0

Ooo... Ja mam kurs Goalkeeper UEFA A, może się w sumie nadam, porzucam piłeczki Ter Stegenowi czy coś :D

22

Najgorsze: Kolejny raz pomija się świetny występ Ter Stegena, tylko dlatego, że nie pasuje do narracji, wg której ten bramkarz się skończył i jest do wymiany ;)

1

@blaugrana158 Czyli uważasz, że on sobie po prostu umie wybrać kiedy grać kapitalnie i kiedy słabo i z jakiegoś powodu czasem wybiera to słabo? :D

1

@Dominikpiqe bardziej "polaczkowate" jest akurat mówić innym komu mają kibicować i za co się wstydzić ("wstycić"? ;) ), a za co nie...

0

@Archolos ups, jednak miał rację ;)

1

@StephanosCrushes o, a właśnie też mi się wątek przypomniał i przyszedłem odświeżyć, kiedy boisko już zweryfikowało napinki :D

0

@Gorantores Rozumiem odruch, ale grają na stadionie Hoffenheim :D

0

@DejvidR Tylko dlatego 60%. Za Koemana bym powiedział, że Eintracht jest faworytem :D Niemniej nie lekceważyłbym ich, tak jak się to tu odbyło zaraz po losowaniu

14

Żebyście się nie zdziwili z tym Eintrachtem :D Wszyscy tu skazują go na pożarcie, a to solidna ekipa. Mają może gorszy sezon, ale Galatasaray też ma, to jest tylko dwumecz, cały sezon nie ma tu znaczenia. Poza tym jak większość niemieckich ekip, wybiegani do granic. Wg mnie jakieś 60% na awans Barcelony.

3

Nie żeby coś, ale co mecz kilku piłkarzy tak robi :D

1

Spoko, ja też ich obserwuję i też nie należą do moich priorytetów ;)

0

Ogólnie chodzi o to, że są pewnie zawodnicy, którzy od dawna nie mają nic wspólnego z putinem, a ci, którzy go popierają i tak by się nie zdecydowali na ten krok.
Wojna się w domyśle kiedyś skończy i zapewne wraz z pieniążkami FIFA przygarnie spowrotem ruskich w swe szeregi, ale świadomość, że większość dobrych zawodników już dawno odeszła byłaby dość dużą karą. Oczywiście minusów też jest sporo, więc zastanawiałem się tylko jak szersze grono na to patrzy.

0

@Rust_Cohle naturalnie Białoruska repka byłaby z tego wyłączona

0

Co sądzicie o pomyśle, żeby w ramach sankcji FIFA wyjątkowo pozwoliła rosyjskim zawodnikom, którzy wyrażą chęć, zmienić reprezentację i federację? Są plusy i minusy tego rozwiązania, jestem ciekaw, jak Wy to widzicie

0

@wolny99991 jeśli dla Ciebie ważny jest tu tylko wynik sportowy, to po prostu nie zrozumiesz ;)

0

Jest drastyczna różnica w przydatności obu panów, bo Traore nie ma problemów z rozegraniem na małej przestrzeni i z rywalem na plecach, a u Dembele takiej gry nikt dawno nie widział. Żeby Dembele był równie przydatny, cały zespół musi dłużej utrzymać się przy piłce, zmienić ze dwa razy stronę ataku i rozegrać mu piłkę pod 1 na 1, a on i tak w co drugiej takiej sytuacji piłkę zgubi czy zagra niedokładnie.
Najlepsze (przynajmniej optycznie) wejście Dembele w tym sezonie to był mecz z Benficą, gdzie wszedł na podmęczonego i ukaranego żółtą kartką Grimaldo. Tam dokładnie tak to wyglądało (zespół mu wypracowywał 1 na 1), ale po chwili trener Benfici zareagował zmianą i Dembele w tym meczu się skończył

0

@blaugrana98 Właśnie ja to zawsze widziałem odwrotnie. Gość posyłał 15 dobrych piłek na mecz i świetnie się ustawiał, ale przez ten błąd z Celtą czy bramkę z Romą z połowy boiska lobem sprawiał takie błędne wrażenie niezbyt godnego zaufania

2

Ocenianie bramkarza po liczbie straconych bramek to coś co nie powinno mieć miejsca nawet w okręgówce :D Zgoda co do sporadycznych błędów w wyprowadzeniu piłki, kiedyś ich tyle nie popełniał

1

@ranger3120 O, też kiedyś się do mnie odezwał ktoś z darowizną, legitna osoba, sprawdziłem w google... Oferował ponad bańkę euro, a jedyne co musiałem zrobić to przelać mu 200 euro za koszty operacyjne. No i wysłałem i czekam. Co za frajer z gościa...

2

No i automatycznie Shakira też wtedy kończy, tylko 45 ;)

0

Hmmm, w sumie to mu wierzę, może chcieć ;)
A serio, to gdyby nie ten ogrom jego pozasportowych aktywności, to bym mu uwierzył, że może się to udać.

0

@grubiorz Hiszpanie mają takie wyrażenie, które nie jest tak wulgarne jak jego dosłowne polskie tłumaczenie.
Guardiola mówił tak np na słynnej konferencji o Mourinho, ale ogólnie dość często się to pojawia też w social mediach piłkarzy.

El puto jefe (eng. fucking boss, pl. pie*****ny/ je**ny szef)


1

Wspaniale, szkoda tylko, że ta lekko licząc bańka euro przychodu z biletów nie wzmocni kobiecej drużyny, tylko pójdzie na łatanie dziur budżetowych w tej męskiej xD

1

@ChampionLW Bilety na marcowy klasyk są w cenach 19-31 ojro, nawet po najniższej stawce to by była bańka euro dla klubu z samych biletów na jeden mecz, gdzie w innych miejscach ciułają milion do miliona jakimiś klauzulami czy wypożyczeniami ;)

1

@KaammiilM1206 posadzenie MaTSa i danie szans Neto to byłaby zbrodnia przeciw klubiwi, co pokazał mecz w Pucharze ;)

0

@czar007 Mądry Polak po szkodzie... Choć fakt, że wyłożenia części pieniędzy za Cou i Dembele można było uniknąć.

6

@Medium @Kacper1432 @elmayakos @osa91 odpuśćcie, pijany może, bo 06.01 wolny od pracy... xD

0

Czekam na tych, którzy twierdzili, że Neto powinien zastąpić MAtSa xD Serio lepiej byłoby dać zagrać jakiemuś 17latkowi z juniorskich zespołów patrząc na to co robił Neto w tej bramce :D

0

@czar007 szczególnie w tym 2015 się dramatycznie prezentował w LM, te dwumecze z City, Psg czy Bayernem i finał z Juve, parodie spotkań...

0

Myślę, że jeśli faktycznie zajdzie potrzeba, nie będzie problemem "załatwić" pozytywny test dla jeszcze kogoś :D Szczególnie gdy nie ma nałożonej czasowej kwarantanny, tylko wystarczą dwa negatywne testy później, żeby wrócić do grania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?