43

Za taką jakość w bramce, to była promocja

2

@wasacz Na Niemca nie wygląda, ale genów nie ukryje

4

Dobra reklama Serie A w Europie.

5

Politano dał więcej niż Lozano przez cały mecz

2

@Szmulek To są takie dwie ekipy, że nawet przy 2:0 nic nie będzie pewne. Tu jest prawdziwy ogień

0

@Bartula U nas nawet Saelemaekers wyglądałby świetnie przy tych asiorach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gibbon_FCB Nie da się cały sezon grać na takim poziomie, jak to było wcześniej. Wygrają Scudetto i mają sezon udany

9

Leao to by siadł u nas na skrzydełku. Inna jakość

1

@Szmulek Każdy aby nie Real i jest gitara

0

@Inko Inter w lidze daje dupy prawie co kolejkę. Za chwilę wylecą z Top 4 jak tak dalej będą gubić punkty. My jeszcze chwila i klepniemy majstra. Sęk w tym, że mecze z Gironami, czy Salernitanami nie mają żadnego znaczenia w Lidze Mistrzów. Oni potrafią się spiąć, my dostajemy bęcki

0

@ini_barca Dobrze by było

0

@Emhyr Dobry piłkarz. Pasowałby do nas

2

@Kessie Ale położył bramkarza do spania tym kolanem :o
W 38 sekundzie nawet ojciec Marcosa Alonso się zalapal

9

@Kessie Zdobywamy mistrzostwo i Busi odchodzi. Lepszego momentu na pożegnanie może nie być.

0

@mildan1704 Żaden z naszego obecnego składu nie dorasta mu do pięt. Jeśli tu przyjdzie, będzie miał 36 lat, a i tak ciągle będzie najlepszy. Gość spacerując lepiej myli obrońców niż Raphinha tym swoim "dryblingiem"

0

@normasubiektywna Jak ma cofnąć ten progres jakim jest 2 razy odpadnięcie w grupie Ligi Mistrzów i nie dotarcie nawet do półfinału Ligi Europy to jestem za.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kondziubarca Ewentualnie może mieć tylko rok czasu przerwy i wygrać w sądzie jak Świerczok.

5

@ronni37 To jest po prostu Denis Załęcki

0

@NismoFCB Ale gdzie jest dowód, że Baena tak powiedział? No chyba, że jakiś madrycki profil na tt traktujemy jako rzetelne źródło

3

@mekston Warto zaznaczyć, że Messi ma ponad 100 meczów mniej rozegrane

6

@MesQueUnClub96 Oddajesz mu kieszonkowe, a później cię tłucze?

0

@Tomo1989 No to na Twitterze ;)

0

@Tomo1989 Nie zmienia to nic w kontekście tego, kto lepiej punktował w lidze. Często wraca się do tamtego sezonu i są głosy, że co to byśmy z Valverde nie ugrali. Wyniki pokazują, że żadnej gwarancji nie było. Setien zdobył więcej punktów, a do mistrzostwa i tak zabrakło.

0

@Tomo1989 Ale ten Mateusz zabawny. Putin mógłby kija z dupy wyjąć i też jakieś memy na Instagramie od czasu do czasu wstawić.

2

@AlexDark00 Jest też opcja, że nic mu nie zrobią i prawdopodobnie będzie

3

@LM10GOAT Espanyol mógłby wtedy świętować spadek. Podwójną imprezę by się zrobiło

17

Mało kto wie i mało kogo to obchodzi, ale Setien punktował lepiej w lidze niż Valverde w swoim ostatnim sezonie w Barcelonie. W 19 meczach do zwolnienia Ernesto miał 40 punktów. Setien do końca sezonu, przez 19 kolejek ugrał 42.
Wczoraj świetna robota Villareal. Niech mu się tam dobrze wiedzie

8

Bydło na trybunach w Ligue 1. Żadna nowość. Żeby starszą kobietę obrażać, to już na prawdę trzeba mieć nasrane w glowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?