Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Abramsy jadą na Ukrainę. Podejrzewam, że na tym się nie skończy
6
@Emhyr Ja przez te limity Tebasa, to już nie wiem czy jakiekolwiek transfery są dla nas realistyczne w lecie. Raz czytam plotki o Silvie, Messim a za chwilę się okazuje, że La Liga nie pozwala Gaviego zarejestrowac
3
@FcPortoFan1999 Ja tam też ogólnie uważam, że Ukraina jest u siebie i może se strzelać czym chce jeśli ma im to pomóc w obronie. Niestety jednak to nie jest wszystko takie proste i wszystko zależy od tego na co im USA pozwoli
0
Przeżywają te Leopardy jak Łukaszenka wykopki
6
@czosnekfcb Już bym wolał transmisje z MLS w nocy.
0
@zuang1995 To świetnie. Ewentualne odszkodowanie za tamte lata może w jakimś stopniu zrekompensuje im kary za obecne wały i brak gry w Europie
2
@draxidox Cywil, zmobilizowany, czy wagnerowiec to wszystko to samo. Większość ruskich popiera tą wojnę, popiera mordy, gwałty i grabieże na Ukrainie. Ta sama większość chętnie poszłaby też na Polskę. Taki to jest gówniany naród
1
I to by było na tyle w kwestii plotek łączących Messiego z Barceloną.
0
@Criss18Barca 8/10. W porównaniu z tym, czym obecnie jeżdżą Ukraincy są po prostu zajebiste
25
@michal26 Poleje się krew, wielu ludzi zginie ale niech ta Ukraina się obroni i w miarę możliwości wyprze orków ze swojej ziemii. Starczy już tej rozpierduchy w naszym regionie świata
3
@Tomo1989 Stary chłop nigdy nie jest tak stary jak stara baba.
3
@barcelonaLM Oj ruskim się marzy ten powrót historii, ale na całe szczęście, to się już nie wydarzy.
1
@draxidox Tak to jest jak od małego się spirytus łoi
0
@BorzyKrzys Muszę przyznać, że bardzo przyjemny widok na koniec dnia :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Borneo No oczywiście. W porównaniu do zeszłego roku to ten sprzęt idzie na pewno bardziej konkretny i jego ilość też jest zdecydowanie większa
1
@Kondziubarca Wielka Brytania swoje Challengery, a Francja na razie jakieś lekkie, chociaż niby mówi się też o Leclercach. No nic, każda pomoc dobra, ale ta koalicja w sprawie Leopardów na razie wygląda średnio optymistycznie. Mogłyby się Niemcy ogarnąć, ale widocznie mają inne interesy niż wygrana Ukrainy.
1
@Kondziubarca Cztery kraje (Polskę liczę) to trochę mało. Tu potrzeba ponad 100 wozów, żeby cokolwiek miało to znaczyć
14
@TaughtMule Nie ma większego pajaca na europejskich boiskach od Viniciusa.
2
@Pawel13sz Żona Waldusia to zdecydowanie najbardziej irytująca postać w tym serialu
1
@barcanawieki Ciekawe, czy otoczenie jest nastawione pozytywnie
0
@Rewolucja123 Eliminacje do Kataru i sam Mundial słabiutko. Euro 2020 to samo. Im dalej w las tym było gorzej. Z takim potencjałem można było się spodziewać wiecej. Nie zmienia to faktu, że jak na nasze warunki to gość ma ogromne doświadczenie. Mam tylko nadzieję, że się nie wypalil
0
@Drozdu7 Jak nie PSG to nie wiem gdzie. Chyba jeszcze tylko City, Chelsea czy United stać na jego pensję. No chyba, że obniży
0
To już nie ma w rezerwach, czy gdzieś niżej w szkółce jakiegoś bocznego obrońcy, że trzeba jakieś wynalazki z Brazylii ściągać?
1
@ElTomas No to coś im średnio to wychodzi ostatnimi czasy. Owszem sporo medali wielkich imprez, ale złoto mają tylko jedno i to Euro. Jak na nacje z taką ilością legendarnych piłkarzy i trenerów mogło być znacznie lepiej.
16
@Pawel13sz Borek jak zwykle o dotykaniu i lizaniu. Tylko Tajki z bajki mu w glowie
3
@Deviler Będą grać tiki-taki? Swoją drogą to Holendrzy lubią się kisić "we własnym sosie" Mam wrażenie, że od dawna ciągle przewijają się u nich te same nazwiska. Od 2010 kolejno: van Gaal, Hiddink, Blind, Grim, Hoek, Advocat, Koeman, Lodeweges, de Boer, van Gaal i znowu Koeman. Sami Holendrzy. Dziwne, że taka federacja nie chce się nigdy zdecydować na jakiegoś fachowca zza granicy. No chyba, że na ETH będą czekać
2
@BorzyKrzys Tak zwany pożyteczny idiota. To już któraś z kolei jego wypowiedź w takim tonie, że ruska propaganda zaciera rączki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika