12

Biednemu to zawsze wiatr w oczy, uj w dupę i chleb masłem do spodu.

8

@SteuerFreiMoney Sevilla spada w tym roku z La Liga i wygrywa Lige Europy. Niezłe jajca by były

4

@barcanawieki Zbigniew Ziobro na selekcjonera

1

@Encore Jak to się szybko pozmieniało. Jeszcze niedawno nas Czesi podpierdzielali do Brukseli za Turów i odszkodowania sobie naliczali.

1

@taris Benfica jest lepsza niż ten Inter.

3

@zodiak_10 Boże świety. Ta akcja dwójkowa przy 4 golu to jest po prostu cudo. Wróci jeszcze taka magia i takie granie do Barcelony?

2

@DonMatteo901 Mam nadzieję, że ten występ Lecha to nie będzie jednorazowy wyskok. Pora co roku grać w fazie pucharowej. Choćby nawet tej Ligi Konferencji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pięknie Leszek. Jest możliwość powalczyć o półfinał i trzeba to zrobić.

1

@kynio302 Piękny widok.

0

@Lucerfi Lewy swoją drogą, ale dobrze wiedzieliśmy jaki to jest typ zawodnika. On bez skrzydłowego, który go obsłuży traci praktycznie wszystkie swoje atuty. Zresztą ma już swoje lata i lepszy nie będzie.

8

@Kondziubarca Nie da się oprzeć projektu na gościu, który w każdej chwili może wypaść na pół sezonu. Dembele to powinien być tylko dodatek do tego wszystkiego, opcja, a nie lider ofensywy. Lubię go, ale takie są fakty niestety.

0

@Barcanajlepszyteam W takim wypadku, to całe ONZ ma jakiś sens? No chyba, że masowe groby cywilów w Buczy, czy Irpieniu to za mało na ludobójstwo. Czyli co to była? Zbrodnia wojenna? Incydent? A może nic się nie stało?

1

@Katalonbar Zespół Akcent i Zenona Martyniuka

2

Piękna loteria. Dobrze, że chociaż Kamil choć raz trafił w niezłe warunki

5

@bartas97 Rysiek Ochódzki utrzymał się na stanowisku

5

@KrwawiaceoczyVEB Jak Xavi mu będzie dawał grać tyle co Torre, to lepiej dla niego będzie jak odejdzie.

12

@Donnie_Darko Realowi to mógłbym kibicować jedynie w meczu z Rosją.

0

@AFA90 Mi tam to nie przeszkadza. Wtedy Napoli bierze jedna z nich w półfinale i jest gitara.

0

@Piorun Milan vs Inter
Real vs Bayern
Chelsea vs Napoli
Benfica vs City

4

@AFA90 Z United.

3

@Sysia11 W meczu United z Live doszło do tego samego zjawiska, jakie zachodzi w El Clasico, gdy Barca wygrywa 5:0, 6:2, czy 4:0

0

@Sau_Ron Gdzie oni do Realu. Nawet jak są mocni i dobrze grają, to od nich dostają, a co dopiero mówić w tym sezonie, gdy Liverpool ma swoje problemy i jest po prostu słaby.

2

@Chaoss Czyli Ferrari jeszcze większy mem niż rok temu. W zeszłym sezonie, to chociaż na początku byli mocni.

1

@Bobo25 Z Napoli

1

@Kessie 3:1 Real

1

@Kondziubarca My na środku graliśmy duetem Eric-Pique, bo nie było kim. Jeden jest już na emeryturze, a drugi podnosi się z ławki od wielkiego dzwonu. To oni we dwójkę zawalili nam ten rewanż niestety

0

@MesQueUnClub96 Ciekawe, czy Lewy strzeli 5 goli do końca rundy

4

@MesQueUnClub96 Sens twojego instnienia jest taki, żeby @Rust_Cohle miał zasiłek z mopsu i 500+.

0

@Rust_Cohle Daj mu lyczka swojej Taterki Mocnej. Pójdzie spać i ukoi to jego ból

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?