Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Powinni zagiąć parol na Gundogana i Zielińskiego, który ponoć nie chce przedłużać.
3
@Kapitan hawk Roxi Węgiel na LaBambie
3
Bayern to też jakiś mocarny nie jest. Znając życie jak awansują to się pięknie wyjebia w 1/4 z Realem
1
Sanches, Ruiz, Daniło, Soler to jest taki gruz, że Kessie ich wszystkich zjada na sniadanie
3
Jeszcze tylko Al Kalafior po meczu pójdzie awanturować się do sędziów i koniec sezonu
1
@Albatros Jakby wszystkie nasze transfery tak wyglądały, to może byśmy nie byli w ciemnej, finansowej dupie
2
@reloaded Mbappe i Hakimiego
0
@AduŚ07 Jest takie powiedzenie: "po złym panie, jeszcze gorszy nastanie". Nie ma pewności, że następca Putina nie będzie jeszcze gorszy
2
@Coutinho007 T3 wszedł w 1979, T4 w 1990.
3
Dokładnie 25 lat temu w lubelskiej FSC zakończono produkcję ŻUK-a.
https://zapodaj.net/38c929da18f97.jpg.html
W 1980 roku Renault wypuściło Traffica I. W 1986 Ford wypuścił Transita IV. W 1990 roku VW wypuścił swojego T4. Tymczasem w Polsce od 1959 do 1998 roku klepaliśmy te ŻUK-i. To pokazuje jak zacofana była wtedy Polska.
1
@Andi18 Gratulacje!
6
14
@tomek8756 Ale na dziwki i wódę do Putina, to by pewnie pojechał
3
@michal26 Prędzej, czy później pobór wróci i ludzie będą mieli gówno do gadania. I tu juz nie chodzi o jakieś skoszarowanie przez 9 miesięcy, czy cos. Takie mamy położenie geograficzne, że każdy zdrowy Polak powinien być przeszkolony z obsługi broni przynajmniej. Niestety znając polskie realia będzie to fatalnie przeprowadzone logistycznie
1
@Hubsao Dokładniej mówiąc, to byli właśnie więźniowie wyciągnięci z pierdla i wcieleni do grupy Wagnera. Może dlatego Wagner przestał prowadzić rekrutację w więzieniach xD
30
Jakbyś wywali Real z PK, to może byśmy się na przyjacielski remis umówili. Trzeba było dokończyć robotę, a nie sfrajerzyc
1
@Allbi Skoro tak grająca Barca w Premier League nie miałaby szans na puchary, to ja nie chcę wiedzieć gdzie skończyłby Real Madryt, który jest 11 punktów za nami. Walka o utrzymanie?
Uwielbiam takie gadanie i umniejszanie pracy jaką wykonał cały zespół i sztab. Zrobiliśmy spory postęp rok do roku i takie są fakty.
0
@Bruttal Skąd masz info?
29
Na tak grającego Frenkiego, aż chce się patrzeć. Cieszę się, że został u nas
0
@pt9 To ustawienie oddaje. Nawet Torres mógłby tam grać zamiast Raphy, a i tak dobrze by to wyglądało. Czwórka pomocników w środku robi robotę
14
Pedri to jest niesamowicie inteligentny piłkarz. On ma ten pierwiastek geniuszu w sobie
0
@masq Setien stał na bramce?
0
@Cotutajsiedzieje Rok temu próbowali zdobyć Kijów. Teraz szturmują i próbują zająć miasta takie jak Bachmut, czy Wulhedar, które leżą w obwodach ponoć należących do nich (tak twierdzą) i trącą przy tym masę ludzi i sprzętu. Szału nie ma, jednak kacapska zaraza powoli prze do przodu, nie licząc się ze stratami wlasnymi. Oby Ukraińcy przetrzymali tą ofensywę
0
@Faro I tak dostanie w łeb.
2
Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana
0
@BorzyKrzys W Moskwie
1
Granerud jest najlepszy w tym sezonie i tyle.
2
@Emhyr Wolałbym go niż Alonso na ławce
1
@Encore Ale Araujo z Kounde będą gasić tą stronę. Aż mi się szkoda Rashforda i tego Garnacho robi
0
@Kondziubarca Neymar pierwsy do krytyki, a sam gówno gra od Mundialu. To PSG nie ma znadnuch szans na sukces w pucharach. Liga francuska to wszystko co wygrają