0

@The_Man Atletico zazwyczaj im dupy daje na Bernabeu. Jestem więcej niż pewny, że Real się w 1/2 zamelduje

1

@PatrychoO To, że Serbowie ruskich kochają, to akurat nic nowego

10

@qbuteq Bardzo przeciętnie. Miał fajne momenty, próby rozegrania, czy gry kombinacyjnej, ale poza tym niewiele. Bezsensowne próby zejścia do boku i nieudolne wrzutki na nikogo (to na niego powinny być kierowane takie zagrania). Trochę mu ta piłka odskakiwała. Ogólnie nierówno, ale wydaje mi się, że to przez zawieszenie i nie jest jeszcze w idealnym rytmie. Będzie lepiej

1

@Hubsao Ostatni main event też niezły odgrzewany kotlet. Żeby znowu Materle na karuzelę wrzucić po nokaucie Pudziana, to dali mu rewanż z Grovem, który też ostatnią walkę miał w 2019.

1

Duffee vs De Fries w main evencie na KSW 79 w Libercu. Gość ostatnio walczyl w 2019 roku i odrazu walka mistrzowska xD

1

@Emhyr Sezon długi i jeszcze może być nam potrzebny. Sprzedaz w zimie to byłby błąd

26

Kessie trochę się poprawił ostatnimi czasy. Na pewno więcej biega i walczy. Potrafi się odnaleźć w polu karnym. Wreszcie te jego wejścia mają jakiś sens.

45

@Pawel13sz Przecież dobrze graliśmy, a wynik 1:0 to wypadkowa słabej skuteczności. Mam nadzieję, że wreszcie im to przyjedzie i zacznie wpadać

2

@Kapitan hawk Grunt, że w 90 minutach. Teraz Sociedad jazda z Realem.

3

Dembele dziś wylosował prime time Neymar da Silva Santos Junior. Zawodnik meczu zdecydowanie

22

Super informacja.

18

Najbardziej niepojęte jest dla mnie to, że ten Alonso, w każdym meczu musi dostać choćby kilka minut. Gość jeszcze niedawno miał serię 3 meczów z rzędu ze sprokurowaną bramką dla rywala. Dziś dostał taką dziure w polu karnym, że już miałem przed oczami czarny scenariusz jak prokuruje rzut karny. Pablo Torre tuła się po trybunach zamiast wchodzić na boisko w końcówkach. Już wolałbym Erica Garcie oglądać nawet.

Ogólnie meczyk dobry. Pełna kontrola i dominacja do momentu wylewu Mareczka. Oczywiście fatalna skuteczność i decyzyjność pod polem karnym rywala jak to w tym sezonie bywa. Cieszy awans do 1/2 i oby Pedri bez kontuzji

3

@Tomo1989 Sam jedną sytuację stworzył, więc święty nie jest. Do jego wylewu graliśmy spokojnie

1

Budzimy się panowie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dembelinho piękny kurla dziś jestes

3

Lewy czerwony nos. Pewnie coś przyjął w szatni

0

Ja was proszę tylko, nie straccie teraz głupiej bramki

1

@J4no Ale to wtedy Balde musi dojeżdżać lepiej niż dziś, bo gramy bez lewej flanki.

3

@Encore Ale go będzie Araujo do spółki z Kounde gasić. Aż mi się go szkoda robi.

0

Mam nadzieję, że na drugą połowę wjadą na pełnej. Najgorsze co może się zdarzyć to jakaś bramka z przypadku dla Sociedad

3

@barcanawieki I bardzo dobrze.

3

Tak ogólnie to wszystko poza strzelaniem bramek robimy dobrze. Niestety w piłce nożnej chodzi o to, żeby te bramki strzelać

2

Brawo Manzano. Pierwsza dobra decyzja w meczu

0

Kartek debilu nie wziąłeś?

1

Okresy dominacji i fajnej gry to musimy wieńczyć golami. Za wrażenia artystyczne nikt nam awansu nie przyzna.

0

Suarez by to podanie obrońcy Sociedad strzelił. On miał dar do takich bramek z dupy

1

Dobrze to wygląda. Pora coś strzelić chłopaki

1

@Rewolucja123 Następca Guardioli w City

47

Ahhh ten niesamowity Fede i ten "przehypowany", nie robiący liczb Pedri

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?