Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Biednemu to zawsze wiatr w oczy, uj w dupę i chleb masłem do spodu.
8
@SteuerFreiMoney Sevilla spada w tym roku z La Liga i wygrywa Lige Europy. Niezłe jajca by były
4
@barcanawieki Zbigniew Ziobro na selekcjonera
1
@Encore Jak to się szybko pozmieniało. Jeszcze niedawno nas Czesi podpierdzielali do Brukseli za Turów i odszkodowania sobie naliczali.
1
@taris Benfica jest lepsza niż ten Inter.
3
@zodiak_10 Boże świety. Ta akcja dwójkowa przy 4 golu to jest po prostu cudo. Wróci jeszcze taka magia i takie granie do Barcelony?
2
@DonMatteo901 Mam nadzieję, że ten występ Lecha to nie będzie jednorazowy wyskok. Pora co roku grać w fazie pucharowej. Choćby nawet tej Ligi Konferencji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pięknie Leszek. Jest możliwość powalczyć o półfinał i trzeba to zrobić.
1
@kynio302 Piękny widok.
0
@Lucerfi Lewy swoją drogą, ale dobrze wiedzieliśmy jaki to jest typ zawodnika. On bez skrzydłowego, który go obsłuży traci praktycznie wszystkie swoje atuty. Zresztą ma już swoje lata i lepszy nie będzie.
8
@Kondziubarca Nie da się oprzeć projektu na gościu, który w każdej chwili może wypaść na pół sezonu. Dembele to powinien być tylko dodatek do tego wszystkiego, opcja, a nie lider ofensywy. Lubię go, ale takie są fakty niestety.
0
@Barcanajlepszyteam W takim wypadku, to całe ONZ ma jakiś sens? No chyba, że masowe groby cywilów w Buczy, czy Irpieniu to za mało na ludobójstwo. Czyli co to była? Zbrodnia wojenna? Incydent? A może nic się nie stało?
1
@Katalonbar Zespół Akcent i Zenona Martyniuka
2
Piękna loteria. Dobrze, że chociaż Kamil choć raz trafił w niezłe warunki
5
@bartas97 Rysiek Ochódzki utrzymał się na stanowisku
5
@KrwawiaceoczyVEB Jak Xavi mu będzie dawał grać tyle co Torre, to lepiej dla niego będzie jak odejdzie.
12
@Donnie_Darko Realowi to mógłbym kibicować jedynie w meczu z Rosją.
0
@AFA90 Mi tam to nie przeszkadza. Wtedy Napoli bierze jedna z nich w półfinale i jest gitara.
0
@Piorun Milan vs Inter
Real vs Bayern
Chelsea vs Napoli
Benfica vs City
4
@AFA90 Z United.
3
@Sysia11 W meczu United z Live doszło do tego samego zjawiska, jakie zachodzi w El Clasico, gdy Barca wygrywa 5:0, 6:2, czy 4:0
0
@Sau_Ron Gdzie oni do Realu. Nawet jak są mocni i dobrze grają, to od nich dostają, a co dopiero mówić w tym sezonie, gdy Liverpool ma swoje problemy i jest po prostu słaby.
2
@Chaoss Czyli Ferrari jeszcze większy mem niż rok temu. W zeszłym sezonie, to chociaż na początku byli mocni.
1
@Bobo25 Z Napoli
1
@Kessie 3:1 Real
1
@Kondziubarca My na środku graliśmy duetem Eric-Pique, bo nie było kim. Jeden jest już na emeryturze, a drugi podnosi się z ławki od wielkiego dzwonu. To oni we dwójkę zawalili nam ten rewanż niestety
0
@MesQueUnClub96 Ciekawe, czy Lewy strzeli 5 goli do końca rundy
4
@MesQueUnClub96 Sens twojego instnienia jest taki, żeby @Rust_Cohle miał zasiłek z mopsu i 500+.
0
@Rust_Cohle Daj mu lyczka swojej Taterki Mocnej. Pójdzie spać i ukoi to jego ból