1

+15mln bonusu jeśli w trakcie sezonu wykona na boisku 5 oddechów

0

@Laza I pewnie Xavi z chęcią pójdzie na taki układ, zarabiając obecnie sporo arabskich pieniędzy ;) No chyba, że chcemy zamiast jednego przepłaconego trenera mieć dwóch :)

0

Jasne, tylko gdyby zestawić taką jedenastkę niegrających Umtitich, Trinkałów czy Matheusów z pierwszym kobiecym składem Barcelony to i tak myślę, że na mniej niż 20-0 by się nie skończyło, a to poziom pewnie jakiejś 5-6 ligi hiszpańskiej mężczyzn. Tam zarabiają - zakładam - mniej niż Mertens, bo ją czasem ktoś ogląda przez takie rozgrywki jak LM kobiet... no i tu jest sedno ;)

6

@jeykey1543 Barca B by je rozniosła dwucyfrowym wynikiem przecież :)

0

@czar007 to już wiem, że lubisz oceniać po statystykach, a co do reszty wypowiedzi... cóż... każdy "przybysz" tak mówi (obiektywizm itd)

0

@czar007 musiałbyś sprawdzić definicję "trollingu" najpierw, choć nie wierzę, że nie znasz ;) a co do kolejnego personalnego przytyku do mnie, odpowiem tylko, że pewnie ciekawsze jest wchodzenie na stronę rywala i sianie defetyzmu :D

0

@czar007 niestety cie tam nie dodałem, po prostu widzę cie w wielu wątkach... a czy każdy się dorobi... cóż... ja się od 12 czy iluś lat nie dorobiłem, a ty od pół roku przynajmniej raz...

0

@czar007 słuchaj... jak się chce uchodzić za kogoś kto się choć trochę zna na jakimś temacie (tym temacie w którym co chwilę narzeka), to wypadałoby przytaczać jakieś argumenty, bo Ty dotychczas się posługujesz tekstami w stylu "polemizowalbym", "wydaje mi się" czy jakimiś personalnymi wycieczkami jak "pooglądaj sobie" czy "chyba cie nie nauczyli", a niestety to tylko pomniejsza twoją wiedzę w temacie w oczach innych...

Btw, widziałem, że któryś admin się trochę ze mną zgadza i ostatnio ban siadł ;)

0

@czar007 co do Navasa to ładnie trollujesz... Ale cóż, niedawno napisałeś, że powstrzymywał Bayern rok temu w finale, a obronił dokładnie jeden strzał ;)

0

@czar007 postawa zespołu w defensywie jest winna, sam sobie odpowiedziałeś. Trudno winić trenera za to co zrobił Pique przy pierwszej bramce... Koeman też by pewnie chętnie tam postawił kogoś innego...

0

@czar007 defensywa kuleje, ale jaka w tym wina Koemana to nie widzę, wykonawców ma jakich ma, sam twierdziłeś, że wszyscy bez formy, więc sobie odpowiedziałeś.

A jeśli tak bardzo chcesz interwencje, to zobacz sobie ten wrzutkostrzał z 84'. Ter Stegen jakoś dał radę to jeszcze odbić, w przeciwieństwie do tego co zrobił Navas z City...

0

@czar007 nie gra nic specjalnego, miał dwa strzały, jeden nie do obrony a drugi obronił fachowo, taki Navas mógłby nie dać rady tego złapać, może by na róg sparował

0

@czar007 Ciekawe na co zaczniesz narzekać jak już Koemana w końcu zwolnią ;)

0

@Dasty To jeszcze zanim istniały jakiekolwiek filmy wymyślono ;)

0

@Barcaa12 ale do mundialu raczej do zapomnienia

0

@czar007 nie wiem czy wiesz, ale te rzeczy mogą być czasem trochę powiązane... jejku, co za natręt...

0

@czar007 no niestety nikt mi na kursach trenerskich nie przekazał jak się cofa licznik w metryce piłkarzowi ;)

0

@czar007 czyli to wina trenera, że są starzy i bez formy, ok... :D

0

@JarekS Problem w tym, że Ty z nim dyskutujesz faktami, merytoryką, a to zwykły troll, który sieje tu defetyzm od pół roku czy jakoś tak :D

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@FerNiKloVe Ten gość to troll od fioletowych, nie ma co zwracać uwagi xD

1

@MarcelNJ11 @fcbarcafan19 ten Czaruś to troll z fioletowej, który ma ołtarzyk Navasa w domu i skreśla Ter Stegena po jednym słabszym sezonie, a jak nam już coś wybroni to milknie dziwnym trafem :)

0

@czar007 Marna próba :)

0

@czar007 widzisz, nie mam wielkich ambicji w tej dziedzinie i robię to czysto dla przyjemności i hobbystycznie, ale raczej wystarczy, żeby pouczyć takich januszków jak się powinno oceniać grę bramkarza (pewnie po gablocie z trofeami haha). Ok, prowokuj, czekam

0

@czar007 Gdybyś Ty chociaż liznął tego futbolu na poziomie jakiejś B-klasy to możemy pogadać :D A za defetyzm i tak będę punktował, bo absolutnie nic innego przez pół roku nie pokazałeś. Spełniasz wszelkie kryteria (13 z 15 punktów) na bycie trollem z innej strony. Nie potrzebuję nic więcej :) Mam lepsze rzeczy do roboty, ale wchodzę tu może ze 2 razy na dzień i kliknąć w Twój nick to naprawdę nie jest problem, żeby ostrzec innych :)

0

@czar007 też by mi się nie chciało z kimś więcej rozmawiać, jak bym był tak punktowany na każdym kroku ;)

0

@czar007 plus to, że sam mnie przywołałeś do tego wątku...

0

@czar007 Tak się składa, że jestem trenerem bramkarzy w 3ligowym klubie, ale wiesz pewnie lepiej jak moja wiedza o piłce wygląda :D Dobra, jak nie będziesz siał defetyzmu, co robisz tutaj od ponad pół roku, to już nie będę się włączał, ale będę cię obserwował

0

@czar007 Ale za to Januszem defetystą jesteś mistrzowskim, chapeau bas! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?