7

@Kondziubarca Najpierw mówili tak o broni, potem o czołgach.

0

@draxidox Siuuuuuuuuuu

4

@barcelonaLM Ja wolałem dominację Stocha

0

@P33ck Kapitalnie się tam chyba Sandro zachował. Stal i się patrzył jak gość biegnie z piłką do bramki

2

@P33ck W obronie Juventusu widzę kabaret taki sam jak u nas swego czasu.

0

@sergio5 Kuli raczej nie zdobędzie, bo Granerud jest w kosmicznej formie, ale Dawid jeszcze coś w tym sezonie wygra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Dobry występ Marusiaka. 2 razy do 200 metrów doleciał i kilka punktów wleci

22

@paweldunajecfcb Bardzo dobra inicjatywa. Jedna z niewielu rzeczy, która potrafi połączyć Polaków (choć i z tym z roku na rok co raz gorzej). Co roku wspieram

1

@kosiarz92 Wolny też się zawsze dobrze prezentował na lotach, ale no chłopak jest obecnie cieniem samego siebie.

1

Kubacki bez podjazdu na tej skoczni do czołówki niestety, ale on jakims wybitnym lotnikiem nie jest. Wystarczy popatrzeć na odległości. Tutaj skaczą w pobliże życiówki Dawida.

2

@TaughtMule Oby kontuzje go omijały

15

@Kondziubarca Wróci do swojego domu, który zawsze kochał - do United. A nie, czekaj...

2

@Criss18Barca Sezon pełen takich "egzotycznych" smaczków. Fajna sprawa

3

Ukrainiec Marusiak punkty zdobywa. 5 zawodnik w historii tego kraju, któremu się to udalo

0

Pierwszy raz tego Ukraińca widzę, a tu chłopak 210 leci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

AC Milan po Mundialu:

vs Arsenal 2:1 w plecy
vs Liverpool 4:1 w plecy
vs PSV 3:0 w plecy
vs Salernitana 2:1 wygrana
vs Roma 2:2 remis
vs Torino 1:0 w plecy
vs Lecce 2:2 remis
vs Inter 3:0 w plecy
vs Lazio 4:0 w plecy
vs Sassuolo 4:1 w plecy na razie.
Kryzys przez duże K. Chyba Pioli tego nie wytrzyma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Klasy sportowej nie sposób ująć Djokoviciowi. Możliwe, że będzie miał najwięcej szlemów, ale dla mnie też zawsze Fedex i Rafa niezmiennie Top1

2

@Encore Xavi udzieli Eryczkowi potężnej lekcji futbolu i rozyebiemy United 1:0

1

Milanowi na ten moment niestety bliżej do ponownego bycia średniakiem w lidze, walczącym o udział w europejskich pucharach, niż do panowania na włoskim podwórku i ponowne znaczenie czegoś w Europie. Totalnie przespali okienko, a Pioli się pogubił.

2

@barcelonaLM Patrząc na ich skład z tego meczu to wcale bym się nie zdziwił. Totalna sredniawa poza paroma nazwiskami.

2

@Messibestplayerintheworld Odejście Raphinhi i Torres może wrócić na swoje nominalne prawe skrzydło. Zawsze to jakaś opcja z ławki. Brak mocnego lewego skrzydła widoczny. Fati nie dojeżdża na razie, a Abde to raczej opcja awaryjna na ławkę. No chyba, że planujemy na stałe zacząć grać 4 pomocnikami. Nasze najlepsze mecze w tym sezonie były przy tym ustawieniu

0

@Messibestplayerintheworld Patrząc na pensję to odejście Busiego, zostanie Kessiego, powrót Nico i więcej minut Torre będzie chyba najbardziej realne. Sprzedaż Raphinhi, powrót Abde. Nie wiem kogo jeszcze można sprzedać? Nie możemy oddać więcej niż jednego gracza z ataku, bez choćby jednego transferu do tej formacji, bo się osłabimy. Mam tylko nadzieję, że nikt z filarów (Ter Stegen, Araujo, Kounde, Christensen, Pedri, Gavi) nie jest rozważany do odejścia.

3

@Messibestplayerintheworld Frenkiego pewnie znowu będą całe lato wypychać

0

@Emhyr To jest ekspert ds. budżetu i finansów Barcelony, po godzinach prezes La Ligi

3

Kiedyś odchodził bo chciał grać więcej, a teraz taki Pedro byłby naszym najlepszym skrzydłowym. Ładnie to ustrzelil


5

@FCB24 Tak samo przepłacony o połowę

0

Czekamy na Ciebie Dembelinho!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?