0

^ troll alert, do tego taki w białej koszulce ;)

0

@arasz1819 to jest troll od białych, nie ma co karmić

0

@Mroziu wystarczy spojrzeć na komentarze tego gościa od kiedy tu dołączył. Zero pozytywów, samo sianie defetyzmu. A jak tylko mu w komentarzach przytaczam tego typu fakty to się do nich nie odnosi, więc pewnie tak samo będzie teraz :D wyjątkowo nieudolny troll

0

@czar007 I tak z ciekawości spojrzałem:

Wszystkie pojedynki Ter Stegen vs Navas w La Lidze i Copa

La Liga 16/17
Barcelona - Real 1:1
Real - Barcelona 2:3

La Liga 17/18
Real - Barcelona 0:3
Barcelona - Real 2:2

Copa del Rey 18/19 semifinals

Barcelona - Real 1:1
Real - Barcelona 0:3

Faktycznie, fajna ta mentalność w ważnych meczach. Taka niezbyt zwycięska ;)

0

@czar007 Gdybyś nie był kibicem Realu z ołtarzykiem Navasa w domu, to może bym jakkolwiek poważnie twój tekst potraktował. A tak to: "XDDDDDDDDDDDDD" i powtarzam po raz któryś, nikogo już tu nie nabierasz :)

1

@mekston To są dodatkowe argumenty i pełna zgoda. Do samej czerwieni wystarczy w zupełności to co napisałem - atak na kostkę i brak możliwości wygrania piłki. Takie są wytyczne dla sędziów od początku 2019/2020

0

@FCB24 Od ponad roku powtarzają o tych wytycznych, że celowy atak na kostkę bez szansy zdobycia piłki to czerwo. Modrić też dostał taką czerwoną kartkę w z pozoru niegroźnej sytuacji. Po prostu tutaj też arbiter uznał, że Plano nie miał szans na piłkę i "wiedział co robi", stąd taka a nie inna kartka. Decyzja jest w 100% słuszna i zdziwiłbym się, gdyby ją jakoś cofnięto.

0

@Nano22 Akurat ten przykład nie do końca działa, choć z absurdem obostrzeń się całkowicie zgadzam. Oprócz tego co tutaj zostało już wymienione (człowiek nie ma fizycznej potrzeby iść do fryzjera czy kościoła by przeżyć) dodam, że przy kasie nie spędza się jednak kilkudziesięciu minut w towarzystwie innych osób (a u fryzjera to nawet na wyciągnięcie ręki ;) )

0

@czar007 Spoko, ale temat był o tikitace, pokazałem ci gdzie naginasz fakty, a ty wracasz ciągle do jednego... Jeśli nie widzisz serio poprawy gry od pierwszego meczu z PSG czy drugiego z Juve to nie wiem... Nie mówię, że jest idealnie, ba, nie mówię nawet, że już jest dobrze, no ale chyba od czasów zmiany ustawienia wygląda to znacznie lepiej, a ty wracasz do tego co się stało i co się już nie zmieni.

Od kiedy przyszedłeś tutaj z notatnika pół roku temu, nie napisałeś nawet jednego pozytywnego komentarza, co czyni cię jeszcze bardziej oczywistym trollem i defetystą, więc nie wiem po co jeszcze się wysilasz :)

0

Co to za operacja, po której po 3 tygodniach można śmigać?

0

@Murazor no mniej więcej to samo napisałem :)

5

@ksawizimens wróć już do siebie ;) wystarczy spojrzeć na wszystkie Twoje komentarze w profilu i widać dobrze skąd przybywasz :)

0

Ludzie chyba nie rozumieją co znaczy "naturalne" ułożenie ręki i za każdym razem jak ręka odstaje od ciała wołają o karne. Ręka w biegu jest ułożona tak jak u Jordiego, dodatkowo piłka nieoczekiwana z małej odległości i tu temat się powinien zakończyć. Dla przykładu gdy obrońca wykonuje wślizg, żeby zablokować wrzutkę i podpiera się ręką, to też jest naturalne ułożenie i karnego nie będzie, mimo, że ręka odstaje. No chyba, że gość biega jak Jaś Fasola z rękoma wzdłuż ciała, to trochę go wtedy można zrozumieć :)

0

@czar007 Po prostu ci wytykam, że w swoim wiecznym narzekaniu czasem popłyniesz i naginasz fakty

0

@czar007 Sergi Roberto?

1

@Kris_1993 Przecież podał chwilę później powód konfliktu z proboszczem i nie był ani trochę podobny do wymienionych przez ciebie... W sumie to też się cieszę, że tacy jak ty wpadli na ten genialny pomysł :)

1

@AlexDark00 Nie żeby coś, ale wspomniany przez Ciebie Ronaldo na ostatnim euro (czyli w meczu o trochę wyższą stawkę) z tymi samymi Węgrami (a nawet wtedy byli słabsi IMO), też zremisował. Też 3-3.

Różnica jest taka, że wtedy nikt nie był na tyle głupi, żeby mu to wypominać ;)

0

@lucca87 Dla samego meczu nie ma znaczenia, ale może mieć znaczenie dla następnego przecież

0

@lucca87 No ale w przypadku kontuzji nie grasz z troski o siebie, a w przypadku wirusa, nie grasz przez dbałość o innych, to chyba spora różnica?

1

@Fenelon wręcz dość mało jeśli popatrzysz, że gość jest jednym z głównych odpowiedzialnych za wałek w firmie generującej miliard euro przychodu ;)

2

@Tomek_TF 7 milionów w przypadku pojawienia się choć raz w 11tce WhoScored U21

0

@FvZ89 Ciekawe ciekawe, choć jeśli 7 sędziów mówi 'spalony', a 3 'nie było spalonego', to jest to dla mnie bardziej wątpliwe, niż jak sędzia główny podejdzie do VARu, a tam mu normalnie wykreślą linie i oceni ;)

0

@Arczi57 Nie da się tak niestety zrobić, ponieważ tak jak teraz sprzeczają się o to, czy spalony był czy nie, tak wtedy będą się sprzeczać czy był "wątpliwy" czy nie. Dodatkowo pole do takiej interpretacji się powiększy.

4

@cescblaugrana95 Teraz jeszcze gdy Graziano Pelle coś trafi, Pele dopisuje ;)

0

@czar007 dobrze dobrze, idź już... to ad personam też wiele o tobie mówi. Dobrze się bawiłeś, a teraz powrót na fioletową ;)

0

@Greenalley to troll i defetysta, szkoda czasu, serio ;)

2

@czar007 no ale zagrali jak równy z równym z Sevillą i PSG, czołowymi ekipami... czego ci jeszcze trzeba... znowu jakiś defetyzm?

0

@czar007 ^ troll warning

0

@czar007 https://www.transfermarkt.com/marc-andre-ter-stegen/erfolge/spieler/74857

Proszę, 13 naliczyłem...

Zresztą gdyby porównywać piłkarzy tylko po trofeach to taki Sami Khedira byłby jakąś legendą futbolu...

Ter Stegen wnosi więcej do gry niż Navas, broni trudniejsze piłki, lepiej rozgrywa, a że ma przed sobą obronę jaką ma... no cóż...

A Ty idź proszę trollować gdzie indziej, bo tak jak napisałem, nic pozytywnego tu jeszcze od Ciebie nie zobaczyłem.

2

@czar007 Przyszedłeś tutaj w październiku (nie wnikam skąd i po co) i od wtedy nie napisałeś jednego pozytywnego komentarza. Samo sianie defetyzmu.

Nie wiem jaki masz w tym cel i pewnie napiszesz coś o "realiźmie" itd, ale jakieś tam pozytywne momenty w sezonie też były, w przeciwieństwie do Twoich komentarzy na La Rambli.

Stwierdzenie "Navas>TS" na podstawie jednego dwumeczu pozostawię jako element humorystyczny i nie będę go komentował;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?