Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kondziubarca Przekręty z UEFY będą nas wyrzucać za korupcję? Niezli hipokryci
0
@ZGL Raczej nie. To stare Volvo V40 z 5 biegową skrzynią z Renault. Strasznie jebaly te skrzynie.
3
@Kondziubarca Ostatnie lata to wizerunkowy upadek tego klubu niestety. Kompromitacje sportowe, wałki zarządu, korupcja. Po prostu dramat
17
@MesQueUnClub96 Po cholerę to Maroko jeszcze? Nie może być tylko w Hiszpanii i Portugalii?
31
@DonMatteo901 Psycha leży i nie wstaje u niego
6
@hubi Wy madryciaki o wałach w Lidze Mistrzów to akurat nie powinniście się wypowiadać
4
Wspaniały to był zarząd. Doprowadzili klub do ruiny, a za chwilę każdy będzie miał wyroki. Fatalne wizerunkowo są ostatnie lata dla Barcelony...
0
@kynio302 Pamiętam konkurs, gdy skoczył 236 metrów w Planicy. Wtedy rekord wynosił 238.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czajka90 Jak ktoś da wiecej niż 5 milionów za tego placka, to się skompromituje i to ostro.
1
@Lanosss Ale opcji już coraz mniej xD
3
@qbuteq Wyjdzie matołusz i powie ci, że jest wojna, to jest drogo.
1
@Medium W przyszłym roku chyba
4
Brawa dla Lecha. Godny występ mistrza Polski w Europie. Można powalczyć o coś więcej niż 1/4
0
@GeneralXavi Nie zanosi sie
1
@Majkel34 Już od dwóch miesięcy jest blisko upadku i ciągle się bronią.
2
@koksik2700 Oj jeszcze długo możemy poczekać na takie sukcesy w Europie jak wtedy.
59
@joloskyy @Emhyr to paskowy w reżimowej
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nhyz Messi za 7 meczów xD Rashford ładnie idzie w tym roku
8
@Oskarenks Lahoz albo Manzano to są dwa logiczne wybory. Jedna z drużyn (wiadomo która) musi odrabiać straty. Jeszcze Hernandez Hernandez na Var i jazda bez trzymanki gwarantowana
3
@draxidox Wolski bardzo dobrze zna się na sprzęcie. Poda ci grubość i typ pancerza na T-64 co do milimetra. Co do prowadzenia działań na polu bitwy, to często się myli i te jego przewidywania mijają się z rzeczywistością.
3
@marcin62 Ten gość po tym co odstawił i tej konferencji z gościem, który wstawał z wózka powinien się ze wstydu spalić i usunąć z życia publicznego. Niestety w polskiej polityce mamy sporo takich szumowin
4
@Krystian1588 Neymar nas pięknie poderwal do walki po golu PSG na 1:3. Główny architekt tej remontady i po jego odejściu brakowało nam takiego grajka, który wyręczy Leo, gdy ten miał gorszy dzień.
0
@J23Closs W dzisiejszych czasach nie wszystko jest takie oczywiste jakby mogło się wydawać xD
0
@Emhyr W pierwszej połowie grał dobrze. W drugiej całe PSG zneutralizowans
0
Już po meczu. Setka Vitinhi z pierwszej połowy to był moment kluczowy. Jak się nie wykorzystuje takiej okazji, to z Bayernem nie ma czego szukać
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wojtekfcb79 W tym meczu nie ma na razie lepszego
3
Szwabskie farciarze