Przystankers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak już wyjmiesz kija wiadomo skąd, zobacz co napisał Sergi na twitterze i jak zostało przetłumaczone...
2
Sergi Roberto pochwalił się, że już od 16 lat jest kibicem Barcelony, udostępniając na Twitterze swoje zdjęcie w koszulce Blaugrany jako dowód.
2018 - 1992 = ?
14
Najlepszego gracza w historii? Niezła próba :D
0
"Gra". Dobreeee :D
0
Zmiana Semedo za Rafinhę to też nijak defensywna zmiana ;)
0
Nie ma w planach podwyżki, ale nową umowę jak najbardziej
3
Asysty nie uwzględniają ile piłek do Leo przepuścił, a to przeważnie robi większą robotę niż samo podanie :D
1
Znacie jakąś stronę, która podaje szczegółowe statystyki zawodników z meczów LM (np podania/celne lub przebiegniete kilometry)?
0
>Messi ma udział przy dwóch bramkach, a pierwszą praktycznie wypracowuje (pozdro Trippier)
>Nie pozwoliliśmy mu na nic
No błagam :D
0
Nie wiem czy widziałeś jaki październik nas czeka... :D
3
Jeszcze ci nie przeszło z tym Asensio?
0
Następnym numerem będzie 3,5 :D
2
Au revoir jak już ;)
0
Niestety nie masz racji. Według wytycznych to zagranie ręką nie jest materiałem do podyktowania rzutu karnego. To jest jeden z klasycznych przypadków analizowanych na seminariach sędziowskich.
1) Piłka po zagraniu głową przestaje być "oczekiwana" i staje się "nieoczekiwaną" 2) Ręka jest ułożona naturalnie (odstaje od ciała ale to jest naturalne przy wyskoku do główki)
3) Ręka odskakuje po uderzeniu piłką co świadczy o braku celowości zagrania.
Te 3 punkty wystarczą, żeby rzutu karnego nie dyktować.
Dla kontrastu ręka Badejla w meczu Chorwacja Islandia:
1) Odległość od dośrodkowującego dużo większa niż między głową a ręką Rojo
2) Ręka nienaturalnie ułożona (powiększa obszar ciała, nikt nie biega w ten sposób)
3) Ręka sztywno uderza w piłkę, co świadczy o celowości zagrania
Dodatkowo ręka Rojo paradoksalnie sprezentowała Nigerii dogodną sytuację (gdyby nie dotknął ręką, piłka wyleciałaby z pola karnego), a ręka Badelja przerwała Islandii groźny atak.
0
Dzień matki, ich imiona.
1
To nie jest takie dziwne. Wczoraj było widać, że Chelsea bardziej bazuje na 2-3 indywidualnościach, a Barca była kapitalna taktycznie. To co daje wyniki na poziomie juniorskim nie musi się przełożyć na seniorską piłkę, gdzie bardziej liczą się talenty i umiejętność dopasowania do drużyny
43
Czyli teraz odbita od Ronaldo piłka, to bramka Ronaldo, a wcześniej piłka odbita od Pepe to też bramka Ronaldo? :D
0
Gra przecież. Rzadko przy piłce jest po prostu.
0
Nadal lepiej 0-0 niż 1-3 dostać na Camp Nou ;)
3
A co ma zrobić, jak Busi kontuzjowany?
0
Pograj w FUTa, łatwiej jest sobie wyobrazić :D
1
Nie, bo to będzie 4ty mecz od końca, czyli 12pkt do zdobycia przy 11pkt przewagi. Chociaż liczę na sytuację, gdzie Real ogrywając Atletico zafunduje sobie ten szpaler sam ;) Ogólnie będzie trudno, bo EV pewnie oszczędzi w lidze przed meczami LM kilku piłkarzy, więc nie liczę na to, żeby się nie rozczarować.
0
Dodajmy, że to są tylko maksymalne wymiary. Chelsea od czasów Mourinho (podobnie jak Inter zresztą) przeciwko Barcelonie ogranicza boisko do minimalnych wymaganych 100m x 64m, co robi ogromną różnicę
0
Jeden komentarz niżej to wyjaśniłem ;)
2
To są maksymalne możliwe wymiary. Chelsea (Inter zresztą też )już od czasów Jose Mourinho przeciwko Barcelonie stosowała pomniejszone do wymiarów minimalnych boisko o wymiarach 100x64m.
0
"Koniec końców w taki sposób wygrywa się mistrzostwo, poprzez cierpienie i zwyciężanie w meczach przeciwko najlepszym drużynom, a dzisiaj pokonaliśmy drugi zespół w tabeli".
To jak to w końcu jest, bo za chwilę ogramy Malagę i będzie, że "takimi meczami wygrywa się mistrzostwo" :D
0
No czyli... to i tak tylko jego decyzja ma znaczenie?
9
Generalnie wszystkie bramki w piłce padają po mniejszych czy większych błędach. Gdyby nie błąd w kryciu Busquetsa Chelsea też nie zdobyłaby bramki...
Rok temu prezentując podobną grę dostawaliśmy od PSG czy Juve 4-0 i 3-0 w tych pierwszych meczach, a tu mamy 1-1, dlaczego więc nie być optymistą?
0
Myślę, że w lidze akurat zrobią, jeśli tytuł będzie przesądzony.
1
Pięknym by było, gdyby Real pokonując Atletico przyczynił się do własnego szpaleru dla Barcelony :D