Przystankers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czar007 Spoko, wyjeżdżaj do mnie personalnie... póki co Ty pokazujesz, że o futbolu nie masz większego pojęcia ;)
0
@czar007 Ter Stegen zgrywa kozaka... No dobry towar albo dobry troll :)
0
@czar007 haha ciekawy masz ten alternatywny świat w swojej głowie... przypomnę ci tylko, że ostatnio jak ci przytoczyłem bezpośrednie pojedynki Ter Stegena z Navasem mówiłeś, że przytaczam jakieś stare statystyki, a teraz piszesz, że Navas już swoje udowodnił, gdzie ostatnią LM wygrał w 2018 :D
0
@czar007 Tak, w końcu grał w takim słabym realu, który wcale mu tych lig mistrzów nie wygrał :D
0
@czar007 pewnie lepszy byłby Navas, który na ten moment ligę francuską nawet zawala, grając dla hegemona :D
0
@czar007 "przydałoby się kilka strzelić bo pewnie kilka wpadnie...", jak zwykle celny w swoich przewidywaniach :)
0
@pluszek Tak, szczególnie, że ostatnio Barcelona w rankingu Forbesa została wybrana największą marketingowo marką piłkarską...
0
@MysticCat To podaj mi jakiś "naturalny" środek uodparniający przeciwko covid-19 tak skutecznie jak szczepionka i weź za to odpowiedzialność :)
0
@Tomek54321 to samo napisałem ;)
3
@Coutinho007 Forma obrońców i samego TS też się zmieniły ;)
1
Bardzo bym się zdziwił, gdyby nie było jakiejś dodatkowej umowy, w której zagwarantowaliby sobie, że Neymar zostanie do Mundialu w PSG, bo inaczej będzie musiał oddawać hajs za ambasadorowanie, ten sam, którym się wykupił z Barcelony :)
0
@czar007 Tak myślałem...
0
@czar007 dzisiaj też powiesz, że Ederson zjadł Navasa w dwumeczu? :D
0
@czar007 obaj by się mogli od Oblaka uczyć wielu aspektów, no ale fajnie, że już wiesz co się stanie w meczu z Atletico, obstaw :D
0
@czar007 Fakt, wzorem jak wybrać klub, w którym obrońcy to nie parodyści ;) Bo kunsztu bramkarskiego mógłby się od TS jednak trochę poduczyć. Oczywiście do wypunktowania twojej hipokryzji też się nie odniosłeś, tylko poszedłeś z dyskusją dalej, a właściwie do punktu wyjścia
0
@czar007 Nie wiem czy ty trollujesz już teraz, czy faktycznie nie masz pojęcia o czym piszesz. Bayern oddał w meczu z Barceloną 14 strzałów na bramkę. Jedna tam wpadła może z winy TS. Bayern w meczu z PSG oddał 2 (!) strzały w światło bramki. Nie wiem o jakim długim powstrzymywaniu mówisz, ale wygląda jakbyś to ty nie oglądał tamtego meczu :D Nie ośmieszaj się już dalej i wróć do swoich. Znowu ci podałem statystykę, która obnaża twoją ignorancję i pewnie ją też zignorujesz :)
5
@ramon59 Gdy pojawiają się newsy, że Barcelona musi komuś zapłacić, to wszyscy jadą po Bartomeu. Teraz to Barcelonie płacą, a tu nadal sarkazm i coś nie pasuje... :)
0
@czar007 Ty zacząłeś stawiać Navasa wyżej niż Ter Stegena i tylko to punktuję, a ty się nie potrafisz dobrze odnieść, tylko trollujesz dalej. Ter Stegen jest w bardzo słabej formie i nigdy nie mówiłem, że jest inaczej. Zresztą... to ty zacząłeś ich porównywać po liczbie wygranych LM, więc chyba trochę hipokryzją zajeżdża :)
0
@czar007 to wiele pokazuje o twojej znajomości kunsztu bramkarskiego i futbolu w ogóle :D ale nie wnikam, nie każdy musiał grać w piłkę kiedyś, a już na pewno nie na bramce. Navas to typowy przykład gościa, który znalazł się w dobrym miejscu o dobrym czasie
0
@czar007 ja go nigdzie nie bronię, śmieję się jak krzywo próbujesz udowodnić, że Navas to lepszy bramkarz :D bo pozostali wymienieni to pełna zgoda. Poza tym im bardziej odpisujesz mi, tym mniej masz czasu trollować innych, biały rycerzyku ;)
0
@czar007 już pomijając, że TS był faulowany przy bramce, ale i tak mógł się lepiej zachować
0
@czar007 przecież każdy wie, że TS zrobił błąd, ale twierdzenie że bramkarsko lepszy jest Navas to niesamowity kabaret
0
@czar007 nawet typka nie znam, więc jego zdanie mnie bawi tak samo jak te Twoje, więc dzięki za kolejne źródło ;)
0
@czar007 nawiązań do gospodarki jeszcze nie było, dobre, więcej pls :D
0
@Donio szkoda czasu na niego, serio ;)
0
Bartomeu powinien teraz dobrze utajać majątek, bo coś czuję, że to nie ostatnia akcja, za którą będzie odpowiedzialny z własnej kieszeni ;)
0
@ZIBI88 @Tomek54321 @czar007 To jest troll, z ołtarzykiem Navasa w domu ;) Przyszedł tu z pół roku temu i sieje defetyzm na każdym kroku :) Wszystkie fakty z gracją omija, sprawiając mi dużo radości, więc ja bym go jeszcze nie banował :D Ale ogólnie nie ma co się typkiem przejmować
0
@czar007 A, no i zgadzam się, co do pierwszej bramki, nie co do drugiej. Główka z 5 metrów idealnie uderzona, nie wiem co ty tam chciałeś bronić :D
0
@czar007 Tyle co Navas przy drugiej, zgoda, ale nie zrobił żadnego błędu, jak Navas przy pierwszej :D Ja cię ogólnie nazywam trollem, bo nie wierzę, że można niektórych banalnych rzeczy nie rozumieć, ale może się mylę xD Może i jestem trenerem bramkarzy, ale nie trzeba nim być, a wręcz dziecko zrozumie, że jeśli przeciwnik nie oddał więcej strzałów na bramkę to nie można oczekiwać od bramkarza interwencji :D Dobre, dawaj więcej :D
0
@czar007 Ale którą on miał niby wybronić tutaj... Ładny trollik z ciebie, dawaj więcej :D