0

@Damiain Wszystko zależy do rywala. Jak Busquets wypadnie na te 2/3 tygodnie, to z Villarealem można spróbować dwóch skrzydłowych, ale na najtrudniejsze mecze ustawienie z czwórką w środku jest optymalne

1

@gumaz Jak Lunin będzie bronił, Militao i Benzema nie wrócą to tak.

9

@kylo12 A niech sobie mówią co chcą. To my będziemy mistrzami Hiszpanii i najlepsza drużyną w kraju. Żadne pieprzenie głupot temu nie umniejszy

62


Jak sobie przypomnę tych wszystkich jaśków biegających kiedyś w pomocy: Arthura, Pjanica, Puiga, Denisa Suareza, Gomesa, Matheusa Fernandesa, a później popatrzę na 18-letniego Gaviego, którego mamy za darmo to opanowuje mnie błogi spokój.

0

@Emhyr Kamyczek do ogródka Xaviego, że nie chciał sobie zbudować solidnego rezerwowego do lini pomocy dając mu częściej pograć jakieś minuty. Oby już bez nastepnych kontuzji

1

@Cule1234 Uaaa to są złe wieści. Kołderka w lini pomocy się skurczyła do absolutnego minimum

25

Ahhh szkoda, że ten golden boy Gavi jest taki przehypowany. Znowu strzelił ważna bramkę, ale w sumie to nic. Gdyby tylko grał jak Camavinga, albo Valverde

5

@shahman Bardzo dobrze.

2

@michal26 Ale to będzie rzeźnia.
@GeneralXavi większość ciężkiego sprzętu to dotrze tam na wiosne, dlatego tak ważne jest to, żeby Ukraińcy wytrzymali i odparli atak

7

Szacun dla Xaviego za znalezienie optymalnego ustawienia dla tej drużyny, które pozwala im wykorzystać swoje atuty i do minimum maskować mankamenty. Nie ma sensu na siłę męczyć buły z tym 4-3-3, skoro nie mamy jakościowych gości na prawe skrzydło. Nie bez powodu gramy najlepsze mecze, gdy zagęszczamy środek pola grając czwórką pomocników. To na prawdę dobrze się ogląda

0

Barcelona 3:0 Sevilla, a madrytczoki w ryyyk

0

@budel17 To jest oczywiste, że powinien grać więcej. On ten mecz powinien zaczynać w pierwszym składzie, bo po ostatnich występach na to zasługiwał.

3

@tristan87 Niedobrze...

0

@LukaszFan Remis w derbach będzie pięknym wynikiem. Niestety Milan jest ostatnio tragicznie słaby, ale jak się przełamywać to na derbowym rywalu

17

@MesQueUnClub96 Tak, a ostatnio to, kto strzelił z Totkami na 2:2?

2

@macio_944 Zaraz Tebas popatrzy na Włochy, weźmie przykład i nam też punkty będzie odejmował.

0

@JohnnyBarca Nowy kapitan Mbappe dymy kręci, że tak wszyscy po kolei rezygnować chcą? Czy Deschamps już im nie pasuje?

2

@ProMILs Kto by się spodziewał?

0

Gratulacje dla Graneruda za zdobycie Kryształowej Kuli. Gość jest po prostu nie do przeskoczenia

3

@Hubsao No to zobaczymy, czy na przeciwko Anki Lewandowskiej będzie taki mocny :D

3

@Image Spokojnie z tym mistrzem. Jest robota o 21 do zrobienia. Oby się chłopaki spieli i zainkasowali 3 punkty. Zresztą nie wiem, czy 8 punktów przewagi na tym etapie sezonu przesądza o tytule. Owszem fajna zaliczka, ale jeszcze pewności nie daje

19

Mmmmmmmpuuuuuuuu

5

Oh sialalala jak on ją tralala

8

@Katalończyk 99 Uj z tym. Ważne, żeby Barcelona wygrala

1

@escarabajo 0:0 w dwumeczu i 13:12 w karnych dla Realu

1

@Kamilos84 No forma uleciała ewidentnie

0

@Huberc1kk Tylko już więcej nie włączaj

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Duet Kvara-Osimhen to ogień w tym sezonie. Ale chłopaki grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?