3

@Uukasz_93 Wszystko co strzela się przyda.

0

Złota piłka loading

2

@DonCarletto Nie żeby Mudryk był jakimś totalnym plackiem. Potencjał ma, ale na pewno nie warto było płacić 100 milionów. Chelsea zdesperowana niczym Barto przy Dembele i Coutinho.

8

@kryhaa To już jest desperacja. Zaraz pod podstawówką będzie stał

8

27 milionów funtów za Trossarda? Arsenal zrobił świetny transfer. Gość w formie, sprawdzony w lidze. Warto było nie przepłacać za Mudryka

6

@Kgorecki2500 Dobry trener. Najważniejsze, że nie obieżyświat jak Sousa. Jak Bento idzie gdzies pracować, to raczej siedzi tam kilka lat.

0

@Lordzi Na ligę konferencji może starczy.

1

@Survier Aboubakar lepszy i ponoć bez klubu. Ja nic nie mówię ^^

3

@Fenelon Żadnego bym nie wybrał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Faro Skoro nie wytrzymuje presji, ma problem mentalny to fajnie, że poszedł po rozum do głowy i udał się do fachowca, który może mu pomóc. Jest młody i jak da rade się ogarnąć, to jeszcze mogą być z niego ludzie. Zobaczymy na boisku

2

@michal26 Do tego mignelo mi dziś, że Francja rozważa wysłanie Leclerców na Ukrainę. Nacisk na Niemcy jest potężny

4

@Barca_bwo Tak widziałem. W zeszłym sezonie od stycznia do kwietnia grał bardzo dobrze. W Valencii też grał dobrze, miał dobry okres gry w City u Guardioli i w reprezentacji u Enrique.

2

@Michu94 No i dobra. Oby mu to pomogło, bo jest nam potrzebny Ferran w formie.

8

@BorzyKrzys Urban, który nic nie osiągnął jako trener deprecjonuje i wyśmiewa metody Herve Renarda. Coś pięknego, ego top.

2

Jakiś czas temu Fajdek płakał o swoje miejsce w plebiscycie. Co ma więc powiedzieć Duplantis, który po zdobyciu Mistrzostwa Świata w Eugene, Halowego mistrzostwa świata w Belgradzie i Mistrzostwa Europy w Monachium nie znalazł się nawet w pierwszej trójce plebiscytu w Szwecji?
1. van der Poel (złoto igrzysk w łyżwiarstie szybkim na 5000 i 10000 metrów)
2. von Eckerman (mistrz świata w jeździectwie)
3. Marcus Ericsson (wygrał Indy500)

Jak podszedł do tego sam zainteresowany? Oczywiście z klasą i pogratulował zwycięzcom. Można? Można

3

@Kessie Zawsze jak grasz to jest kabaret. Dodać jeszcze Roberto to młody Torre może nie wyrobić za was dwóch lenie

2

@Lionel_Messi10 Obrona ma potencjał na niezły kabaret.
Oby Ansu od pierwszej.

1

@Hubsao Jak na 70-letniego ruska, to jest w wybitnej formie. Większość w tym wieku gryzie już piach

1

No i się posypalo

2

@VegetaPolska Nie no cudów nie ma, ale jest dużo lepiej niż ostatnio.
@tbas ogólnie to chyba tylko w siatkówce system szkolenia działa, mamy ciągłość sukcesów i sporo talentu

2

@Rust_Cohle Co jest w tym głupiego? Kane ma 198 bramek w Premier League. 3 najlepszy strzelec w historii tych rozgrywek (na koniec kariery będzie najlepszy), z czego większość bramek strzelił w ostatniej dekadzie. Bardzo mocny kandydat

0

Nieźle dziś sobie ręczni radzą.

1

@patryk355 Przydałby się do środka :D

15

@draxidox Znając Szwabów to nawet jakby ruscy nas atakowali, to kreciliby nosem, że ich Leopardow używamy do obrony. Stracili wiarygodność kompletnie jak dla mnie.

1

@ChampionLW Mogliby Real zgnieść w lidze

3

@Encore De Bruyne też rozregulowany, a dużo zależy od jego dyspozycji. Ma momenty, ale to jeszcze nie jest ten sam Kevin co rok temu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RobiS No i dobra. Może pomoże im w awansie do Ligi Mistrzów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?