Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston Po dogrywce też mogliby polecieć
2
A może by tak dogryweczke sobie zagrali
0
@tristan87 Zdecydowanie zasłużył
1
@Szmulek Napoli
5
@Firestone Ale ekipę im Perez zmontował. Ekipę totalnych pojebów
4
Potężny Quique Setien
0
@Salchent No to się obudzi z ręką w nocniku i na koniec bez jakiegokolwiek pucharu zostanie.
0
@DawidekFCB Druga połowa dobra. Nie ma co gadać
1
@mekston Jeszcze zlać United i to już będzie może nie autostrada, bo sezon długi, ale na pewno prosta droga do tytulu
2
@ptrx Perez śpi i marzy o Superlidze. Zapomniał transferów porobić, to i trenera nie zwolni
1
Kessie dziś lepiej w polu karnym niż Lewy. Co by nie mówić wreszcie dobry występ.
0
Fati pokazał Torresowi jak się to robi na tle 3-ligowca.
3
@Technik Oby został do końca sezonu
0
@Azi Skoki teraz w Tvnie. Więc zaraz sam PK zostanie
3
No to co? Busi na uspokojenie gry?
0
Niech strzelą druga, bo ostatnio też już prowadziliśmy i miało być latwiej
0
@Image Może Chelsea się nabierze jak im Mudryk nie wypali
7
I to jest właśnie ta nasza mityczna szeroka kadra. Jak równy z równym z 3-ligowcem. Pierwszy skład całkiem nieźle wygląda, ale z rezerwowych to się może ze 3/4 piłkarzy jako tako nadaje do gry. Skoro nasi skrzydłowi nie potrafią zrobić różnicy w meczu z takim rywalem, to ja nie wiem kiedy mogą ją zrobić.
0
@Zoker Obyś miał rację
0
@LS Depay to już w Madrycie trenuje
1
@dawidor9 Brakuje go dziś ewidentnie
0
@LS W drugiej Fati na ratunek wejdzie
0
@SelloutCrowd To samo co z Depayem
2
@Kuba_1 Serio? Kiedy się domyśliles? Większość takich meczów ma kończyć się na remis. To samo było w Barca vs City.
0
@MesQueUnClub96 No i dobrze. Niech chłop postrzela
1
@VeB 1899 Z perspektywy kibica Barcelony, to super sprawa :D
6
@FCBurza Tyle mu zostało. Niech się chłopak nacieszy
1
@Faro Są w słabej formie to się nie ma co dziwić. Mogą dziś odpaść
2
No Xavi trochę pluje w twarz Fatiemu. Gościu mu dupę ratuje w półfinale, strzela bardzo ważną bramkę, a ten go drugi mecz z rzędu na lawie sadza. Rozumiem z Realem, gdzie taktycznie była potrzeba na jednego pomocnika więcej, ale tu już powinien od 1 minuty wystąpić moim zdaniem. Jak ten chłopak złapać pewność siebie i luz jak gra mało, albo w tylko w trudnych momentach?
3
@Uukasz_93 Wszystko co strzela się przyda.