Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@P33ck Milan i tak 2 mecze ostatnie gra w LM i zjazd do bazy
0
@tbas Nie po to mieszał w limitach i pozbywał się go, żeby po 2 latach miał pozwolić na powrót. Nie z Tebasem te numery
2
@TaughtMule Co oni tam za wały musieli kręcić, że takie kary im grożą
1
@Kondziubarca Nie popełnia drugi raz tego samego błedu. Raczej będą próbować opanować cały Donbas
3
@Messibestplayerintheworld Jeśli dogra ten sezon na takim poziomie jaki prezentuje od paru tygodni, a Barcelona wygra ligę, to będzie idealny moment na pożegnanie. W przyszłym sezonie może już nie dać rady tak grać i na odchodne podniesie puchar za zwycięstwo w La Liga.
4
@Deviler Tebas, Lahoz i Manzano to największe gwiazdy tej ligi
2
@Firestone Wyniki na krajowym podwórku są bardzo dobre. Wygrać tą ligę trzeba, a na sukcesy w Europie przyjdzie powoli czas
0
@bartas97 Chce zobaczyć jak Manzano dyktuje rzut karny mimo, że go nie było i jeszcze tłumaczy to na swój sposób.
Skoro Tebas potrafi ludziom mówić prosto w oczy, że La Liga jest silna i ma największe gwiazdy, to sędziowie też będą mogli opowiadać rzeczy z innej rzeczywistości, rozmijające się z prawdą. Zrobią z siebie klaunów, ale oni i tak mają to w dupie.
0
@VbamboeB Ja bym obejrzał Vidala na skrzydle
2
@Adran360 A już myślałem, że wreszcie wygrają coś na krajowym podwórku
1
Barca Xaviego jak kiedyś ręczni za Bieglera. Na zawale, albo wcale. Wszystko jedną bramką wygrane :D Jedziemy dalej!
0
W sumie już trochę w lidze nie strzelił. Oby się worek z bramkami rozwiązał na nowo
1
@Lionel_Messi10 Ale asysta. Messi by się nie powstydził
1
@norbi77 Akurat na naszą bramkę mamy lekko z górki i się rozpędził
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kounde ogólnie zajebisty jest, ale w prawie każdym meczu zdarza mu się moment, w którym ewidentnie na chwilę przysypia.
0
@MesQueUnClub96 Na początku potrafił, a teraz nie potrafi? Lewy po prostu jest pod formą od jakiegos czasu i tyle. To nie jest jego normalna dyspozycja. Na pewno wpływ na to miało też zawieszenie.
0
Jazda po drugą, bo zaraz się zacznie typowa Barcelona przy 1:0 i będzie drżenie o wynik
0
@PatriBarca Biorę w ciemno
1
@msmsms To w nagrodę za wybitne sędziowanie
0
@Encore Może wreszcie PSG zacznie grać pod Messiego. Obie strony na tym skorzystają
12
@Hubsao I to jest smutne. Ludzie, którzy mijają się codziennie są śmiertelnie pokłóceni o ludzi, którzy mają ich w dupie.
3
@tristan87 Czyli niedość, że mimo płacenia składek ludzie muszą się leczyć prywatnie za swoje pieniądze, to w dodatku jak chcą kogoś wspomóc to ich pieniądze też zostaną opodatkowane? Ja pierdole... Zaraz bąka nie będzie można puścić na dworze, bo cię Morawiecki opodatkuje za emisję gazów
0
@DaPidejpi We Włoszech był stosunkowo niedawno w 2006, więc Hiszpania i Portugalia bardziej do mnie przemawiają. Najwyższa pora, żeby święto piłki zawitało na stary kontynent. Oby tylko nie ta Arabia...
2
@escarabajo Widzę, że w MLS transfery grubsze niż w La Liga xD
2
@gumaz Oby mundial 2030 zrobili gdzieś w Europie.
1
@Deviler Jak choć jednego strzeli to będzie dobrze
0
@Emhyr Jak skończą w Lidze Konferencji, to w lato się po niego zgłoszą.
3
@Majkel34 I życzę im z całego serca, żeby wywalczyli sobie wolność.
4
@Hubsao Najpiękniejsza walka na Fame, to ta, w której Parke udzielał lekcji temu wyszczekanemu balwanowi Szelidze. Niezły ubaw miałem