10

@Medium Nawet ich nie miało

11

@Kamilos84 Messi obecnie lepiej karne strzela niż Lewy, także sorry Robercik. Jak Messi odda, to może strzelać

4

@kuz Myślę, że Xavi może sobie mówić co mu się podoba. Wyniki w Hiszpanii są? Są. Real leje regularnie? Leje. Zaufajmy mu, bo wie co robi

9

Xavi już rzucil zaklęcie. "Real jest faworytem". Jeszcze tylko ja postawię kuponik na Real i nie ma opcji, że nie zagramy w finale.

1

@Katalończyk 99 To jest jakaś prowokacja

9

@Kessie W naszym sztabie medycznym, że tak powiem, to kilka niedociągnięć jest

0

@Kidd Co nie zmienia faktu, że jak będzie im groził awans do Ligi Mistrzów, to też się Ceferin obudzi w ich sprawie

0

@kuz To już szykowanie tłumaczeń pod ten wpierdziel, który jutro dostaną.

1

@Barcanajlepszyteam Niefortunnie sformułowane, ale prawda i tyle. Przecież te myśliwce miały być wycofane ze służby na początku 2025 roku i są dużo gorsze od tych, którymi obecnie dysponują ruscy i nie zmienią praktycznie nic. Sam fakt ich przekazania przez Polskę i Słowację jest próbą przełamania myślenia, tak jak było w przypadku czołgów i niczym więcej. Za to podziękowania ze strony ukraińskiej były. O F-16 niech się upominają do USA i Bidena, bo mają ich całkiem sporo. Mam nadzieję, że nikomu w Polsce nie wpadnie do łba myśl o przekazaniu naszych.

0

Niech on już wraca z tego wypożyczenia bo i tak pewnie do końca sezonu nie zagra.

2

@Kidd W porównaniu do poprzednich sezonów jest lepiej, bo są w grze o jakieś tam puchary, ale i tak United przehypowane jest mocno. Po wygranej z City w derbach ile to się naczytałem, że już do walki o mistrza się włączają xD

0

@FcPortoFan1999 Kiereś trenuje w Mielcu? Fajną robotę robił w Łęcznej. Zrobił awans do Ekstraklasy, co było wynikiem grubo ponad stan, a później durni działacze go zwolnili.

53

@Firestone No widzę tu potencjał na rozjebanie madryciaków 1:0.

18

@Kuba_1 Henry i Petit tym samym tonem. Skoro już nawet francuscy piłkarze jadą po paryskim klubie i kibicach, to znaczy, że pałka się przegla.

0

@fanRealuAlespoko Bez przesady z tym znokautowaniem. Messi leżał i krwawil z ust. Musiał grać z chusteczką w ustach, żeby koszulki nie brudzić. Ceballosowi poza zaliczeniem gleby nic się nie stało. Zresztą sam chwilę wcześniej brzydko zachował się względem Lewego, ale masz rację. Gaviemu żółta kartka się należała.

9

@Donnie_Darko Marcelo celowy łokieć w twarz i nawet kartki nie dostał

4


Golazo! Golazo! Golazo! Dokładnie rok temu Pedri strzelił tą bramkę na wagę 3 punktów.
Niektórzy ludzie mówią, że @VamosRakieta dalej leci dupą po trawie

Ma w sobie coś magicznego ten nasz Pedri. Intrygujący jest ten jego balans ciała i jak potrafi gubić nim rywali. Bardzo elegancki zawodnik z piłką przy nodze. Niech wraca do zdrowia, bo poogladalbym go już na boisku

4

@Albatros Ale to nie do mnie tak? Do mnie nie.
W sumie to cały ten ich nowy stadion wygląda jak kibel

5

@Albatros Kible wyremontowane?

21

Polska i Rosja to historia pełna krwi. Nigdy nie byli naszymi przyjaciółmi. Rozbiory, 1920 rok, operacja Polska NKWD z lat 1937-1938 (co najmniej 100 tysięcy zabitych Polaków), 17 września 1939, Katyń, lata 1945-1989 i komunistyczny but, a to tylko część historii. Choć znam kilku sympatycznych Rosjan, tak ogólnie ciężko jest mi pałać sympatią do tego kraju i narodu.

0

@tomek8756 Znowu dorwał się do telefonu pielęgniarki na oddziale zamkniętym. Musiały się pasy przy łóżku poluzować

37

Tebas na taczkę i na Kamczatkę. Dziennikarzyki też dobre. Żeby oskarżać o kupowanie sędziów, meczów, rozgrywek nie mając żadnych dowodów to pierwsi byli. Godzinne programy były nagrywane. Teraz, gdy się okazuje, że nic takiego nie miało miejsca, a Tebas ściemnia i kręci, żeby na złość Barcelonie zrobić to nie widzę nigdzie newsów poza źródłami dotyczącymi klubu. Mam nadzieję, że dział prawny pojedzie tam z jebasem do spodu.

22

No to witamy na wschodniej flance NATO.

4

@Kondziubarca Chłop się w Aston Villi nie przebił, ale w klubach z 1/4 Ligi Mistrzów byłby starterem. Kosowski ostatnio ma niezłą passe pieprzenia kocopolów. Ćwierćfinał Lecha to niewielkie osiągnięcie, bo według niego to Puchar Biedronki, a szwedzkie Djurgardens, z którym Lech grał w 1/8 jest ponoć na poziomie średniaka ligowego z ekstraklapy. No myślę, że jak średniaki z ekstraklapy zaczną robić 16/18 punktów w grupie europejskich pucharów, to będzie fajnie.

13

@Nhyz I co im zrobią? Wojnę wypowiedzą? Wyslą wojsko na Ukrainę?

9

Co to jest za pogoda ja się pytam? Znowu to białe gówno musi ciapac...

0

@Ojciec5tkidzieci Szwaby to sobie mogą wykluczać. Wszystko zależy od USA.

7

@Kessie Ale nie dał się przedryblowac?

3

@AmigoBlancos Dobrze go rodzice wychowali. Świetny chłopak. Samych sukcesów mu życzę!

2

@hayek Dokładnie. Należy zacząć rozróżniać zawodników zasłużonych dla klubu (Rakitic, Eto'o, Abidal) od legend (Cruyff, Koeman, Guardiola, Xavi, Messi, Puyol)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?