ale w teorii to juz bardzo slabo) jesli uwaza ze Pique jest najlepszym srodkowym obronca na swiecie. Duzo lepsza jest chociazby Vidic, nawet nie ma porownania."
Rzeczywiście, solidna argumentacja.
Poza tym zawsze jak ktoś rzuci Ci niepodważalnym argumentem to odnosisz się do zupełnie innych kwestii z jego wypowiedzi, mówisz że jesteś obrażany itd, pomijając cały sens dyskusji.
0
Klitshko
Dziennikarze zwykle popierają swoje wypowiedzi argumentami.
Gdyby taka Sara Carbonero napisała, że Casillas jest najlepszym bramkarzem świata, to chyba tylko jego fani się z tym zgodzili:)
0
Klitschko, dość Ciebie tu mamy i Twoich teorii. Domyślam się, że Ty grałeś przeciwko lepszym środkowym obrońcom niż Riquelme i masz lepsze rozeznanie. Jak tak to przepraszam...
Może są jakieś statystyki, które potwierdzają, że Pique jest słabszy niż Vidić? W końcu statystyki to Twój konik...
A może powiesz że Pique by sobie nie poradził w innej lidze? Hmmm... ale zaraz... Przecież to on wrócił z Anglii gdzie sobie radził, a teraz jest świetny w Hiszpanii...Vidic pewnie nie będzie miał okazji zawędrować do Hiszpanii, bo tam jeszcze potrzeba techniki w wyprowadzaniu piłki...
No dalej, Klitschko, co tam masz, bo już się niecierpliwię i póki co wydaje mi się, że jedynym obrońcą jakiego znasz jest Twój ojciec, jak uciekasz do domu przed kolegami...
0
Wg mnie powinien na lewej zagrać Puyol. Abidal jest mimo wszystko trochę bardziej ofensywnie usposobiony od niego, a na prawym skrzydle w Manchesterze gra Valencia, który będzie groźny w kontrach.
Tak właśnie strzelił pierwszą bramkę dla Manchesteru z Schalke na Old Trafford. Lewy obrońca Schalke(Hiszpan, nie pamiętam nazwiska) się zapędził i dostali kontrę.
Puyol jest dobry w powstrzymywaniu takich dynamicznych zawodników. Świadczy o tym fakt, że przeciwko Realowi, w pierwszych GD (5-0), Puyol zmieniał się z Pique pozycjami tak, żeby być po stronie Ronaldo cały czas i skutecznie wyłączył go z gry:)
0
Myślę, że gdyby Messi grał na szpicy przez całą drugą połowę sezonu a nie rozgrywał piłki, to mógłby strzelić te 40 spokojnie. Zresztą w ostatnich meczach już też miał odpuszczone i strzelał wszystkim drużynom, a nie w większości średniakom.
Jak dla mnie Pichichi - Ronaldo, najlepszy zawodnik - Messi, Zamora - Valdes, najlepszy bramkarz - Casillas:)
0
Busquets z angielskimi klubami z reguły grał świetnie. Nie ustępuje im fizycznie, a technicznie jest dużo lepszy niż anglicy. On a Carrick? Niebo a Ziemia...
0
W sprawozdaniu pomeczowym brakuje zmiany Keity za Iniestę. W końcu aplauz był , nawet od piłkarzy Espanyolu, bardzo mi się to spodobało.
Pozdrawiam
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć Albacete- Barca B?
0
"Rezerwy Barcelony po dwóch tygodniach powróciły do walki o punkty w Segunda B(...)"
Trochę z przyzwyczajenia napisane, ale Barcelona B nie gra już w Segunda B tylko w Segunda A, lub jak kto woli w "Liga Adelante" ;)
Idzie im tam bardzo dobrze, zajmują 5 miejsce z dorobkiem 24pkt po 14 meczach, w gronie praktycznie samych drużyn które zasmakowały już La Liga.
Wg mnie przepisy zabraniają aby Barca B awansowała do La Liga jeśli pierwszy zespół ciągle w niej gra, ale i tak to byłaby przeszkoda dla Guardioli, bo nie mógłby już powoływać tamtych piłkarzy na mecze Copa del Rey czy inne mniej ważne w których dałby swoim podstawowym zawodnikom odpocząć.