Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Zajebiście, że wjebali im dwie do szatni
0
@gumaz Szklanka z wódką
7
Lewy ogarnij się już, proszę.
1
@Kamilos84 To musiałby się przebrać, wejść na boisko i posłać parę piłeczek między linie
9
@kampe Ale to musi być męczące. On nic nie może zrobić, żeby dziennikarze o tym nie wiedzieli.
1
Po 3 punkty Panowie!
0
@Barcanajlepszyteam Im dłużej ruscy będą walczyć na Ukrainie, tym będą słabsi. Chinom to na rękę. Ta wojna może trwać jeszcze parę dobrych lat. Chyba, że nastąpi jakiś przełom np. ruscy użyją atomu i USA wjedzie w nich wtedy na pełnej.
0
@Rust_Cohle Będzie pretekst, żeby nałożyć na niego karę finansową. W ten sposób Xavi zacznie zbierać na transfery
1
@Kiok342 Jak będzie dobry wynik to po przerwie Kounde zejdzie, Roberto przejdzie na prawą, a do środka wskoczy Torre
1
@Pawel13sz No jasne, że wyczyn Suareza, bo zrobił to dla mojego ukochanego klubu. Lewy strzelający dla Monachium obchodził mnie tyle co zeszłoroczny snieg
1
@Lionel_Messi10 Gra ostatnio non stop. Mecz odpoczynku mu się przyda. W czwartek wychodzi od 1 minuty. Zresztą i tak pewnie wejdzie nas ratować w drugiej połowie
0
@Kondziubarca No i co? W Warszawę chcą strzelać? Użycie atomu na Ukrainie to będzie ich koniec.
1
@kubix05 Walduś Kiepski robi karierę
2
@GdefnyMU Przynajmniej wreszcie jakiś wyrównany sezon
2
@MesQueUnClub96 Michniewicz ich trenerem został?
2
@kiper09 Już nie róbmy z siebie takich slabiaków. Jesteśmy jeszcze większym kandydatem do mistrzostwa niż United i gdyby nie nasze absencje to kwestia awansu byłaby 50/50. Pojedynek Barcy z Manchesterem spokojnie mógłby być finałem Ligi Europy, bo podejrzewam, że w obecnej edycji możemy już nie zobaczyć pojedynku na tak wysokim poziomie
6
@Emhyr Piekło lisów
39
To jest dramatyczna statystyka.
1
@Emhyr Tam w tej lidze pastuchów może mu coś z wolnego wreszcie wpadnie
2
@ptrx To tak jakbyś powiedział, że Vinicius jest czarny. Czyli chyba rasizm
0
@DawidekFCB Nie dowiemy co to się stanie, bo manu nie zdobędzie mistrza. Mają teraz mocny moment, ale wątpię, że wytrzymają tak do końca.
3
@MesQueUnClub96 Berlin potężną defensywę defensywę miał ostatnio w 1945
6
@martin3131 Z pewnością się tym przejmie, będzie ocierał łzy dolarami
18
@Encore Różnica jest taka, że Mbappe ma jeszcze sporo do udowodnienia, a Messi już kompletnie nic nie musi, bo ma wszystko
0
@Katalończyk 99 Bo w Iranie nie ma wojny
2
@FcPortoFan1999 Coś jak Norwich, czy Fulham swego czasu
3
@tbas Do tego zapija gorzałą ze szklanki i odpala skoki
5
@Rl9k1nG Już Ukrainę w 3 dni zajęli.
4
@T^L A on przypadkiem nie cytuje nowego spota reklamowego Orlenu?
5
Dziś usatysfakcjonuje mnie nawet wygrana 1:0 po golu strzelonym dupą przez Ter Stegena. Trzeba to po prostu wygrać i zgarnąć 3 punkty