9

@Kondziubarca Przekręty z UEFY będą nas wyrzucać za korupcję? Niezli hipokryci

0

@ZGL Raczej nie. To stare Volvo V40 z 5 biegową skrzynią z Renault. Strasznie jebaly te skrzynie.

3

@Kondziubarca Ostatnie lata to wizerunkowy upadek tego klubu niestety. Kompromitacje sportowe, wałki zarządu, korupcja. Po prostu dramat

17

@MesQueUnClub96 Po cholerę to Maroko jeszcze? Nie może być tylko w Hiszpanii i Portugalii?

31

@DonMatteo901 Psycha leży i nie wstaje u niego

6

@hubi Wy madryciaki o wałach w Lidze Mistrzów to akurat nie powinniście się wypowiadać

4

Wspaniały to był zarząd. Doprowadzili klub do ruiny, a za chwilę każdy będzie miał wyroki. Fatalne wizerunkowo są ostatnie lata dla Barcelony...

0

@kynio302 Pamiętam konkurs, gdy skoczył 236 metrów w Planicy. Wtedy rekord wynosił 238.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czajka90 Jak ktoś da wiecej niż 5 milionów za tego placka, to się skompromituje i to ostro.

1

@Lanosss Ale opcji już coraz mniej xD

3

@qbuteq Wyjdzie matołusz i powie ci, że jest wojna, to jest drogo.

1

@Medium W przyszłym roku chyba

4

Brawa dla Lecha. Godny występ mistrza Polski w Europie. Można powalczyć o coś więcej niż 1/4

0

@GeneralXavi Nie zanosi sie

1

@Majkel34 Już od dwóch miesięcy jest blisko upadku i ciągle się bronią.

2

@koksik2700 Oj jeszcze długo możemy poczekać na takie sukcesy w Europie jak wtedy.

59

@joloskyy @Emhyr to paskowy w reżimowej

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nhyz Messi za 7 meczów xD Rashford ładnie idzie w tym roku

8

@Oskarenks Lahoz albo Manzano to są dwa logiczne wybory. Jedna z drużyn (wiadomo która) musi odrabiać straty. Jeszcze Hernandez Hernandez na Var i jazda bez trzymanki gwarantowana

3

@draxidox Wolski bardzo dobrze zna się na sprzęcie. Poda ci grubość i typ pancerza na T-64 co do milimetra. Co do prowadzenia działań na polu bitwy, to często się myli i te jego przewidywania mijają się z rzeczywistością.

3

@marcin62 Ten gość po tym co odstawił i tej konferencji z gościem, który wstawał z wózka powinien się ze wstydu spalić i usunąć z życia publicznego. Niestety w polskiej polityce mamy sporo takich szumowin

4

@Krystian1588 Neymar nas pięknie poderwal do walki po golu PSG na 1:3. Główny architekt tej remontady i po jego odejściu brakowało nam takiego grajka, który wyręczy Leo, gdy ten miał gorszy dzień.

0

@J23Closs W dzisiejszych czasach nie wszystko jest takie oczywiste jakby mogło się wydawać xD

0

@Emhyr W pierwszej połowie grał dobrze. W drugiej całe PSG zneutralizowans

0

Już po meczu. Setka Vitinhi z pierwszej połowy to był moment kluczowy. Jak się nie wykorzystuje takiej okazji, to z Bayernem nie ma czego szukać

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@wojtekfcb79 W tym meczu nie ma na razie lepszego

3

Szwabskie farciarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?