Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SmoothCriminal Spodziewam się pełnej dominacji RBR i kolejnego bezproblemowewgo mistrzostwa Verstappena.
8
@yzyr Ich kibice. Poczytaj sobie komentarze o nim jak strzelał 5 goli na sezon i pudłował wszystko co popadnie. Wtedy wypychali go z klubu, a teraz to w dupę by mu weszli jakby mogli
1
@Faro Mi usuwali wszystkie ósemki bez narkozy. Znieczulenie normalne jak przy każdej wizycie u dentysty
2
@Drozdu7
24
@Pawel13sz Pięknie siada ta piosenka w tle do tak pięknie granej piłki. Czasy, kiedy przed meczem w europejskich pucharach każdy wychodził na nas obsrany. Teraz my wychodzimy obsrani. Kurla kiedyś to bylo...
2
@michal26 Kto wie, może to były jedne z ważniejszych dni w historii naszego regionu Europy. Niewiadomo co by się stało, gdyby ruscy zdobyli ten Kijów i zabili Zelenskiego?
2
@Medium Ponoć Czesiu chciał Świętych trenować, ale nie wiedzieli kto to jest i odmówili
4
@MesQueUnClub96 Ronaldo liczy i dopisuje sobie w notesie jak Pele swoje bramki strzelone za stodołą, czy na orliku.
0
@michal26 15% w rok to spoko wynik.
0
@Michu94 Nie ze mną te numery Brunner
1
@MesQueUnClub96 Nie zmienia to faktu, że lepiej grać z nimi niż np. z Lazio
1
@BaroPodertos Xavi to w sumie ma ten plus, że kibice stoją za nim murem. Co by się nie działo, to drużyna jest wspierana. To jest duży atut na ten trudny dla klubu czas. Gdyby trenował nas Tuchel, Koeman, czy Setien mieliby dużo gorszy odbiór wśród fanów po odpadnięciu z LM, a teraz LE. Drużyna potrzebuje stabilizacji
0
@Fabik87 To będzie zajebisty sezon
9
@ranger3120 Bo jest nażelowany
0
Załóżmy, że za rok potrzebujemy zmiany trenera, a Flick po nieudanym Euro jest wolny. Bralibyscie go? Trochę słaba przygoda z kadrą, ale praca w klubie, to inna bajka.
0
@masq Nawet mój został wytypowany do wysyłki. Niech robi robotę na Ukrainie
3
Kiedyś to przynajmniej raz odpadliśmy z europejskich pucharów. Teraz kuźwa dwa razy na sezon. Jakby mi ktoś 10 lat temu powiedział, że 2 razy z rzędu będziemy grać w Lidze Europy to bym się zesrał ze śmiechu. Teraz tak wesoło nie jest :/
2
@Matt_i1992 Xavi potrafi przygotować zespół na dane spotkanie. Ma ciekawe pomysły, lubi zamieszać. Problem w tym, że jak trener rywala w przerwie go rozczyta, to Xavi nie reaguje, albo robi to za późno.
0
@betonito Miesiąc z polską myślą szkoleniową cofnął go w rozwoju
0
@Guess Taka prawda. Mocny pojedynek. United 3 miejsce w PL, byli w stanie ograć City. No są w gazie chłopaki
26
Szczerze mówiąc, to jakos bardzo rozczarowany nie jestem. Patrząc na absencje u nas i to, na jakim poziomie jest Manchester zakładałem, że będzie ciężko i raczej odpadniemy.
Jednak po obiecującej pierwszej połowie apetyt trochę urósł. Niestety nie udało się. Totalnie przespana druga część spotkania. Na takim poziomie to niedopuszczalne. Gratulacje dla United, zasłużony awans. Teraz musimy wygrać ligę, a najlepiej byłoby dorzucić jeszcze PK.
1
@AFA90 A był Aniol za darmo do wzięcia, to nie. Gość pomimo wieku zjada wszystkich naszych skrzydłowych na śniadanie. To jest doświadczenie, jakość i skill w jednym
0
@Szmulek Przede wszystkim on jest dużo bardziej kreatywny. On nie klepiej bez sensu, tylko zawsze, gdy to możliwe szuka podania do przodu. Jak mi brakuje tych jego napędzających przerzutów na lewo ...
0
@AFA90 Di Maria miał dzień konia i wszystko mu wychodziło. Bez niego meczyliby bułę gorzej niż my
0
@mate92 Ty się kompromitujesz madryciaku
1
Jeszcze kiedyś nasza karta w Europie się odwróci...
0
@raben24 Patrząc na to jak gra to chyba po superpucharze odstawil
1
Gramy, gramy kurla panowie
3
My to sobie lubimy spierdolic poukladany mecz
0
@Roobo Jorginho był pchany do ZP. Lewy to chociaż się bronił liczbami i pucharami