Przystankers
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
W najlepszych też powrót Ter Stegena do bardzo dobrej dyspozycji, kilka kluczowych interwencji przy tej patoobronie i dużo dobrych decyzji/wyjść/ustawień, plus celnie nogami
1
Cieszy dobry występ dziś Ter Stegena. Kilka kluczowych interwencji, dobry na przedpolu, żadna bramka go nie obciąża. Może po kontuzji nie ma już żadnego śladu
0
@czar007 Artykuł jest o ofensywie Bayernu, a ty wszędzie na siłe wrzucasz te swoje kocopoły o Koemanie ;)
0
@czar007 Ty pod każdym wątkiem już tak teraz będziesz? :D
0
@czar007 :D :D :D może do twojego ukochanego białego klubu? :D
1
@tomek8756 Tak, jestem zawiedziony i nie zrobiłbym tego drugi raz. Szczepionka miała uwolnić od lockdownu, a teraz zbliża się kolejny... We wszystkich miejscach w których chciałem być i tak wystarczyłby pojedynczy negatywny test. Rodzina się zaszczepiła, więc teoretycznie im nie zagrażam. Szkoda zachodu z mojego punktu widzenia...
0
@czar007 Piszesz pod każdym możliwym postem, że Koeman to słaby trener, ale nie dałeś jeszcze ani jednego sensownego argumentu na to. Podpowiem: wyniki to nie jest argument, bo na to się składa dużo więcej zmiennych niż tylko umiejętności trenerskie
0
@czar007 nie wiem czy kojarzysz w ogóle w którym systemie Dest zapominał o zadaniach defensywnych, ale w sumie mogłeś nie powiązać tych faktów xD
1
@Murazor Nie ma co tutaj z kolegą Czarem dyskutować, serio ;) Sieje defetyzm od kiedy tu przybył z madryckiej strony i możesz mu (tak jak wyżej zrobiłeś) podawać konkretne przykłady, a jego argumentem będzie, że chyba "inną drużynę oglądałem" i weź tu z takim dyskutuj :D W innych wątkach też jak dostaje konkretne statystyki na twarz, to się nie potrafi ustosunkować lub w ogóle ucieka :D
0
Następna pozycja zamknięta Karbownikowi przed nosem... Co się gość odbił od tej ligi...
0
@grubiorz co ma Nasser Al-Khelaïfi do Realu czy Juve?
0
@czar007 na fioletowej piszą "indywidualnością" w celowniku liczby mnogiej? XD
0
@Donio z kolegą czarem nie ma co dyskutować, bo jak tylko spróbujesz mu coś merytorycznie, to Ci odpowie takim właśnie "jak dla mnie..." bez żadnych argumentów i przeniesie się na inną dyskusję :D
0
@HarveySpecter Hmmm, zadałeś jakieś pytanie, a już może około dziesiątego komentarza napisałeś "Jedyna słuszna i konkretna odpowiedź.". Czyli znałeś wcześniej odpowiedź i tylko chciałeś wywołać kolejną niepotrzebną dyskusję, z których jak sam mówisz "nic nie wynika - jedynie kłótnie i bezsensowne przerzucanie się błotem w jedną i w drugą stronę"?
0
@czar007 "...czyli nic po przyjściu RK się nie zmieniło..." no odważny argument mający niby udowadniać, że RK "gasi" zawodników :D
"Pedri no spoko, ale nie mógł wystrzelić przy nikim innym" no spoko, ale skąd wiesz, że przy kim innym by wystrzelił?
"...a TS nawet jak gra się nogami..." co ciekawe, ten Neto, którego mocno forsowałeś na pierwszego bramkarza, pokazał w dwóch spotkaniach, że nie dorasta do pięt i to nie tylko w elemencie gry nogami (bo w nim jest zupełna przepaść)
@LatajacyHolender Nie ma chyba już co go karmić ;)
0
@Janiama Akurat taki Neto czy Demir powinni dostać niższe niż dostali wg mnie
0
@LatajacyHolender kolega Czar tu przybył z fioletowej i rzuca kontrowersyjnymi opiniami na prawo i lewo, a jak go ktoś miażdży faktami jak Ty tutaj, to kompletnie je ignoruje :D
Coś na zasadzie, Twoje argumenty to liczby, statystyki, a jego "oglądam mecze i widzę" :D
0
@czar007 szybko Neto zweryfikował twoją teorię, że nie będzie spadku na jakości, gdy zastąpi Ter Stegena w bramce :D
1
@Kibel marna próba xD
0
@czar007 Jeśli jeszcze nie dostrzegłeś, to mam nadzieję, że wczorajszy mecz ci pokazał, dlaczego jednak powinien grać Ter Stegen, a nie Neto :D
0
@Plmyszynski ten czar007 to przybysz z fioletowej i lubi tutaj takie kontrowersyjne opinie czasem podrzucić, więc nie ma się co przejmować :D
0
@czar007 Tu się możesz wyszaleć, coś o Navasiku zawsze można dodać ;) Tylko potem nie uciekaj jak Cię zaczną faktami masakrować jak zawsze :D
0
@czar007 Co ma Koeman do dyspozycji TS?
0
@czar007 jak zjedzą to słusznie, bo to ładne bzdury
0
@czar007 Porównałeś MATSa do Kariusa, a potem będziesz chciał, żeby cię tu ktoś traktował poważnie :D
0
@czar007 Mam nadzieję, że już Ci kolega nie będzie na te zaczepki odpowiadał i Twoje zgłaszanie moich komentarzy w tym nie pomoże ;)
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10348784#comment-10348784
Nieśmiało podsyłam ten wątek ;>
0
A jak ja mówiłem pani w szkole, że 100% moich odpowiedzi na sprawdzianie było dobrych, bez żadnego uzasadnienia, to nie chciała mnie słuchać :(
1
Komentarz usunięty
12
Haha, wydaje się, że Aguero usłyszał to dużo wcześniej, ale czekał co zrobi Messi :D