10


Abramsy jadą na Ukrainę. Podejrzewam, że na tym się nie skończy

6

@Emhyr Ja przez te limity Tebasa, to już nie wiem czy jakiekolwiek transfery są dla nas realistyczne w lecie. Raz czytam plotki o Silvie, Messim a za chwilę się okazuje, że La Liga nie pozwala Gaviego zarejestrowac

3

@FcPortoFan1999 Ja tam też ogólnie uważam, że Ukraina jest u siebie i może se strzelać czym chce jeśli ma im to pomóc w obronie. Niestety jednak to nie jest wszystko takie proste i wszystko zależy od tego na co im USA pozwoli

0


Przeżywają te Leopardy jak Łukaszenka wykopki

6

@czosnekfcb Już bym wolał transmisje z MLS w nocy.

0

@zuang1995 To świetnie. Ewentualne odszkodowanie za tamte lata może w jakimś stopniu zrekompensuje im kary za obecne wały i brak gry w Europie

2

@draxidox Cywil, zmobilizowany, czy wagnerowiec to wszystko to samo. Większość ruskich popiera tą wojnę, popiera mordy, gwałty i grabieże na Ukrainie. Ta sama większość chętnie poszłaby też na Polskę. Taki to jest gówniany naród

1

I to by było na tyle w kwestii plotek łączących Messiego z Barceloną.

0

@Criss18Barca 8/10. W porównaniu z tym, czym obecnie jeżdżą Ukraincy są po prostu zajebiste

25

@michal26 Poleje się krew, wielu ludzi zginie ale niech ta Ukraina się obroni i w miarę możliwości wyprze orków ze swojej ziemii. Starczy już tej rozpierduchy w naszym regionie świata

3

@Tomo1989 Stary chłop nigdy nie jest tak stary jak stara baba.

3

@barcelonaLM Oj ruskim się marzy ten powrót historii, ale na całe szczęście, to się już nie wydarzy.

1

@draxidox Tak to jest jak od małego się spirytus łoi

0

@BorzyKrzys Muszę przyznać, że bardzo przyjemny widok na koniec dnia :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Borneo No oczywiście. W porównaniu do zeszłego roku to ten sprzęt idzie na pewno bardziej konkretny i jego ilość też jest zdecydowanie większa

1

@Kondziubarca Wielka Brytania swoje Challengery, a Francja na razie jakieś lekkie, chociaż niby mówi się też o Leclercach. No nic, każda pomoc dobra, ale ta koalicja w sprawie Leopardów na razie wygląda średnio optymistycznie. Mogłyby się Niemcy ogarnąć, ale widocznie mają inne interesy niż wygrana Ukrainy.

1

@Kondziubarca Cztery kraje (Polskę liczę) to trochę mało. Tu potrzeba ponad 100 wozów, żeby cokolwiek miało to znaczyć

14

@TaughtMule Nie ma większego pajaca na europejskich boiskach od Viniciusa.

2

@Pawel13sz Żona Waldusia to zdecydowanie najbardziej irytująca postać w tym serialu

1

@barcanawieki Ciekawe, czy otoczenie jest nastawione pozytywnie

0

@Rewolucja123 Eliminacje do Kataru i sam Mundial słabiutko. Euro 2020 to samo. Im dalej w las tym było gorzej. Z takim potencjałem można było się spodziewać wiecej. Nie zmienia to faktu, że jak na nasze warunki to gość ma ogromne doświadczenie. Mam tylko nadzieję, że się nie wypalil

0

@Drozdu7 Jak nie PSG to nie wiem gdzie. Chyba jeszcze tylko City, Chelsea czy United stać na jego pensję. No chyba, że obniży

0

To już nie ma w rezerwach, czy gdzieś niżej w szkółce jakiegoś bocznego obrońcy, że trzeba jakieś wynalazki z Brazylii ściągać?

1

@ElTomas No to coś im średnio to wychodzi ostatnimi czasy. Owszem sporo medali wielkich imprez, ale złoto mają tylko jedno i to Euro. Jak na nacje z taką ilością legendarnych piłkarzy i trenerów mogło być znacznie lepiej.

16

@Pawel13sz Borek jak zwykle o dotykaniu i lizaniu. Tylko Tajki z bajki mu w glowie

3

@Deviler Będą grać tiki-taki? Swoją drogą to Holendrzy lubią się kisić "we własnym sosie" Mam wrażenie, że od dawna ciągle przewijają się u nich te same nazwiska. Od 2010 kolejno: van Gaal, Hiddink, Blind, Grim, Hoek, Advocat, Koeman, Lodeweges, de Boer, van Gaal i znowu Koeman. Sami Holendrzy. Dziwne, że taka federacja nie chce się nigdy zdecydować na jakiegoś fachowca zza granicy. No chyba, że na ETH będą czekać

2

@BorzyKrzys Tak zwany pożyteczny idiota. To już któraś z kolei jego wypowiedź w takim tonie, że ruska propaganda zaciera rączki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?