Przystankers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ShawnC
Właśnie w grupowym meczu Milan strzelił pierwszy, a Barcelona odpowiedziała dwiema bramkami. Gdyby nie brak koncentracji do końca, byłoby dobrze;)
0
Peniu
Nie da się mądrze bronić na Camp Nou. Można jedynie liczyć na nieskuteczność Barcelony;)
Myślę, że ten mecz będzie diametralnie się różnił od pierwszego. Na mokrej murawie gra będzie 2 razy szybsza, piłka nie odskoczy w decydujących momentach, a Milan nic nowego poza lagą na Ibrę nie wymyśli:)
Ciekawostka: Podczas pamiętnego finału LM, gdzie Liverpool ograł Milan, w pierwszej połowie trawa była zupełnie sucha (jak pisze Dudek w biografii), co idealnie pasowało Milanistom. W przerwie po interwencji Liverpoolu trawę podlano i efekt widzieliśmy:)
0
Ja jestem spokojny. Dzisiaj Barcelona przez to przeorane boisko grała 2 razy wolniej niż zwykle. Wystarczyło zobaczyć, na ile kontaktów bardzo często musieli przyjmować piłkę Xavi czy Iniesta, gdzie normalnie wymieniają ją "z pierwszej" na bardzo dużym tempie.
0
Dwa słowa różniące dzisiejszy mecz od tego 2-3 z grupy? ANDRES INIESTA :)
0
@SimonG
Teraz jest czyste losowanie par z ośmiu zespołów, bez żadnych ograniczeń i rozstawień.
0
@ DarkHunter
Też liczyłem, że zobaczę 11;)
0
@Miko1121
Obrona taka jak Twoja, tylko Mascherano na lewej a Puyol normalnie na środku.
W pomocy na defensywnym Keita a dalej Xavi i Iniesta.
W ataku zamiast Messiego Fabregas.
0
Oj Falkałku... Trzeba było strzelić co się miało to by problemów nie było...
0
Puyol przy bramce zawalił dwa razy, najpierw się zapędził i poszło jego stroną, a później przez chwilę się wahał czy pokryć na środku i tych centymetrów mu zabrakło żeby przeciąć asystę.
0
Pep wyciągnął wnioski z dobrej gry Valencii skrzydłami w pierwszym meczu i postawił na czwórkę obrońców z której każdy może być stoperem:)
0
@TellovsRoberto
Bez defensywnego pomocnika? Are you crazy?
0
Guardiola nie powinien się bać ustawić 3-4-3 tak jak w pierwszym meczu. Villareal nie istniał. Od prawej : Valdes - Mascherano Pique Adriano - Alves Xavi Busquets Thiago - Cuenca Messi Cesc .
Ewentualnie Cesc do pomocy, Cuenca na lewe skrzydło a Alves na prawe:)
0
Trzema obrońcami by mogli zagrać, tak jak na Camp Nou. Była miazga tam.
0
1) "Z Valencią 1 (na Mestalla) i 8 stycznia (na Camp Nou) o finał Copa del Rey"
Nie stycznia a lutego.
2)"W pierwszym meczu na swoim stadionie trzecioligowiec wygrywał już 2:0, żeby ostatecznie przegrać 3:2 . "
Pierwszy mecz musiał się odbyć na stadionie Espanyolu, bo inaczej 3-2 na wyjeździe wobec 1-2 u siebie dało by mu awans:)
Pozdrawiam:)
0
I jeszcze Messi o kartkę od zawieszenia...
0
Dwie bramki Adriano z KMŚ zostały przypisane Alvesowi, błąd;)
0
Niech wyjdzie z Messim na solo po staremu, duże boisko, jeden na jeden, do stu bramek:D
0
W meczu z 2009 Xavi nie dośrodkowywał z narożnika, tylko z wolnego, zaraz za polem karnym.
0
Wydaje mi się, że trójka obrońców wyjdzie od początku, bo raczej nie mamy prawoskrzydłowego
0
Dałbym Xaviego w miejsce Alvesa, Cesca w miejsce Xaviego, a Alvesa w miejsce Cesca, może i szalone, ale Dani się sprawdził z Santosem na szpicy.
0
Ja bym postawił na trójkę z tyłu od prawej Puyol Pique Abidal, w pomocy Busi Xavi Fabregas oraz Thiago, w ataku od prawej Alves Alexis Pedro, wygląda dobrze:)
0
Ja tam widziałem przynajmniej dwie okazje sam na sam... Pierwsza gdy trafił po prostu w bramkarza, a druga, gdy z "sam na sam" zrobiło się "sam na sam i obrońca" ponieważ czekał ze strzałem za długo i obrońca go zablokował.
0
fllaczek
Czyli to, że zmarnował mnóstwo okazji, a wszystkie w ten sam sposób - za długo się składał do strzałów.
0
NekroLeo
Złotą Piłkę przyznaje się na podstawie głosów trenerów, kapitanów reprezentacji narodowych oraz dziennikarzy z całego świata. To zbyt prestiżowa nagroda, żeby wyniki wypaczać głosowaniem internetowym, gdzie każdy kieruje się sympatią a nie obiektywizmem, poza tym, gdyby w zestawieniu był Rosjanin czy Polak, mieliby już po 90% głosów
0
@ Natall11
Nie, to nie jest to samo. Kwestia wymowy nazwiska a kwestia zdrabniania imienia. Dani zamiast Daniel, to tak jak Krysia zamiast Krystyna, podczas gdy Alvis zamiast Alves to po prostu błąd w czytaniu, jakby zamiast "Dawid Wija" czytać "Dawid Willa". Na Fabregasa też nie mówią "Francesc" tylko "Cesc" i jest dobrze.
0
@ Wisnia fans
@ Kamilomes
I kto z tego składu jest defensywnym pomocnikiem?!
0
Przypominam, że na zawieszenie składa się pięć kartek, a gdyby Pique wymusił pierwszą a pozostałe 4 dostał "normalnie" to nikt by o tym nie mówił:)
0
Przecież słowa Puyola o tym, że Cescowi lepiej było w długich, to była ironia:) Sam go przecież namawiał i żartował sobie z niego:)
0
Ignacio Autogoles... taki niewidoczny zawodnik a 12 bramek, no proszę! ^^
0
@ mpower
Po pierwsze wszyscy porównują aktualną dyspozycję a nie przebieg kariery zawodników. MŚ 2010 były półtora roku temu, od tego czasu Valdes stale się poprawia, a Iker stoi na tym samym poziomie.
Dodatkowo, nie można założyć że z Valdesem w bramce Hiszpania nie osiągnęłaby jeszcze lepszych rezultatów na MŚ:)