2

@mekston Po dogrywce też mogliby polecieć

2

A może by tak dogryweczke sobie zagrali

0

@tristan87 Zdecydowanie zasłużył

1

@Szmulek Napoli

5

@Firestone Ale ekipę im Perez zmontował. Ekipę totalnych pojebów

4

Potężny Quique Setien

0

@Salchent No to się obudzi z ręką w nocniku i na koniec bez jakiegokolwiek pucharu zostanie.

0

@DawidekFCB Druga połowa dobra. Nie ma co gadać

1

@mekston Jeszcze zlać United i to już będzie może nie autostrada, bo sezon długi, ale na pewno prosta droga do tytulu

2

@ptrx Perez śpi i marzy o Superlidze. Zapomniał transferów porobić, to i trenera nie zwolni

1

Kessie dziś lepiej w polu karnym niż Lewy. Co by nie mówić wreszcie dobry występ.

0

Fati pokazał Torresowi jak się to robi na tle 3-ligowca.

3

@Technik Oby został do końca sezonu

0

@Azi Skoki teraz w Tvnie. Więc zaraz sam PK zostanie

3

No to co? Busi na uspokojenie gry?

0

Niech strzelą druga, bo ostatnio też już prowadziliśmy i miało być latwiej

0

@Image Może Chelsea się nabierze jak im Mudryk nie wypali

7

I to jest właśnie ta nasza mityczna szeroka kadra. Jak równy z równym z 3-ligowcem. Pierwszy skład całkiem nieźle wygląda, ale z rezerwowych to się może ze 3/4 piłkarzy jako tako nadaje do gry. Skoro nasi skrzydłowi nie potrafią zrobić różnicy w meczu z takim rywalem, to ja nie wiem kiedy mogą ją zrobić.

0

@Zoker Obyś miał rację

0

@LS Depay to już w Madrycie trenuje

1

@dawidor9 Brakuje go dziś ewidentnie

0

@LS W drugiej Fati na ratunek wejdzie

0

@SelloutCrowd To samo co z Depayem

2

@Kuba_1 Serio? Kiedy się domyśliles? Większość takich meczów ma kończyć się na remis. To samo było w Barca vs City.

0

@MesQueUnClub96 No i dobrze. Niech chłop postrzela

1

@VeB 1899 Z perspektywy kibica Barcelony, to super sprawa :D

6

@FCBurza Tyle mu zostało. Niech się chłopak nacieszy

1

@Faro Są w słabej formie to się nie ma co dziwić. Mogą dziś odpaść

2

No Xavi trochę pluje w twarz Fatiemu. Gościu mu dupę ratuje w półfinale, strzela bardzo ważną bramkę, a ten go drugi mecz z rzędu na lawie sadza. Rozumiem z Realem, gdzie taktycznie była potrzeba na jednego pomocnika więcej, ale tu już powinien od 1 minuty wystąpić moim zdaniem. Jak ten chłopak złapać pewność siebie i luz jak gra mało, albo w tylko w trudnych momentach?

3

@Uukasz_93 Wszystko co strzela się przyda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?