6

@Deviler Guardiola nie jest glupi

2

Ebi Smolarek to swego czasu była niekwestionowana gwiazda polskiej reprezentacji. Dużo emocji zapewnił. Pierwszy z brzegu przykład, to pamiętny mecz z Belgią (2:0). Tutaj z San Marino na uznanie zasługuje przede wszystkim bramka na 9:0, strzelona nożycami

(1:44)

6

@FCBparasiempre I pomyśleć, że Guardiola wziął sobue tego Alvareza za mniejszą kwotę niż nam sprzedał Torresa.

6

Jane Ahonen, Noriaki Kasai, Simon Amman i od dziś Kamil Stoch. Elitarne grono, które zaliczyło co najmniej 350 występów w Pucharze Świata na punktowanej pozycji. Kamil to legenda przez duże L. Oj będzie go brakowało

0

@Medium Teraz gra świetnie i mało kto go chwali.

2

@Bezhistorii Ta a chwilę wcześniej rzucali granatem, tylko nie trafili. Tak wygląda poddanie się według kacapów.

0

@fanRealuAlespoko Nasz 2 i 3 też nie skoczą na tyle daleko żebyśmy mogli z taką Słowenią, czy Norwegią się bić. U nas tylko Żyła jest obecnie w stanie te 240 polecieć. No może jeszcze Kamil jak mu podwieje

0

@tbas Messiego i Gaviego nam lepiej zarejestruj, a nie tu pozdrawiasz.

1

Czwarte miejsce to raczej max co dziś wyskaczemy.

1

@VamosRakieta Tebas jest powszechnie szanowany wśród kibiców Barcelony

1

@Przemek2323 Nie no tego już za wiele. Teraz to się Putin wkurwi. Jego ulubiona bajka

1

@Emhyr Długowieczny tak samo jak Kamil do pewnego momentu. 10 czy 11 sezonów z rzędu z przynajmniej jedną wygraną to jest wielkie osiągnięcie.

2

Ukrainiec Marusiak znowu z punktami. Ewidentnie leżą mu skocznie do lotów

4

@martin3131 xDD no i weź to traktuj poważnie

22

@Krystian1588 Porównywanie Dembele, czy Raphinhi do Neymara jest śmieszne. Zupełnie inny poziom. On był w stanie robić rzeczy osiągalne zazwyczaj tylko dla Messiego. Szkoda, że Brazol postanowił odejść. Może wtedy nie przepalilibysmy wagonu pieniędzy na Coutinho, Dembele i Griezmanna.

2

@P33ck Frankowski z Lens, a Frankowski z kadry to też inny piłkarz.

3

@Kidd Mount pod wodzą Tuchela to był kozak absolutny

0

Kolejny rasistowski atak madryckiego środowiska w stronę Gaviego.

2

Za dużo madryciaków w kadrze i już się robią problemy i wyniki słabe. Niech sobie z Vinicjuszem porozmawiają o jego pajacowaniu.
Co do trenera, no to Gavi musi się podporządkowywać jego decyzjom i tyle. Nie wierze, że tak nie było, bo gość jest pracowity i charakterny.

4

@jedrek7000 Ale co mówił rozsądnym językiem? To, że nie wie kto jest agresorem w wojnie na Ukrainie? Czy jakieś nowe wypowiedzi były?

0

@Bulbulator Jeżeli w szatni Barcelony jest Messi to "dyszka" ma tylko jednego, prawowitego właściciela.

0

@patrykzmc2000 Tebas se jaja robi.

8

@Messibestplayerintheworld Alaba na 1 xD Drugi Marquinhos, czwarty Rudiger. Poważny ranking. Christensen obecnie luźno top 3 na swojej pozycji.

3

@Essos Lewis Hamilton

2

@takisobiektos Milan się nie wywalił, to takie coś na luzie przechodzi.

2

@pyra92 Talent to nie wszystko. Za co ma wyjść w podstawie, Skoro gdy Tylko dostaje szansę, to nie pokazuje żadnego zaangażowania? Niech zacznie tyrać na boisku, pokazywać coś na miarę potencjału to będzie mógł się pluć do trenera o brak minut. Za sam talent grania w żadnym klubie nie będzie mial

4

@dv7wisnia To kukuryku ma kilku piłkarzy grających w niezłych klubach. Birmingham, Watford, Dordrecht, Ado den Haag. Sam się zdziwiłem.

10

@Sulimo Jakby miał tyle meczów z drużynami pokroju Litwy, Lichtensteinu czy San Marino, to dobijalby właśnie do 200 bramek dla kadry.

6

Madrycioki na mundialu się śmiały z Enrique, że mógł więcej piłkarzy Barcelony z Ligi Europy wystawiać to na pewno dalej by zaszedł. Żeby się przypadkiem nie okazało, że ta 1/8 finału to był max na co stać obecną kadrę Hiszpanii

0

@NeKenI Perez posmarował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?