Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Medium Nawet ich nie miało
11
@Kamilos84 Messi obecnie lepiej karne strzela niż Lewy, także sorry Robercik. Jak Messi odda, to może strzelać
4
@kuz Myślę, że Xavi może sobie mówić co mu się podoba. Wyniki w Hiszpanii są? Są. Real leje regularnie? Leje. Zaufajmy mu, bo wie co robi
9
Xavi już rzucil zaklęcie. "Real jest faworytem". Jeszcze tylko ja postawię kuponik na Real i nie ma opcji, że nie zagramy w finale.
1
@Katalończyk 99 To jest jakaś prowokacja
9
@Kessie W naszym sztabie medycznym, że tak powiem, to kilka niedociągnięć jest
0
@Kidd Co nie zmienia faktu, że jak będzie im groził awans do Ligi Mistrzów, to też się Ceferin obudzi w ich sprawie
0
@kuz To już szykowanie tłumaczeń pod ten wpierdziel, który jutro dostaną.
1
@Barcanajlepszyteam Niefortunnie sformułowane, ale prawda i tyle. Przecież te myśliwce miały być wycofane ze służby na początku 2025 roku i są dużo gorsze od tych, którymi obecnie dysponują ruscy i nie zmienią praktycznie nic. Sam fakt ich przekazania przez Polskę i Słowację jest próbą przełamania myślenia, tak jak było w przypadku czołgów i niczym więcej. Za to podziękowania ze strony ukraińskiej były. O F-16 niech się upominają do USA i Bidena, bo mają ich całkiem sporo. Mam nadzieję, że nikomu w Polsce nie wpadnie do łba myśl o przekazaniu naszych.
0
Niech on już wraca z tego wypożyczenia bo i tak pewnie do końca sezonu nie zagra.
2
@Kidd W porównaniu do poprzednich sezonów jest lepiej, bo są w grze o jakieś tam puchary, ale i tak United przehypowane jest mocno. Po wygranej z City w derbach ile to się naczytałem, że już do walki o mistrza się włączają xD
0
@FcPortoFan1999 Kiereś trenuje w Mielcu? Fajną robotę robił w Łęcznej. Zrobił awans do Ekstraklasy, co było wynikiem grubo ponad stan, a później durni działacze go zwolnili.
53
@Firestone No widzę tu potencjał na rozjebanie madryciaków 1:0.
18
@Kuba_1 Henry i Petit tym samym tonem. Skoro już nawet francuscy piłkarze jadą po paryskim klubie i kibicach, to znaczy, że pałka się przegla.
0
@fanRealuAlespoko Bez przesady z tym znokautowaniem. Messi leżał i krwawil z ust. Musiał grać z chusteczką w ustach, żeby koszulki nie brudzić. Ceballosowi poza zaliczeniem gleby nic się nie stało. Zresztą sam chwilę wcześniej brzydko zachował się względem Lewego, ale masz rację. Gaviemu żółta kartka się należała.
9
@Donnie_Darko Marcelo celowy łokieć w twarz i nawet kartki nie dostał
4
Golazo! Golazo! Golazo! Dokładnie rok temu Pedri strzelił tą bramkę na wagę 3 punktów.
Niektórzy ludzie mówią, że @VamosRakieta dalej leci dupą po trawie
Ma w sobie coś magicznego ten nasz Pedri. Intrygujący jest ten jego balans ciała i jak potrafi gubić nim rywali. Bardzo elegancki zawodnik z piłką przy nodze. Niech wraca do zdrowia, bo poogladalbym go już na boisku
4
@Albatros Ale to nie do mnie tak? Do mnie nie.
W sumie to cały ten ich nowy stadion wygląda jak kibel
5
@Albatros Kible wyremontowane?
21
0
@tomek8756 Znowu dorwał się do telefonu pielęgniarki na oddziale zamkniętym. Musiały się pasy przy łóżku poluzować
37
Tebas na taczkę i na Kamczatkę. Dziennikarzyki też dobre. Żeby oskarżać o kupowanie sędziów, meczów, rozgrywek nie mając żadnych dowodów to pierwsi byli. Godzinne programy były nagrywane. Teraz, gdy się okazuje, że nic takiego nie miało miejsca, a Tebas ściemnia i kręci, żeby na złość Barcelonie zrobić to nie widzę nigdzie newsów poza źródłami dotyczącymi klubu. Mam nadzieję, że dział prawny pojedzie tam z jebasem do spodu.
22
4
@Kondziubarca Chłop się w Aston Villi nie przebił, ale w klubach z 1/4 Ligi Mistrzów byłby starterem. Kosowski ostatnio ma niezłą passe pieprzenia kocopolów. Ćwierćfinał Lecha to niewielkie osiągnięcie, bo według niego to Puchar Biedronki, a szwedzkie Djurgardens, z którym Lech grał w 1/8 jest ponoć na poziomie średniaka ligowego z ekstraklapy. No myślę, że jak średniaki z ekstraklapy zaczną robić 16/18 punktów w grupie europejskich pucharów, to będzie fajnie.
13
@Nhyz I co im zrobią? Wojnę wypowiedzą? Wyslą wojsko na Ukrainę?
9
Co to jest za pogoda ja się pytam? Znowu to białe gówno musi ciapac...
0
@Ojciec5tkidzieci Szwaby to sobie mogą wykluczać. Wszystko zależy od USA.
7
@Kessie Ale nie dał się przedryblowac?
3
@AmigoBlancos Dobrze go rodzice wychowali. Świetny chłopak. Samych sukcesów mu życzę!
2
@hayek Dokładnie. Należy zacząć rozróżniać zawodników zasłużonych dla klubu (Rakitic, Eto'o, Abidal) od legend (Cruyff, Koeman, Guardiola, Xavi, Messi, Puyol)