Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@VegetaPolska Nie, to pokazuje, że nasze transfery do obrony to była dobra inwestycja. Z Roberto-Araujo-Pique-Alba przeszliśmy do Kounde-Araujo-Christensen-Balde. To jest spory skok jakościowy
3
@Pawel13sz I strzelać
5
@MesQueUnClub96 Jednak Lewy się chyba przydawał.
4
Niech tam niebiosa nad Araujo czuwają, bo jak jeszcze on nam wypadnie, to będzie można gasić światło
11
@HighestInTheRoom Do tego w zajebiście trudnym finansowo momencie. Będa się te transfery odbijać czkawką przez następne lata
14
Gratulacje dla naszej perełki Pedriego. 100 mecz dla Barcelony w wieku 20 lat to nie byle co. Do tego uczczony bramką dającą 3 punkty.
14
Ogólnie to jest taka sinusoida. Raz potrafimy zagrać świetnie jak z Realem, czy pierwsza połowa z Sociedad, żeby za chwilę totalnie męczyć bułę z Gironą.
Nie zmienia to jednak faktu, że jakby mi ktoś rok temu powiedział, że w tym sezonie, po 18 kolejkach będziemy liderem ligi z zaledwie 6 bramkami straconymi to bym to wziął w ciemno. Jednak ciężko się na to momentami patrzy... Dobrze, że 3 punkty i czekamy na info co z Dembouzem.
2
Najlepsze: kolejne 3 punkty. Najgorsze: kontuzja Dembele i oczy bolą
0
Puścił bąka lewą stroną
3
@zeko0 Po czasie to każdy mądry. W tamtym momencie nikt by go nie sprzedał. Ja to żałuję, że odrzucili tą ofertę za Rakitica od PSG. To była na prawdę świetna opcja i ostatni dzwonek, żeby na nim zarobić.
1
@Faro Różnica jest taka, że Lewemu ta piłka odskakuje a i tak te 20 goli w sezonie strzelił. Jakby Fati miał chociaż połowę tego dorobku, to zupełnie inny byłby odbiór. Mimo wszystko ja tam go hejtowac nie zamierzam. W końcu to nasz piłkarz
6
Przydałby się nawet taki gruby, potykajacy się o swoje nogi Suarez w tym meczu.
5
@Cwaniak4 Jak Ferran zawieszony
0
@IronSanHybrid Na pewno lepszy niż Alonso
0
@Firestone Myślę, że już od jakichś 4/5 lat się przewraca, bo to co się w tym klubie dzieje ostatnimi latami woła o pomstę do nieba
0
@Malibu Luuk de Jong, a nie. Czekaj...
0
@arraco I bez Dembele
1
Najgorzej, że my na ten przód to na prawdę nie mamy kogo wpuścić. Rok temu był taki Luuk to wchodził i robił robotę w końcówce. Teraz siedzi tam młodziak Alarcon, albo trzeba coś kombinować z Balde na wahadle/skrzydle
6
Trzeba się modlić, żeby Dembele miał tylko jakieś stłuczenie/lekkie naciągnięcie. Jak wypadnie na jakiś miesiąc, to zaraz okaże się, że ten superpuchar to będzie wszystko co w tym sezonie wygramy...
4
@Rhaan To zobaczymy jak pociągnie przy dłuższej absencji (tfu oby nie) Dembouza. Bez pomocy ze skrzydła Lewandowski nic nie zrobi, a Dembele był jedyny, który robił mega różnice
0
@betonito Skrzydłowy bez dryblingu w Barcelonie Xaviego, gdzie gra drużyny opiera się głównie na dostarczeniu piłki do skrzydłowych, którzy mają zrobić różnice na boku? No ma to sens.
0
@Firestone Po prostu ustawienie trójką w środku z Busquetsem nie ma racji bytu. To nie funkcjonuje dobrze. Albo grajmy bez niego, albo trzeba grać Gavim jako fałszywym skrzydłowym, który więcej biega w pomocy.
0
No Granerud jest w tym momencie po prostu najlepszy i tyle.
1
@Uukasz_93 Jak oni tego mistrza nie wygrają, to tytuł frajera roku czeka.
0
No i tak się lata
0
@against_modern_football My z Intercity potrafimy grać dogrywkę, więc taki pewny bym nie był. To już nie te czasy, gdy przed takim meczem człowiek zastanawiał się ile wygramy. Teraz się zastanawiam, czy dany radę wygrać
0
@TheNekro94 Ale to o Alonso się zgadza. Na lo jest gorszy niż Alba.
0
@Janas11224 Kounde-Araujo-Eric-Alonso. Ciekawe czemu nie Alba na lo.
0
@kulek22 Najmocniejszy jest. Od TCS wszedł na niesamowity poziom i nie robi mu różnicy na jakiej skoczni skacze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika