Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Deviler Guardiola nie jest glupi
2
Ebi Smolarek to swego czasu była niekwestionowana gwiazda polskiej reprezentacji. Dużo emocji zapewnił. Pierwszy z brzegu przykład, to pamiętny mecz z Belgią (2:0). Tutaj z San Marino na uznanie zasługuje przede wszystkim bramka na 9:0, strzelona nożycami
6
@FCBparasiempre I pomyśleć, że Guardiola wziął sobue tego Alvareza za mniejszą kwotę niż nam sprzedał Torresa.
6
Jane Ahonen, Noriaki Kasai, Simon Amman i od dziś Kamil Stoch. Elitarne grono, które zaliczyło co najmniej 350 występów w Pucharze Świata na punktowanej pozycji. Kamil to legenda przez duże L. Oj będzie go brakowało
0
@Medium Teraz gra świetnie i mało kto go chwali.
2
@Bezhistorii Ta a chwilę wcześniej rzucali granatem, tylko nie trafili. Tak wygląda poddanie się według kacapów.
0
@fanRealuAlespoko Nasz 2 i 3 też nie skoczą na tyle daleko żebyśmy mogli z taką Słowenią, czy Norwegią się bić. U nas tylko Żyła jest obecnie w stanie te 240 polecieć. No może jeszcze Kamil jak mu podwieje
0
@tbas Messiego i Gaviego nam lepiej zarejestruj, a nie tu pozdrawiasz.
1
Czwarte miejsce to raczej max co dziś wyskaczemy.
1
@VamosRakieta Tebas jest powszechnie szanowany wśród kibiców Barcelony
1
@Przemek2323 Nie no tego już za wiele. Teraz to się Putin wkurwi. Jego ulubiona bajka
1
@Emhyr Długowieczny tak samo jak Kamil do pewnego momentu. 10 czy 11 sezonów z rzędu z przynajmniej jedną wygraną to jest wielkie osiągnięcie.
2
Ukrainiec Marusiak znowu z punktami. Ewidentnie leżą mu skocznie do lotów
4
@martin3131 xDD no i weź to traktuj poważnie
22
@Krystian1588 Porównywanie Dembele, czy Raphinhi do Neymara jest śmieszne. Zupełnie inny poziom. On był w stanie robić rzeczy osiągalne zazwyczaj tylko dla Messiego. Szkoda, że Brazol postanowił odejść. Może wtedy nie przepalilibysmy wagonu pieniędzy na Coutinho, Dembele i Griezmanna.
2
@P33ck Frankowski z Lens, a Frankowski z kadry to też inny piłkarz.
3
@Kidd Mount pod wodzą Tuchela to był kozak absolutny
0
Kolejny rasistowski atak madryckiego środowiska w stronę Gaviego.
2
Za dużo madryciaków w kadrze i już się robią problemy i wyniki słabe. Niech sobie z Vinicjuszem porozmawiają o jego pajacowaniu.
Co do trenera, no to Gavi musi się podporządkowywać jego decyzjom i tyle. Nie wierze, że tak nie było, bo gość jest pracowity i charakterny.
4
@jedrek7000 Ale co mówił rozsądnym językiem? To, że nie wie kto jest agresorem w wojnie na Ukrainie? Czy jakieś nowe wypowiedzi były?
0
@Bulbulator Jeżeli w szatni Barcelony jest Messi to "dyszka" ma tylko jednego, prawowitego właściciela.
0
@patrykzmc2000 Tebas se jaja robi.
8
@Messibestplayerintheworld Alaba na 1 xD Drugi Marquinhos, czwarty Rudiger. Poważny ranking. Christensen obecnie luźno top 3 na swojej pozycji.
3
@Essos Lewis Hamilton
2
@takisobiektos Milan się nie wywalił, to takie coś na luzie przechodzi.
2
@pyra92 Talent to nie wszystko. Za co ma wyjść w podstawie, Skoro gdy Tylko dostaje szansę, to nie pokazuje żadnego zaangażowania? Niech zacznie tyrać na boisku, pokazywać coś na miarę potencjału to będzie mógł się pluć do trenera o brak minut. Za sam talent grania w żadnym klubie nie będzie mial
4
@dv7wisnia To kukuryku ma kilku piłkarzy grających w niezłych klubach. Birmingham, Watford, Dordrecht, Ado den Haag. Sam się zdziwiłem.
10
@Sulimo Jakby miał tyle meczów z drużynami pokroju Litwy, Lichtensteinu czy San Marino, to dobijalby właśnie do 200 bramek dla kadry.
6
Madrycioki na mundialu się śmiały z Enrique, że mógł więcej piłkarzy Barcelony z Ligi Europy wystawiać to na pewno dalej by zaszedł. Żeby się przypadkiem nie okazało, że ta 1/8 finału to był max na co stać obecną kadrę Hiszpanii
0
@NeKenI Perez posmarował