0

@greymid CR7 miał 50% praw do wizerunku, Messi ma 100%

0

@bielnikk miernie, trochę zagubiony, raz dostał piłkę na może 8m od bramki przeciwnika, plecami do niej i totalnie elektrycznie się zachował, ogólnie też jakoś za dobrze nie wchodził w tempo tam gdzie się wręcz prosiło

0

@yla Tak, został wybrany. W sumie dość logiczne, skoro najlepszy na boisku :)

0

Zawsze mnie rozbrajają tego typu przypadki. Po co ta koszulka w ogóle tam wisiała, kto to wstawił rzekomo niechcący, nikt tego nie przejrzał przed wrzuceniem... Podobnie jak z koszulką Depaya dostępną w Barca Store. Przecież to są jakieś jaja, co chwilę jakaś taka rzecz się dzieje i teraz pytanie, czy ludzie pracujący tam to idioci, czy to nie są przypadkowe ujawnienia ;)

5

@tristan87 @BarcaInfo @FCBMati10 @arasz1819przecież ten @MeMyselfAndI to troll z fioletowej, co wy się spinacie i karmicie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Penguin007 Kopnięcie było wynikiem starcia i pociągnięcia Kimmicha przez Francuza, zero premedytacji, w jaki sposób to było brutalne wg Ciebie?

0

@Janiama Ma znaczenie, że wcześniej faulował i jej nie dostał. Nie chodzi o to, że sędzia miałby sobie powetować złą wcześniejszą decyzję, bo to byłby błąd, ale chodzi o to, że wcześniej mogło pójść ostrzeżenie. Zresztą, za samą liczbę fauli można dostać żółtą kartkę. Tzw "całokształt boiskowej twórczości" :D

0

@Janiama Chciałbym spróbować rzucić może trochę inne światło na te sprawy, które opisujesz:

1) ME czy towarzyski nie powinno mieć znaczenia, ba, raczej w towarzyskich sędziowie dają mniej kartek

2) Przesadna reakcja zawodnika? Po pierwsze "stemple" korkami to jedne z bardziej bolesnych starć w piłce, przynajmniej jeśli chodzi o krótkotrwały ból. Dodatkowo trzeba wziąć poprawkę na to, że oni grają na dużo większej dynamice i wejścia są z dużo większym impetem, nawet jeśli tego aż tak nie widać, bo przyzwyczailiśmy się do tego przez lata oglądania transmisji. Dla przykładu, takich starć jak Rudigera z De Bruyne w finale LM, na poziomie naszych okręgówek czy innych Ósmych Lig Mistrzów są co weekend dziesiątki i mało kto wylatuje ze złamanym oczodołem.
Nie sądzę też, żeby reakcje w dzisiejszych czasach miały aż taki wpływ na arbitrów jak kiedyś, szczególnie gdy ma chwilę na przemyślenie decyzji o czerwonej kartce trochę bardziej na chłodno.

3) "Był środek boiska..." no właśnie! Tym bardziej brak "czutki" można tu zarzucić Krychowiakowi a nie sędziemu. Jakby odwrócić trochę sytuacje i wspomnieć Torresa faulującego praktycznie na linii środkowej piłkarza Barcelony i wylatującego z drugą żółtą. Wtedy sytuacja była kompletnie niegroźna, a każdy się chyba zgodzi, że kartka słuszna.

4) "Co więcej, uważam że gdyby Krycha nie miał wcześniejszej kartki to za to zagranie tym bardziej by jej nie otrzymał." Serio? Sędziowie raczej łatwiej chwytają za tę pierwszą kartkę właśnie i często się wstrzymują z decyzją o drugiej, czasem o jeden faul za długo.

5) To nie tak, że piłkarz jest nieświadomy jak wygląda w oczach sędziego. Można by mówić, że jedni sędziowie są tacy, drudzy inni, ale każdy absolutnie arbiter, szczególnie na tym poziomie, daje piłkarzom informacje. Po pierwszym faulu Krychowiak dostał ostrzeżenie, potem żółta za taktyk, która poszłaby nawet bez ostrzeżenia (i nie ma tu znaczenia czy zrobił to w sposób "dżentelmeński" czy nie) no i potem nierozważne wejście w środku, samo w sobie już na żółtą kartkę, a tym bardziej w obliczu wcześniejszego ostrzeżenia.

0

@normasubiektywna W tamtych przypadkach zupełnie Cię rozumiem, ale tutaj? Sprawdzona osoba, nie spokrewniona z nikim z zarządu/zespołu, chyba trochę przewrażliwienie ;)

3

@DzizuSS coś Ci konkretnie nie pasuje w tym "transferze" czy tak dla zasady szukasz tu jakichś spisków? :D

5

Czuję się staro, gdy ludzie tutaj pytają kto to Sergi :D

0

@czar007 serio odpisujesz wszędzie i każdemu tam gdzie można jeszcze ponarzekać, tylko nie tam gdzie Cię wywołują do tablicy w celu skomentowania jakichś konkretnych statystyk? :D

1

@Chakalaka Od razu jakoś tak przyjemniej jak banik poleciał ;)

0

@konraden klasycznie, teraz już się tu pewnie nawet nie wypowie, tylko jak zawsze przeniesie się gdzieś indziej ;)

1

@czar007 Ty już tak dla zasady w każdym wątku w którym się da na tego Matsa i Koemana, prawda? :D Teraz masz jakąś statystykę na poparcie swoich słów, czy tym razem liczy się, że "oglądasz mecze i widzisz jak jest", bo to chyba od wygody u ciebie zależy :D

0

@czar007 Znowu ocenianie po samych statystykach... Przecież podobno "oglądzasz mecze i swoje widzisz", to jak możesz nie zauważyć, że to zupełnie inny typ zawodnika i nie umie grać zupełnie jako klasyczna 9tka, której teraz najbardziej potrzeba...

0

@czar007 kolega Murazor wyjaśnił statystykami, odpowiesz, czy tak jak to masz w zwyczaju pominiesz i pójdziesz ponarzekać gdzieś indziej? ;)

3

@czar007 za dużo w tych wszystkich wątkach narzekasz, serio

1

@Tridente2015 I bramki trio MVP ;)

1

@MARCIN73 to jest fioletowy defetysta, zdemaskowany zresztą już jakiś czas temu, wystarczy sobie historię komentarzy przejrzeć :D

2

@SeWo77 No jest jednak różnica, pomiędzy kilkoma dobrymi akcjami i byciem wychowankiem, a ciągnięciem nas za uszy do spółki z Messim przez dobre 3 sezony :D

0

@Barcelonista94 Masz całkowitą rację, jeden sezon niczego nie zmienia, podobnie jak jedna kontuzja i operacja nie uczyni go zaraz szklanką. A tego tutaj ^ przybysza z fioletowej siejącego defetyzm od pół roku, proponuję zlać ;)

0

@antymadrista1 to jest troll z fioletowej, nie ma co go słuchać xD

0

@czar007 Alaves xD ten teraz zamiast o zawodniku pisze o klubie...

0

@krzyrzak69 a konkretnie?

0

@krzyrzak69 xDDDDDDDDD

0

Ale oczywiście to tylko czysto teoretyczne rozważania. Not gonna happen ;)

4

@sokot Co jak co, ale Cristiano na 9tce by nam się przydał. W końcu boczni obrońcy mieliby kangura na którego można wrzucać te piłki, a nie tylko szukać Leo płaskimi zagraniami :D

0

@prodigy Jeszcze niedawno mówili, że rozważą za niego 30 baniek, a gdyby nie awansowali do UCL to cena jeszcze powinna spaść :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?