Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Castellanos mecz życia. Pięknie to robi
2
@Medium Zajebiste ma te przekładki nogami nad piłką w pełnym biegu. Ani to efektywne, ani widowiskowe. Sztuka dla sztuki.
10
@Comfortable_ Krytyka Lewego w pełni uzasadniona, to i o gorące ciężko
3
@Kondziubarca Serio ma rosnąca pensje? Pomijając jego ostatnia dyspozycje, to on będzie z roku na rok coraz słabszy i ma zarabiać jeszcze więcej. Porażka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BorzyKrzys Najbardziej rozpieprza mnie ten ryk pisowców o reparacje od Niemiec. Czemu tylko od Niemiec? Od ruskich też nam się należą, a nawet większe, bo nas okupowali do lat 90'.
0
@LM10GOAT Gavi first. Niech przestaną lecieć w ciula z chlopakiem
3
@Rewolucja123 Trzeba przyznać, że Real Mourinho był na prawdę dobry. Wygrali tak niewiele tylko dlatego, że to była złota era Barcelony i po prostu nikt nie miał podjazdu.
0
@Emhyr Miał swego czasu umiejętności na bycie kimś, kim jest obecnie Grosicki w Ekstraklasie, ale jak się ma nie po kolei w głowie to tak jest. Do końca życia będzie najbardziej znany z tego, że jest synem Romana Koseckiego. No i ze zdjęcia dupy.
1
@kynio302 Ale kozak z tego sołdata. Pobił dziadka. Ciekawe, czy na pierwszej linii też jest taki cwany
2
@Pewex Przy Viniciusie to są przyjemniaczki
0
@PatrychoO Od dawna jest to już pusty slogan.
0
Oj żebyś ty Wąski władał taką polszczyzną
0
@Tom_Tom De Laurentis go za mniej niż 80 nie odda. Dla Barcelony nieosiągalny
14
W imieniu rodziny Siary-Siarzewskiego chciałbym z tego miejsca zapewnić, że doceniam przyjacielski gest mojego byłego wroga, gdyż od dziś wspólnym naszym wrogiem jest były mój przyjaciel - Jorguś Killer.
2
@Rafix98 Dowieziemy spokojnie. Real też nie wygra wszystkiego do końca
2
@Kamilos84 Nikt nie chce zostać w tej śmiesznej lidze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@takisobiektos Te 90% napastników poszłoby do lewej, przełożyło bramkarza i dopiero kończyło. Lewy zjebal po całości
0
@Herato Jak Lewy będzie odpierdzielac takie numery jak dziś, to za długo z Messim nie pogra
6
@Emhyr Anka by nawet nie zauważyła bo myślami gdzie indziej
0
@Dosq To jest oczywiście prawda. Sam osobiście uważam, że budowanie każdej drużyny powinno zaczynać się od tyłów, ale po tylu latach oglądania Barcelony jestem przyzwyczajony do czegoś innego.
1
@sendesara Jeden jest czarny, a drugi biały
1
@kuz Piękne osiągnięcie, brawa dla defensywy i Marca, ale nie ukrywam, że wolałbym abyśmy bili rekordy strzeleckie
13
@Sulimo Nie bez powodu mówił ostatnio, że "TA Barcelona bardzo mu się podoba"
1
@FCB24 Właśnie ostatnio w Polsce to się głównie jebie i krytykuje Lewego, co jest dziwne, bo jeszcze rok temu znaczna większość wręczała mu Złotą Piłkę.
0
Oby Pedri skończył ten mecz zdrowy. Razem z Frenkiem zdecydowanie podnoszą jakość tej drużyny
0
@Lucassito Niektórzy tu chcieli dać 15-latka do gry, to wiesz.
0
Wy tu chcieliście 15-latka wpuścić na tą rzeźnie? Przecież to odrazu mogłoby się skończyć poważnym urazem
10
Kopiący się po czole, gruby Suarez z ostatniego sezonu był lepszy niż obecny Lewandowski.