0



ZM! ZM! ZM!

0

Jak przyjdzie decydująca faza UCL, docenimy tę przerwę :)

0

I gdzie teraz jesteś pajacu :)

4

Oczywiście. Najlepiej widać to w takich meczach jak ten, gdzie nikt z napastników nie pokazuje się z dobrej strony. Ocena Messiego ledwie o 0,5 niższa od oceny Busquetsa to jawne przegięcie ;)

27

czwarty jest zawsze Arsenal, potem Ronaldo :P

0

Dlatego Messiemu pastują buciki, a Ronaldo fryzjer żeluje łepetynę ;)

0

Rok temu: Czerwona bezpośrednia, wynik 2:0, karny strzelony. Mecz meczowi nierówny;)

0

Tak się może wydawać, ale matematycznie to uzasadnione, że częściej pobija rekord w meczu w którym strzela 3, niż w meczu w którym strzeli jedną ;)

0

Pomyślałeś chociaż przez chwilę o tym, że jak Barcelona ma średnio 70% piłki w meczu, a taki Athletic koło 50%, to Laporte ma dużo więcej okazji do odbioru piłki? Busquets nie może odebrać Messiemu czy Inieście (może, ale nie zaliczą tego do statystyk :) ). Idąc tym tokiem rozumowania, Bravo jest słabszy od bramkarza jakiegoś tam powiedzmy Getafe, bo obronił mniej strzałów.

0

Z Realem wiele razy Messi mierzył się poza La Ligą, a jej dotyczyła ta statystyka.

0

Valdes zagrał prawie 400 spotkań dla Barcelony i patrząc na tę liczbę "babole" nie zdarzały mu się tak często. Bravo zagrał zaledwie kilka spotkań a już jednego takiego "babola" przywalił;)

0

Akurat w tym wypadku mogło chodzić o pieniądze w Monaco. Właściciel stracił ostatnio połowę majątku na rozwodzie, co w tym wypadku stanowi kwotę bagatela 4,5 miliarda dolarów ;) Zresztą, widać, że Jamesa opchnęli bardzo szybko do Realu jak tylko nadarzyła się okazja. Falcao też pewnie dzisiaj gdzieś przejdzie.

0

"Leo, pożycz siedem stówek..." - "Wait a minute"

0

Czego tu się bać... Jeśli chcemy wygrać LM i tak trzeba wygrywać z każdym. Poza tym taka grupa byłaby dobra, bo na pewno nie zabrakło by później ogrania z silnymi przeciwnikami, jak chociażby w zeszłym roku (Barca zagrała z 6 razy z Atletico, kilka razy z Realem i 2 razy z City, to wszystko, tylko 3 drużyny).
Zresztą, jeśli już się kogoś bać, to na pewno nie City, po którym się Barca przejechała rok temu 2 razy, tylko np takiego PSG.

0

Losowanie terminarza było przecież. Poza tym i tak by mu nic nie dało zakończenie kary w dniu meczu z Realem, bo nie odbyłby żadnego treningu z zespołem, więc pewnie by nie zagrał. Teorie spiskowe trzeba wyrażać z rozsądkiem:D

0

Nie rozumiem problemu... Przecież to tylko informacja "niektórych mediów". Obie strony mają ten kontrakt, więc gdyby Barcelona była coś winna Cescowi, od razu wytknąłby jej to w kontrakcie.

2

Jaką jedną bramką... 2 mecze z Realem wygrane, to przy równych punktach nie mają co myśleć o 2 miejscu, choćby strzelili tych bramek 200...

0

Z Realem Messi biegał za dwóch, a też grał na skrzydle. To po prostu zależy od jego roli na boisku co będzie robił, a nie od jego widzimusię.

0

Messi stojąc na ich połowie automatycznie zabiera im trzech zawodników z naszego pola karnego ;)

0

Xaviemu po prostu chodziło o to, że nie mają żadnego wpływu na to, kto będzie ich ewentualnym rywalem w finale...

0

Poza tym plagiat to skopiowanie czyjegoś dzieła lub jego elementu, a Tobie chodziło o fotomontaż;)

0

"Nie wiem, za co dostałem tę kartkę, ja nic nie zrobiłem" - stwierdził Neymar.

No właśnie! Za długo trochę nic nie robił i sędzia dał kartkę:D Dobrze, że ją dostał, szkoda by było np. przed Atletico.

0

No ale Barcelona chciała przyjechać;)

0

I na pewno specjaliści od przygotowania fizycznego by mu tego nie polecili, gdyby wiedzieli, że tego potrzebuje?

0

Rotacje polegają na tym, że daje się odpocząć komuś co 3-4 mecze, a nie daje grać co 3-4 ;)

0

Puyol potrafi grać na lewej, Masche też.

0

zamiast grać kilka spotkań oddałby tygodniówkę z klubu i wyszłoby na jedno;P

0

"We wszystkich meczach Barcelony z Atlético padło aż 729 bramek, co daje średnią 3,5 gola na mecz. Nie mielibyśmy nic przeciwko, aby ta średnia została zachowana, oczywiście z przewagą bramek dla piłkarzy z Katalonii."


Gdyby średnia faktycznie wynosiła 3,5 gola na mecz, nie ma opcji, żeby została zachowana;P

0

Trolling is a art

0

@Mike

Jest teraz taka opcja jak "odpowiedz". Można odpowiedzieć na czyjś komentarz i wtedy Twój wyświetli się pod jego, z charakterystycznym paskiem po lewej stronie jak w przypadku Eoren

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?