0

@czar007 To, że wciągnął drużynę do półfinału to też ładna bajka. W pierwszym meczu miał dwie interwencje klasy światowej, reszta to padaka strzelców Bayernu. A w drugim dał asystę na głowę Choupo-Motinga. Minimalnie lepsze zachowanie zgodne ze sztuką bramkarską i nie byłoby w ogóle dla Bayernu nadziei

0

@czar007 Wczoraj nawet przy drugiej bramce, mimo, że 90% to wina muru, to ktoś z trochę większym zasięgiem i refleksem mógłby dotknąć tę piłkę, bo Navas wczoraj zostawał w blokach strasznie. Powtarzasz o tym 8:2 czy 4:1, ale trudno pokazać co było do wyjęcia przez lepszego bramkarza, a już na pewno nie przez Navasa

0

Bartomeu stwierdził, że może się nikt nie zorientuje ;)

0

@czar007 Długo nie trzeba było czekać, aż Navas sam zweryfikuje Twój pogląd o jego zajebistości xD No chyba, że przegrana po jego błędzie i fatalny wynik przed rewanżem to mało :D

0

@yoli Ten czar007 to jest troll, nie ma co się nim przejmować, ja tylko mu odpisuję zawsze dla zabawy i patrzę jak śmiesznie omija fakty, co zrobił znów zresztą ;) 007 to chyba kryptonim nadany na fioletowej przed wysłaniem go na misję ;) twierdzi, że kibicuje od dawien dawna, a boli go, gdyby Barca wygrała "tylko" puchar i ligę :D

0

@czar007 Tam znajdziesz wyżej ze 3-4 spotkania w których TS zjadł Navasa, ale o tym klasycznie milczymy :)

0

@czar007 tak, zapal następną świeczuszkę na ołtarzyku ;)

0

@czar007 Plus jeśli akurat Ter Stegenowi się coś zarzuca w tych dwóch meczach to trzeba być niezłym trollem. Już widzę, jak twoje kostarykańskie bożyszcze broni te sytuacje z pierwszego meczu z PSG :D Pewnie strzał z 5m głową Keana, strzał Mbappe z 4 metrów, strzał do pustej czy strzał w okienko to dla niego chleb powszedni xDDDD

0

@czar007 Spoko, już się przyzwyczaiłem, że cały twój światopogląd się opiera na dwumeczu z PSG, już możesz wracać do siebie, serio ;)

1

@czar007
Pokazywałem Ci już kiedyś bezpośrednie pojedynki Navas vs Ter Stegen w El Clasico w lidze i copa, przytoczę jeszcze raz, oczywiście wtedy się nawet nie odniosłeś i poszedłeś trollować gdzie indziej:

La Liga 16/17
Barcelona - Real 1:1
Real - Barcelona 2:3

La Liga 17/18
Real - Barcelona 0:3
Barcelona - Real 2:2

Copa del Rey 18/19 semifinals
Barcelona - Real 1:1
Real - Barcelona 0:3

Zbyt mało ważne spotkania, że Navas ich nie wybronił? Gdzie ta mentalność zwycięzcy? Jak TS wybraniał LM w 2015 to pewnie przypadkiem akurat patrzyłeś w drugą stronę albo akurat swoich białych pupilków oglądałeś i ci umknęło :D

0

@Joopiter @krzywy @jurekj86
Rozumiem dokładnie, że Pique raz grał jak światowy top, a raz gorzej. Przez różnicę klas rozumiem to, że jako jedyny trener od tamtego czasu "wymagał maximum" jak to mówi Pique i nie zgadzał się biernie na słabsze okresy nawet u naszych amigosów. Od jego odejścia wygląda jakby Busi czy Pique grali gdy tylko mogą, czy to po 4 miesiącach pauzy, czy wyglądając jak wóz z węglem, a trenerzy im jeszcze będą przyklaskiwać. Nie chciałem tu nawet poruszać samego kunsztu trenerskiego Guardioli, bo tu zdania mogą być podzielone :)

7

Jedna rzecz jest ciekawa... Guardioli forma Pique w 2012 przestawała już wystarczać, a wszyscy inni trenerzy przez następne 8-9 lat wpychali go do pierwszego składu z pocałowaniem ręki, gdy tylko był zdrowy. To nieźle świadczy o różnicy klas pomiędzy Guardiolą a następcami ;)

0

@rumilas Laporta wie jak dbać o PR i wie też, że nie można wykładać wszystkich asów od razu. Poczeka, zobaczy jakie będą wyniki, gdzieś tam ewentualnie po mundialu w katarze zagada do Xaviego w razie czego, nawiązując znów do złotej ery, którą sam zaczął. Nawet jeśli futbolowo to będzie zła decyzja

0

@czar007 blabla, ostatnio jeszcze uważałeś finał z Athletikiem za jeden z tych poważnych testów, dobra, trolluj sobie gdzie indziej i tak już się nie wytłumaczysz :)

0

@czar007 No ale powtarzasz o tych porażkach jak mantrę, a jak dzieje się coś dobrego jak w sobotę to też masz zastrzeżenia i musisz dodawać albo wspominać tamte rzeczy, które się już nie odstaną. Typowy troll defetysta. Kiedyś powstała taka lista na przybyszów z daleka i spełniasz już 13/15 pkt z niej, a myślę, że jeszcze się nie zatrzymałeś

1

@-Tomasso- uściślając, chodziło mi o to, że posumowane z 30 i 33 (dla tych, którzy już ją zagrali), no ale fakt, chyba chodzi o samą 33 ;)

1

@-Tomasso- Z tego co rozumiem, to są statystyki po 30kolejce, a wtedy strzelił z Barceloną

0

@czar007 haha, tylko się zastanawiałem co teraz nie będzie pasowało :D No i gablota już nie jest pusta

0

@czar007 dał radę?

0

@Chakalaka Paradoks rasizmu w dzisiejszych czasach jest taki, że bardziej rasistowskie jest samo zakładanie rasistowskiego podłoża zabójstwa, niż być może faktycznie sam ten czyn...

0

@RivaldoVitorBorba tak, to ten sam :D

1

Lewacy wyjmują kalkulatorki i już wyliczają jaki to procent jego zarobków, tak jak to było w przypadku Lewandowskiego i WOŚPu :D

0

@Barcelonista1985 Ale zaczęło się od stwierdzenia, że "z Lewym było by o wiele łatwiej", a nie, że Bayern by awansował. No a dodatkowe 2-3 szanse o których wspominasz, to z pewnością ułatwienie :)

1

@Barcelonista1985 Lewy nie jest tak zależny jak Chupo od dobrych podań. Ma dużo lepszy timing i po prostu ma tych sytuacji więcej. Lewy wbrew pozorom nie jest super skutecznym napastnikiem (patrząc per sytuacje, które ma). Spośród czołowych napastników jest jedynym, który strzela poniżej swojego xG (czyli mniej niż się zakłada przy jego sytuacjach), ale liczba sytuacji jaką sobie kreuje jest nieosiągalna dla nikogo, stąd ogromny dorobek bramkowy. Chupo zdecydowanie nie dał ciała w tych meczach, co miał na głowie to strzelił, ale też nie dał tylu opcji z przodu ile wg mnie byłoby z Lewandowskim.

0

^ troll jakby co, zdemaskowany już ;)

5

@Recber A co ma wartość klubu do tego ile jest w kasie?

0

@czar007 xD ołtarzyk Navasa again

0

@czar007 Navas, pierwszy mecz z PSG, drugi mecz z Juve. Tylko to w kółko powtarzasz. Ślepiec by zauważył, że od tamtego czasu jest lepiej, ale o tym nigdy nie wspominasz. Nie mówię, że jest idealnie, a nawet, że jest dobrze, ale ty się przyczepiłeś do tamtych spotkań i już przewidujesz klęski w kolejnych. Czysty defetyzm.

0

@czar007 mi też się jego robota też do końca nie podoba, ale ty tutaj o tym nawaliłeś od października kilkaset komentarzy, przy każdej okazji. Zero pozytywów, a jak tylko ci punktuje twoje dziwne teorie faktami, to uciekasz do innych dyskusji lub kontynuujesz w ogóle się do tego nie odnosząc. Wystarczy spojrzeć w twój profil i od razu wiadomo skąd i po co przybyłeś

0

@czar007 No to idź "boleć" gdzie indziej, co to da, że napiszesz tutaj 100 razy to samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?