2

Castellanos mecz życia. Pięknie to robi

2

@Medium Zajebiste ma te przekładki nogami nad piłką w pełnym biegu. Ani to efektywne, ani widowiskowe. Sztuka dla sztuki.

10

@Comfortable_ Krytyka Lewego w pełni uzasadniona, to i o gorące ciężko

3

@Kondziubarca Serio ma rosnąca pensje? Pomijając jego ostatnia dyspozycje, to on będzie z roku na rok coraz słabszy i ma zarabiać jeszcze więcej. Porażka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BorzyKrzys Najbardziej rozpieprza mnie ten ryk pisowców o reparacje od Niemiec. Czemu tylko od Niemiec? Od ruskich też nam się należą, a nawet większe, bo nas okupowali do lat 90'.

0

@LM10GOAT Gavi first. Niech przestaną lecieć w ciula z chlopakiem

3

@Rewolucja123 Trzeba przyznać, że Real Mourinho był na prawdę dobry. Wygrali tak niewiele tylko dlatego, że to była złota era Barcelony i po prostu nikt nie miał podjazdu.

0

@Emhyr Miał swego czasu umiejętności na bycie kimś, kim jest obecnie Grosicki w Ekstraklasie, ale jak się ma nie po kolei w głowie to tak jest. Do końca życia będzie najbardziej znany z tego, że jest synem Romana Koseckiego. No i ze zdjęcia dupy.

1

@kynio302 Ale kozak z tego sołdata. Pobił dziadka. Ciekawe, czy na pierwszej linii też jest taki cwany

2

@Pewex Przy Viniciusie to są przyjemniaczki

0

@PatrychoO Od dawna jest to już pusty slogan.

0

Oj żebyś ty Wąski władał taką polszczyzną

0

@Tom_Tom De Laurentis go za mniej niż 80 nie odda. Dla Barcelony nieosiągalny

14

W imieniu rodziny Siary-Siarzewskiego chciałbym z tego miejsca zapewnić, że doceniam przyjacielski gest mojego byłego wroga, gdyż od dziś wspólnym naszym wrogiem jest były mój przyjaciel - Jorguś Killer.

2

@Rafix98 Dowieziemy spokojnie. Real też nie wygra wszystkiego do końca

2

@Kamilos84 Nikt nie chce zostać w tej śmiesznej lidze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@takisobiektos Te 90% napastników poszłoby do lewej, przełożyło bramkarza i dopiero kończyło. Lewy zjebal po całości

0

@Herato Jak Lewy będzie odpierdzielac takie numery jak dziś, to za długo z Messim nie pogra

6

@Emhyr Anka by nawet nie zauważyła bo myślami gdzie indziej

0

@Dosq To jest oczywiście prawda. Sam osobiście uważam, że budowanie każdej drużyny powinno zaczynać się od tyłów, ale po tylu latach oglądania Barcelony jestem przyzwyczajony do czegoś innego.

1

@sendesara Jeden jest czarny, a drugi biały

1

@kuz Piękne osiągnięcie, brawa dla defensywy i Marca, ale nie ukrywam, że wolałbym abyśmy bili rekordy strzeleckie

13

@Sulimo Nie bez powodu mówił ostatnio, że "TA Barcelona bardzo mu się podoba"

1

@FCB24 Właśnie ostatnio w Polsce to się głównie jebie i krytykuje Lewego, co jest dziwne, bo jeszcze rok temu znaczna większość wręczała mu Złotą Piłkę.

0

Oby Pedri skończył ten mecz zdrowy. Razem z Frenkiem zdecydowanie podnoszą jakość tej drużyny

0

@Lucassito Niektórzy tu chcieli dać 15-latka do gry, to wiesz.

0

Wy tu chcieliście 15-latka wpuścić na tą rzeźnie? Przecież to odrazu mogłoby się skończyć poważnym urazem

10

Kopiący się po czole, gruby Suarez z ostatniego sezonu był lepszy niż obecny Lewandowski.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?