4

@patrix211 Elegancki avatar Panie. Legenda!

3

@Kondziubarca Sprzedać xDD. Albo za darmo przychodzi po rozwiązaniu umowy z Chelsea, albo nie ma tematu. Jak zapłacą Czelsiokom cokolwiek za niego, to będzie totalnie bez sensu.

9

@Emhyr Lanisek Top! Świetny człowiek

0

@Japonk Ale derby to derby. Tanio skóry nie sprzedadzą

8

@Kondziubarca Spokojnie pykniemy ich 1:0 grając Kessim i Roberto w pomocy

1

@Mixtape Ostatnio Urbex History robił tam materiał. Dramat jak to obecnie wygląda, a moglibyśmy mieć fajny kompleks, żeby ćwiczyć loty

3

@Poro6niec Trochę na wyrost stwierdzenie. Nie jest to jeszcze ten Lewy sprzed Mundialu, ale widać, że jest lepiej niż było ostatnio

1

@Gogonatra Dziś już tego nie powtórzy.

0

@Piorun Tak z wyłączeniem rozbitych samochodów (Alpine) i kara dla Sainza +5 sekund.

0

@tadzik447 Za Safety Carem to chyba tylko Latifi, albo Maldonado mógłby się rozwalić

3

@Piorun Nie, Alonso trzeci

1

@mekston Dostał +5 właśnie

3

@mekston Ogólnie fajny start trójki mistrzów z przodu. Jakby się leszcze nie porozbijaly, to mógłby być fajny sprint do mety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sargent zapomniał zahamować

1

@ronni37 Przynajmniej coś się dzieje

1

@Kidd Muszą podkręcać show, bo mistrz świata jest już znany od samego początku sezonu.

2

@mekston Szkoda, że musi się męczyć w takiej taczce. Dobry kierowca

3

@Tomo1989 Oni powinni ekstraklase komentować. Wreszcie dałoby się to oglądać

2

@mekston To będzie kolejny memiczny sezon Ferrari.

0

@Tomason Bardzo dobrze, że Merc na przodzie. Wreszcie coś się dzieje w tym sezonie.

2

@RosjaninBut Zgadzam się w 100%. Ukraina zaczęła robić wszystko, żeby stać się "drugą Polską", a Putin oczywiście nie mógł do tego dopuścić.

8

Coś w tym jest. My Polacy często sami narzekamy, ale nasi wschodni sąsiedzi z pewnością zazdroszczą nam postępu jaki zrobiliśmy przez te 30 lat. Siedzący pod ruskim butem Ukraińcy, czy tym bardziej Białorusini mogli tylko o tym pomarzyć.

1

@Kgorecki2500 Niestety raczej do jego procesu nigdy nie dojdzie. Gość albo umrze, albo zostanie odsunięty od władzy przez służby (po co im prezydent, który nie może nigdzie na zachód pojechać, bo grozi mu areszt) i dowiemy się, że wypadł z okna, albo nagle zmarł z powodu udaru, czy innej cholery.

0

@DonMatteo901 Co się przysrali do chłopaka? Jest impulsywny, czasem daje się ponieść emocjom i wchodzi ostrzej, ale jaka to niby jest agresja? To jest sport kontaktowy, a nie balet dla pizdeczek. Gattuso całe życie tak grał i ludzie go podziwiali.

2

@magister97r Putin też mógłby skończyć na stryczku w Kijowie.

3

@michaleu Mundial >>> wszystko inne w piłce nożnej

3

@AmigoBlancos Ten z tym pasem WKU to chyba do śmierci będzie pozował i się napinał xD

1

@P33ck Też uważam, że Mudryk w Arsenalu, pod wodzą ogarniętego Artety wyglądałby dużo lepiej.

8

@Firestone Jak sobie przypominam, że ludzie wręczali mu Złotą Piłkę kosztem Messiego, to mi się tak śmiać chce teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?