0

@barcanawieki Niech leży i tak chuj z tego.

1

Weźcie się do gry kurwa, bo to jest kompromitacja. Nie wypada tak przegrywać

0

Araujo to zrobił lepiej niż nasi atakujący

0

No to by było na tyle. Koniec.

0

Ogólnie dobrze zagrana pierwsza połowa. Wcisnąć coś teraz i dojedziemy do finału

4

No nic. Dostaliśmy mokrą szmatą w ryj. Gramy dalej. Wszystko w naszych nogach

1

Kessie partidazo

2

Raphinha strasznie gaszony

0

@kiper09 o czym ty marzysz? Ma biała koszulkę

0

@FcPortoFan1999 Realowi kibicuje i już się boi tego lańska

1

@gumaz Busquets

0

@La Pulgaa Nie da się ciągle wygrywać. No to dla odmiany zremisujmy. Dawno remisu nie było

2

@SteuerFreiMoney Dokładnie Kaczyński powinien jeździć na kasztance, a nie się hipokryta antyniemiecki Audicą buja

9

@Deviler Kurwen jeben

12

RFEF wszczyna postępowanie, La Liga wszczyna postępowanie, prokuratura wszczyna postępowanie, UEFA wszczyna postępowanie.
I tak to się żyje w tej Barcelonie.
https://zapodaj.net/5154eb967d4fe.jpg.html

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15


- Franz, w co ty się teraz bawisz? W politykę?
- Niee. Bandytą mogę być, nie politykiem.

1

@Kinginiesta W TVP już coś szykują z Tuskiem na 19;30. Pewnie kadr jak podaje sobie rękę z Putinem będzie.

4

@Barca1992 Problem w tym, że oni są przekonani o tym, że to wszystko jest w słusznej sprawie. Propaganda wyprała im mózgi. Tam potrzebne byłyby dziesiątki, jak nie setki lat, żeby zmienić ich mentalność, więc to się nigdy nie stanie.

16


Nie no jak Putin gwarantuje, to 100% bym mu ufał. Chłopaki nie pojadą na wojnę, tylko na Operację Specjalną.

19

@DonMatteo901 Niech wyjdzie Carvajalem, Modriciem, Kroosem, Fede na prawej i zremisuje. Wtedy będą argumenty na jego obrone, widoczny postęp po 3 porażkach z rzędu ugrany remis i zostanie tam na następny sezon.

0

@Culers Nie no śmieje się z tym karnym. Remis będzie po dobrym meczyku z obu stron

4

@TheNekro94 A po Europie wyjedzie do Ameryki. Nie wierze, że będzie kopał na tych pastwiskach wśród wielbłądów. W USA jego legenda dużo lepiej się sprzeda i też zarobi kosmiczne pieniądze.

8

@Kessie 1:1. Lewy ładuje na remis z niesłusznie podyktowanego karnego i madrycioki w ryk.

6

@Kondziubarca Nie wierzę, że w ogóle go rozważali. Przecież gość jest cienki, a do tego drogi.

8

@Anonymus0608 Przecież on taką ofertę dostanie od nich i za dwa/trzy lata. Szejki zrobią wszystko, żeby u nich zagrał, choćby nawet w wieku 40 lat.

7

@FcBarcelonaFanMSN Gdyby nie Arsenal, Fulham, Tottenham, West Ham, Crystal Palace i Brentford to tak

1

@esem91 I tak wszystko przerżneli, to Klopp se jaja robi ze składem

1

@Medium Perła Export top.

6

@Kuba_1 Neymar się nie da wypchnąć. Zastosuje zasadę odwróconej złotej klatki i będzie siedział do końca kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?