Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@The_Man Atletico zazwyczaj im dupy daje na Bernabeu. Jestem więcej niż pewny, że Real się w 1/2 zamelduje
1
@PatrychoO To, że Serbowie ruskich kochają, to akurat nic nowego
10
@qbuteq Bardzo przeciętnie. Miał fajne momenty, próby rozegrania, czy gry kombinacyjnej, ale poza tym niewiele. Bezsensowne próby zejścia do boku i nieudolne wrzutki na nikogo (to na niego powinny być kierowane takie zagrania). Trochę mu ta piłka odskakiwała. Ogólnie nierówno, ale wydaje mi się, że to przez zawieszenie i nie jest jeszcze w idealnym rytmie. Będzie lepiej
1
@Hubsao Ostatni main event też niezły odgrzewany kotlet. Żeby znowu Materle na karuzelę wrzucić po nokaucie Pudziana, to dali mu rewanż z Grovem, który też ostatnią walkę miał w 2019.
1
Duffee vs De Fries w main evencie na KSW 79 w Libercu. Gość ostatnio walczyl w 2019 roku i odrazu walka mistrzowska xD
1
@Emhyr Sezon długi i jeszcze może być nam potrzebny. Sprzedaz w zimie to byłby błąd
26
Kessie trochę się poprawił ostatnimi czasy. Na pewno więcej biega i walczy. Potrafi się odnaleźć w polu karnym. Wreszcie te jego wejścia mają jakiś sens.
45
@Pawel13sz Przecież dobrze graliśmy, a wynik 1:0 to wypadkowa słabej skuteczności. Mam nadzieję, że wreszcie im to przyjedzie i zacznie wpadać
2
@Kapitan hawk Grunt, że w 90 minutach. Teraz Sociedad jazda z Realem.
3
Dembele dziś wylosował prime time Neymar da Silva Santos Junior. Zawodnik meczu zdecydowanie
22
Super informacja.
18
Najbardziej niepojęte jest dla mnie to, że ten Alonso, w każdym meczu musi dostać choćby kilka minut. Gość jeszcze niedawno miał serię 3 meczów z rzędu ze sprokurowaną bramką dla rywala. Dziś dostał taką dziure w polu karnym, że już miałem przed oczami czarny scenariusz jak prokuruje rzut karny. Pablo Torre tuła się po trybunach zamiast wchodzić na boisko w końcówkach. Już wolałbym Erica Garcie oglądać nawet.
Ogólnie meczyk dobry. Pełna kontrola i dominacja do momentu wylewu Mareczka. Oczywiście fatalna skuteczność i decyzyjność pod polem karnym rywala jak to w tym sezonie bywa. Cieszy awans do 1/2 i oby Pedri bez kontuzji
3
@Tomo1989 Sam jedną sytuację stworzył, więc święty nie jest. Do jego wylewu graliśmy spokojnie
1
Budzimy się panowie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dembelinho piękny kurla dziś jestes
3
Lewy czerwony nos. Pewnie coś przyjął w szatni
0
Ja was proszę tylko, nie straccie teraz głupiej bramki
1
@J4no Ale to wtedy Balde musi dojeżdżać lepiej niż dziś, bo gramy bez lewej flanki.
3
@Encore Ale go będzie Araujo do spółki z Kounde gasić. Aż mi się go szkoda robi.
0
Mam nadzieję, że na drugą połowę wjadą na pełnej. Najgorsze co może się zdarzyć to jakaś bramka z przypadku dla Sociedad
3
@barcanawieki I bardzo dobrze.
3
Tak ogólnie to wszystko poza strzelaniem bramek robimy dobrze. Niestety w piłce nożnej chodzi o to, żeby te bramki strzelać
2
Brawo Manzano. Pierwsza dobra decyzja w meczu
0
Kartek debilu nie wziąłeś?
1
Okresy dominacji i fajnej gry to musimy wieńczyć golami. Za wrażenia artystyczne nikt nam awansu nie przyzna.
0
Suarez by to podanie obrońcy Sociedad strzelił. On miał dar do takich bramek z dupy
1
Dobrze to wygląda. Pora coś strzelić chłopaki
1
@Rewolucja123 Następca Guardioli w City
47
Ahhh ten niesamowity Fede i ten "przehypowany", nie robiący liczb Pedri