Przystankers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joopiter "a w praktyce 8, żeby przy czerwonej kartce nie dostać walkowera"
Nie no, wtedy po czerwonej możesz dokonać odpowiednich zmian, żeby się zgadzało. Jak bramkarz dostaje czerwoną, to też od razu mecz się nie kończy walkowerem, a jednego bramkarza wg przepisów trzeba mieć.
4
@lukaszmatusiewicz Januszkiem zajechało ;)
0
@Encore Twierdzenie, że Latifi wygrał Maxowi MŚ to niemała przesada, ale z drugiej strony dziwię się, że sam Checo nie próbował jakoś chwilę wcześniej już wywołać safety caru
0
@Ryjewski wiadomo, tego błędu nawet nie komentuję
0
@mati14 Oczywiście, że obiektywnie to błąd, chodzi mi o to, że to nie jest główny winowajca, bo takie a nie inne zachowanie Ter Stegena w bramce maskuje to co zrobiła cała linia pomocy, pozwalając odpalić taką petardę
3
W punkt... Sam Xavi wspominał, że za czasów Guardioli treningi były tak ciężkie, że mecze były spacerkiem. Moim zdaniem, trzeba wrócić do podobnego reżimu, nawet kosztem ewentualnego wykruszenia się pozostałych amigosów i kosztem zawalenia sezonu przez zmęczenie treningami, ale z nadzieją na zbudowanie czegoś dobrego od podstaw
0
Kocham komentarze obwiniające Ter Stegena za bramkę Sane, szczególnie od ludzi, w kierunku których nikt nigdy mocniej nie kopnął piłki :D
3
Bardzo ciekawe będzie, jak Lewandowski zagra w meczu o totalne nic z Barceloną, a nie zagrał z Węgrami o rozstawienie w barażach ;)
0
@cyron1 Jeśli patrzysz na osiągnięcia w ten sposób to Messi też bardziej zasłużył od Lewandowskiego.
"Zdobył ME i był w tym turnieju wybrany NAJLEPSZYM piłkarzem turnieju"
Czyli tak jak Messi u siebie. Dodatkowo król strzelców i asyst tego turnieju, ale takich rzeczy od Donnarumy już nie będę wymagał ;)
1
Ten nagłówek sugeruje jakoby gra dla Barcelony była marzeniem i top priorytetem dla każdego piłkarza, a jedynie pieniądze mogą sprawić, że ktoś wybierze inaczej. Trudno się jeszcze wypowiadać o Newcastle, bo ich projekt to nadal wielka niewiadoma, ale pieniądze to na pewno nie jedyna zachęta dla Dembele do przejścia do PSG.
Poziom sportowy, rodzimy kraj i język, stabilny finansowo klub to tylko pierwsze trzy z całej pewnie listy przewag PSG nad Barceloną w oczach takiego Dembele
2
@Simusamu10 Może go oklaskiwali, bo mu się w ogóle chciało biegać po tym jak Xavi mu kazał wypi*****ć xD
0
@Lisek Klasowego obrońcę na poziomie nawet światowym można tego fachu nauczyć w większości przypadków. Do bycia światowej klasy napastnikiem czy rozgrywającym potrzeba jeszcze czegoś więcej, niekoniecznie wyuczalnego, jak np przeglądu pola, timingu zagrania czy wyjścia po piłkę. Janek Bednarek tłumaczył to kiedyś chyba w FootTrucku, że bycie obrońcą w Premier League to szereg wytrenowanych zagrań/zachowań + tytaniczna praca fizyczna, natomiast o De Bruyne powiedział, że z takim szybkim przekazaniem chęci zagrania z mózgu do nogi jak on, trzeba się po prostu urodzić (wielu zawodników dostrzeże ten sam ruch kolegi, ale mało który będzie w stanie zdążyć to zagrać, zanim będzie za późno, tak jak to robi De Bruyne)
Co do podważania prestiżu złotej piłki... Za rok wygra ją np Lewandowski i 40mln ludzi przestanie ją podważać ;) ... przynajmniej na rok ;)
0
@michelos Dembele wszedł na zajechanego Grimaldo, dodatkowo z żółtą kartką. Chwilę później reakcja trenera Benfiki i Dembele przygasł, zaczęły się straty.
2
@ShawnC Iniesta miał podobne liczby i nikt nie marudził. Potrzebny jest taki Pedri, który jest głównie bardzo solidnym trybikiem w grze z przodu, ale potrafi też raz po raz niekonwencjonalnie zagrać czy zrobić przewagę dryblingiem.
3
@macio_944 Ta... Ponośmy jeszcze chwilę ładnie na nosku maseczki, zaszczepmy się wszyscy i wirus zniknie, przecież tak obiecali! :D
3
@chavez Zagrał 3 mecze z 10. 30% to już kawał muru, a nie cegiełka nawet ;)
0
@czar007 jak się nie ma o tym pojęcia, to faktycznie możnaby tak stwierdzić ;)
2
Jeszcze tydzień temu był wg MD bohaterem.
Taki los bramkarza, że jak zagra słaby mecz, to nagle przyglądają się wszystkim statystykom, które w większości nie zależą nawet od niego. Tydzień temu miał prawie identyczne statystyki sezonu i nikogo to nie "niepokoiło"
0
Nareszcie TS zawodnikiem meczu, gdzie on powinien nim być w połowie spotkań w tym sezonie niestety...
0
@Persyfl Nie mam więcej uwag, poeto ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Persyfl To mniej więcej chciałem przekazać wskazując Twój błąd w pisowni. Nie trzeba znać wszystkich słów świata, ale głupio wychodzi, jak się akurat kogoś pouczało w trakcie popełniania tego błędu.
0
@Persyfl Nawet nie zacząłem o tym budownictwie dyskutować, bo z góry założyłeś, że nie mam wiedzy. Na szczęście kto inny mnie wyręczył.
Reszty nie skomentuję, bo to tylko potwierdza to, co napisałem powyżej...
0
@Ojciec5tkidzieci Chill, też mu ostatnio zwróciłem uwagę, że popełnił gafę i zaczęły się jakieś pokrętne próby tłumaczenia, że niby tak miało być i ta strona nie dojrzała do "subtelności" tego żartu. Potem się zaczęło klasyczne ad personam, czyli dość podobnie jak tutaj, jednak do tego stopnia, że aż komentarz się nie spodobał moderacji widocznie, bo został usunięty.
22
Myślicie, że to jest taka prosta sprawa, wysiąść na plaży w katarze, złapać w siatkę zwinnego, sprytnego Xaviego i zabrać go do Barcelony?
2
A co do tego meczu stricte, to przy 2-0 jak po swoje, przy 3-0 tym bardziej. Po golu Cavaniego mocny zjazd nastroju, ale nadal było dużo nadziei, choć trochę mniejsze oczekiwania. Potem się jarałem jak głupi, czego nie rozumiała moja dziewczyna. Nie jesteśmy już razem :D
1
@HarveySpecter Gdybym miał posegregować od najwyższego stopnia emocji:
1) Gol Iniesty z Chelsea
2) Gol Rivaldo przewrotką z Valencią
3) Gol Roberto z PSG
4) Gol Messiego na 2:1 z United 2011
5) Gol Suareza na 2:1 z Juventusem 2015
2006 się jakoś mocno nie emocjonowałem, szczególnie od czerwonej kartki Lehmana, po wejściu Iniesty wiedziałem, że to wygramy, pytanie było, czy przed dogrywką czy po.
0
@Persyfl "Clue" nie ma absolutnie sensu, ale widzę, że lubisz brnąć dalej i się nie przyznawać. Sugerowanie, że to inni są zbyt głupi, żeby to zrozumieć, podczas gdy sam zrobiłeś babola, jest żenujące xD
Zresztą i tak Ci na tej opinii nie zależy, więc nic już tu po mnie. Pozdro!
0
@Persyfl
Odkopaliście wątek i się natknąłem, to tak tylko napomknę:
"Inna sprawa, że nie wyłapałeś clue zarzutu."
Jak już chcesz wyglądać na elokwentnego przez wplatanie trudnych (najwyraźniej) słów, to sprawdź pisownię :D
Parafrazując klasyka "Nie no, ładnie jest, tylko trochę głupio wygląda, jak ktoś się zna".
0
@Garbatyy Flickowi się nie udało, bo przełożyli mu jedno trofeum przez pandemię ;)