1

@MesQueUnClub96 Przed Kraftem nie obniżą

4

@Paradoks W dodatku lądując na płaskim, bo te skocznie nie były wtedy przystosowane do tak dalekich lotów. Teraz, gdy te zeskoki są wyprofilowane idealnie sędziowie srają w majty, gdy ktoś pod HS poleci

2

Człowiek na tego Hoffera narzekał, ale to co się zaczęło odpierdzielac od przyjscia Pertille, to już jest hit. Nigdy aż takiego kabaretu nie było. Rozmiar skoczni 235, a tu cud jak ktoś do 200 metrów doleci.

5

Obniżyć rozbieg to szybciutko, ale podnieść do góry to już problem niesamowity

0

@BaroPodertos No taka linię obrony to szczerze mówiąc chętnie bym zobaczył. Może jeszcze Alba za Balde wyjść. Mógłby też Torre dostać jakies sensowne minuty dzis

3

@Kessie @Luciano99 musi na wulkanizacji w heblarke zainwestować

2

"Fantomas powraca" na Puls 2

2

Ehhh sentymentalna podróż w czasie. Bardzo lubiłem konkursy na skoczni w Harrachovie. Szkoda, że Czesi tak zaniedbali ten kompleks


11

@szkutnik91 Za dobry jest jeszcze na sportową emeryturę.

1

@Hubsao 50/50, ale wydaje mi się, że Pereira może znowu to zrobić. 2 razy w kickboxingu go pokonał, a teraz jeszcze w oktagonie UFC. Jest 3:0 dla Poatana.

2

@shahman Ale to trzeba być gnojem, żeby ewidentnie kopnąć gościa od tyłu w nogi i jeszcze podnosić ręce tłumacząc się, że nic nie było, tak jak to zrobił Carvahlo wtedy

9

@Kondziubarca Pierdzielony Orban, pachołek Putina

0

@tristan87 Jak się jego sprawa zakończyła, bo coś ucichło?

1

@Sensible Zayebisty masz garaż

18

No i wuj, no i cześć...

5

Wymieńmy Alonso na Azpiego

0

@Chaoss Pewnie mu nie odpisała

4

Depay wejdzie w drugiej i dobije

8

@Borry #Viniciuszamurem

0

@lucas/catalan No i bardzo dobrze. Mógłby się skupić wreszcie na jakiejś jednej serii. Ciekawe, gdzie pojedzie

6

@kryhaa Starego mu zbanowali to poczuł wreszcie trochę wolności.

3

@mekston Jak Ronaldo tak mówił, to ja mu wierzę

0

@Kondziubarca Dobrze, że mówi, bo bym nie wiedział

1

@Kwasiak98 Najbardziej razi u niego ten brak dryblingu. Gość nie potrafi minąć jeden na jeden totalnie nikogo. Skrzydłowy jednak powinien te pojedynki wygyrwac

0

@michaleu Widocznie w Arabii Saudyjskiej nie ma już słabych drużyn

1

@IAmLegend W następnym na niego postawię i przegra.

4

@MesQueUnClub96 Araujo, Kounde, Christensen, Gavi, Pedri, Dembele - widzicie nas?

0

@Daniello2705 Szkoda, że nie wiedział kiedy odpuścić

1

@tristan87 Kurla to taka bieda, że na budowie musi dorabiac? Jednak w Barcelonie to miał luksus

0

@maroon Jakby nie zarzynali ludzi w Kosowie, to nikt by ich nie bombardował. Ten sam poziom ścierwa co ruskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?