Przystankers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@nikord
Bez defensywnego pomocnika, no pojęcie masz chłopie o tej piłce...
0
"Getafe cofnęło się do tyłu" trochę razi;) Nie wiem jak w oryginale powiedział Xavi, ale na pewno lepsze byłoby w wolnym tłumaczeniu po prostu "cofnęło się" lub ewentualnie "cofnęło się pod własne pole karne":)
0
Cule89 ,
Uważasz, że argentyńska para chciałaby dać dziecku portugalsko-brazylijskie imię? Przynajmniej charakterystyczne dla tych państw.
0
Karnego bronił ktoś z pola w takim razie?
0
tęskniłem za tymi klepkami
0
Swoją drogą, Iker dobrze odpowiedział na to pytanie. Katalończycy mają swój program "Crackovię" a my mamy takie miasto;)
0
@Barca1216
W innych hiszpańskich regionach a szczególnie w Madrycie na Katalończyków mówi się "El Polaco" tak samo jak na Polaków.
0
Wiadomo, że to dla Busquetsa wiele znaczyło przynajmniej, bo gdyby nie znaczyło, dałby to komuś do napisania, byłoby dużo więcej i piękniejszym językiem, ale nie o to chodzi...
0
@ k37
Oni już taką reputację mają, dużo dłużej niż city zresztą;)
0
Pamiętam, że po meczu z Valencią (3-0) gdy Messi strzelił hattricka, a było to bodajże w sezonie 10/11, piłki odmówił, ponieważ była przeznaczona na cele charytatywne;)
0
I już widać, gdzie się "Sport" pomylił tym razem:) Pep poświęcił obrońcę Alvesa dla gry 4 pomocnikami bez straty jednego skrzydła;)
0
Mają zamiar strzelić gola, czyli 1-8-1-1 zamiast 1-9-0-1 ...:D
0
Ten sam Mourinho rok temu mówił, że LM jest najważniejsza, bo otwiera drogę do dwóch kolejnych trofeów...
A mówienie o tym, że Chelsea została oszukana w meczu z Liverpoolem, bo piłka nie przekroczyła linii bramkowej, to przesada. Mourinho doskonale o tym wie, że paradoksalnie uznanie bramki to była najlepsza dla niego decyzja, bo inaczej musiałby być rzut karny i czerwona kartka, co pewnie i tak skończyło by się bramką i odrabianiem strat przez 80 minut w 10ciu...
0
"Sport" od kiedy pamiętam nie trafił z jedenastką, więc jakie zmiany w tym składzie zrobi Pep?:D
0
Casillas lepiej broni na linii, ma lepszy refleks. Valdes lepiej na przedpolu , sam na sam i lepiej gra nogami. Nie ma co ich globalnie porównywać i tyle;)
0
Ja bym chciał, żeby wszedł Afellay i strzelił na 5-0 tak jak ostatnio Jeffren;)
0
"Już Chelsea witała się z gąską":D
0
FCB-kat.
Z Osasuną było 8-0 na CN...
0
Leo ma jedną niesamowitą zdolność, której nie da się opisać wzorami, wypracować treningami. Zauważcie jak często Messi zaczynając akcje spod połowy boiska, po chwili jest najbardziej wysuniętym zawodnikiem i kończy akcję. Ten sam Messi, będąc wysoko pod bramką przeciwnika, gdy jest rozgrywana tam akcja, potrafi wycofać się gdzieś na szesnastkę, podczas gdy inni się kotłują, a on zbiera piłkę daleko i strzela bramkę.
To jest więcej niż samo boiskowe myślenie/inteligencja. To jest niewytłumaczalny szósty zmysł, cechujący najlepszych napastników. Ale nie... nie pięciu czy ośmiu najlepszych teraz na świecie... nie pięciu, nie ośmiu a jednego i to na kilkanaście/dziesiąt lat.
Przykładów jest wiele,
Albo kompletnie przeciwnie do tego.
0
Nie wyprzedzi w tym sezonie*
0
Mam nadzieję, że Messi nie wyprzedzi Villi, ale nie przez swoją niemoc strzelecką, tylko przez to , że Villa wejdzie w ostatnich meczach sezonu i coś postrzela;)
0
A co do dwumeczu Realu z Bayernem, też nie jestem pewien końcowego wyniku.
Po pierwsze Bayern jest w gazie w jakim nie był od początku sezonu. W pewnym momencie w 3 kolejnych meczach strzelili 20 bramek, to mówi samo za siebie:)
Po drugie... Real w tym sezonie ze "ścisłej" europejskiej czołówki zagrał tylko z Valencią (wygrał 3-2 po kontrowersjach) oraz z Barceloną 3 razy (1-3, 1-2, 2-2). Chociażby dlatego nie ma podstaw żeby stwierdzić, że się świetnie spiszą w tym dwumeczu.
0
od bramki na 2-1 oczywiście*
0
milanista93
Ale co to za zamysł taktyczny, gdy się przegrywa 1-0, 2-1 czy 3-1... od bramki na 1-1 Milan przez ponad 45 min miał wynik w plecy i nie oddał strzału.
0
Iniesta oprócz tego, że jest świetny w piłkę, jest też niesamowitym człowiekiem.
0
Sawik_10
Rozumieją, tylko sprawiedliwie oceniają suchara;)
0
@ Aryon
Nie było czegoś takiego jak "gol Ramosa" bo wcześniej faulował, więc wszystko co później się dzieje się nie liczy, wiesz?
0
Gdyby Zlatan strzelił dwie setki, które miał w dwumeczu, dałby Milanowi szansę awansować dalej. Ale jako, że zawiódł, trzeba zrzucić winę na kogoś innego. Paradoksalnie te podyktowane karne są na jego korzyść;)
0
A'propos "Współpraca na linii Messi-Iniesta".
Nie wiem o jakich rozgrywkach jest ten fragment, ale z tego co pamiętam, Messi po ograniu Carvalho jak ogórka, zagrał Inieście prostopadłą (na sam na sam i 1-0), w rewanżu superpucharu z Realem;)
0
Niech zagra z nami, a potem następny mecz w LM jakoś we wrześniu;)