Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Przed Kraftem nie obniżą
4
@Paradoks W dodatku lądując na płaskim, bo te skocznie nie były wtedy przystosowane do tak dalekich lotów. Teraz, gdy te zeskoki są wyprofilowane idealnie sędziowie srają w majty, gdy ktoś pod HS poleci
2
Człowiek na tego Hoffera narzekał, ale to co się zaczęło odpierdzielac od przyjscia Pertille, to już jest hit. Nigdy aż takiego kabaretu nie było. Rozmiar skoczni 235, a tu cud jak ktoś do 200 metrów doleci.
5
Obniżyć rozbieg to szybciutko, ale podnieść do góry to już problem niesamowity
0
@BaroPodertos No taka linię obrony to szczerze mówiąc chętnie bym zobaczył. Może jeszcze Alba za Balde wyjść. Mógłby też Torre dostać jakies sensowne minuty dzis
3
@Kessie @Luciano99 musi na wulkanizacji w heblarke zainwestować
2
"Fantomas powraca" na Puls 2
2
Ehhh sentymentalna podróż w czasie. Bardzo lubiłem konkursy na skoczni w Harrachovie. Szkoda, że Czesi tak zaniedbali ten kompleks
11
@szkutnik91 Za dobry jest jeszcze na sportową emeryturę.
1
@Hubsao 50/50, ale wydaje mi się, że Pereira może znowu to zrobić. 2 razy w kickboxingu go pokonał, a teraz jeszcze w oktagonie UFC. Jest 3:0 dla Poatana.
2
@shahman Ale to trzeba być gnojem, żeby ewidentnie kopnąć gościa od tyłu w nogi i jeszcze podnosić ręce tłumacząc się, że nic nie było, tak jak to zrobił Carvahlo wtedy
9
@Kondziubarca Pierdzielony Orban, pachołek Putina
0
@tristan87 Jak się jego sprawa zakończyła, bo coś ucichło?
1
@Sensible Zayebisty masz garaż
18
No i wuj, no i cześć...
5
Wymieńmy Alonso na Azpiego
0
@Chaoss Pewnie mu nie odpisała
4
Depay wejdzie w drugiej i dobije
8
@Borry #Viniciuszamurem
0
@lucas/catalan No i bardzo dobrze. Mógłby się skupić wreszcie na jakiejś jednej serii. Ciekawe, gdzie pojedzie
6
@kryhaa Starego mu zbanowali to poczuł wreszcie trochę wolności.
3
@mekston Jak Ronaldo tak mówił, to ja mu wierzę
0
@Kondziubarca Dobrze, że mówi, bo bym nie wiedział
1
@Kwasiak98 Najbardziej razi u niego ten brak dryblingu. Gość nie potrafi minąć jeden na jeden totalnie nikogo. Skrzydłowy jednak powinien te pojedynki wygyrwac
0
@michaleu Widocznie w Arabii Saudyjskiej nie ma już słabych drużyn
1
@IAmLegend W następnym na niego postawię i przegra.
4
@MesQueUnClub96 Araujo, Kounde, Christensen, Gavi, Pedri, Dembele - widzicie nas?
0
@Daniello2705 Szkoda, że nie wiedział kiedy odpuścić
1
@tristan87 Kurla to taka bieda, że na budowie musi dorabiac? Jednak w Barcelonie to miał luksus
0
@maroon Jakby nie zarzynali ludzi w Kosowie, to nikt by ich nie bombardował. Ten sam poziom ścierwa co ruskie