Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kondziubarca Najpierw mówili tak o broni, potem o czołgach.
0
@draxidox Siuuuuuuuuuu
4
@barcelonaLM Ja wolałem dominację Stocha
0
@P33ck Kapitalnie się tam chyba Sandro zachował. Stal i się patrzył jak gość biegnie z piłką do bramki
2
@P33ck W obronie Juventusu widzę kabaret taki sam jak u nas swego czasu.
0
@sergio5 Kuli raczej nie zdobędzie, bo Granerud jest w kosmicznej formie, ale Dawid jeszcze coś w tym sezonie wygra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dobry występ Marusiaka. 2 razy do 200 metrów doleciał i kilka punktów wleci
22
@paweldunajecfcb Bardzo dobra inicjatywa. Jedna z niewielu rzeczy, która potrafi połączyć Polaków (choć i z tym z roku na rok co raz gorzej). Co roku wspieram
1
@kosiarz92 Wolny też się zawsze dobrze prezentował na lotach, ale no chłopak jest obecnie cieniem samego siebie.
1
Kubacki bez podjazdu na tej skoczni do czołówki niestety, ale on jakims wybitnym lotnikiem nie jest. Wystarczy popatrzeć na odległości. Tutaj skaczą w pobliże życiówki Dawida.
2
@TaughtMule Oby kontuzje go omijały
15
@Kondziubarca Wróci do swojego domu, który zawsze kochał - do United. A nie, czekaj...
2
@Criss18Barca Sezon pełen takich "egzotycznych" smaczków. Fajna sprawa
3
Ukrainiec Marusiak punkty zdobywa. 5 zawodnik w historii tego kraju, któremu się to udalo
0
Pierwszy raz tego Ukraińca widzę, a tu chłopak 210 leci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
AC Milan po Mundialu:
vs Arsenal 2:1 w plecy
vs Liverpool 4:1 w plecy
vs PSV 3:0 w plecy
vs Salernitana 2:1 wygrana
vs Roma 2:2 remis
vs Torino 1:0 w plecy
vs Lecce 2:2 remis
vs Inter 3:0 w plecy
vs Lazio 4:0 w plecy
vs Sassuolo 4:1 w plecy na razie.
Kryzys przez duże K. Chyba Pioli tego nie wytrzyma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle Klasy sportowej nie sposób ująć Djokoviciowi. Możliwe, że będzie miał najwięcej szlemów, ale dla mnie też zawsze Fedex i Rafa niezmiennie Top1
2
@Encore Xavi udzieli Eryczkowi potężnej lekcji futbolu i rozyebiemy United 1:0
1
Milanowi na ten moment niestety bliżej do ponownego bycia średniakiem w lidze, walczącym o udział w europejskich pucharach, niż do panowania na włoskim podwórku i ponowne znaczenie czegoś w Europie. Totalnie przespali okienko, a Pioli się pogubił.
2
@barcelonaLM Patrząc na ich skład z tego meczu to wcale bym się nie zdziwił. Totalna sredniawa poza paroma nazwiskami.
2
@Messibestplayerintheworld Odejście Raphinhi i Torres może wrócić na swoje nominalne prawe skrzydło. Zawsze to jakaś opcja z ławki. Brak mocnego lewego skrzydła widoczny. Fati nie dojeżdża na razie, a Abde to raczej opcja awaryjna na ławkę. No chyba, że planujemy na stałe zacząć grać 4 pomocnikami. Nasze najlepsze mecze w tym sezonie były przy tym ustawieniu
0
@Messibestplayerintheworld Patrząc na pensję to odejście Busiego, zostanie Kessiego, powrót Nico i więcej minut Torre będzie chyba najbardziej realne. Sprzedaż Raphinhi, powrót Abde. Nie wiem kogo jeszcze można sprzedać? Nie możemy oddać więcej niż jednego gracza z ataku, bez choćby jednego transferu do tej formacji, bo się osłabimy. Mam tylko nadzieję, że nikt z filarów (Ter Stegen, Araujo, Kounde, Christensen, Pedri, Gavi) nie jest rozważany do odejścia.
3
@Messibestplayerintheworld Frenkiego pewnie znowu będą całe lato wypychać
0
@Emhyr To jest ekspert ds. budżetu i finansów Barcelony, po godzinach prezes La Ligi
3
Kiedyś odchodził bo chciał grać więcej, a teraz taki Pedro byłby naszym najlepszym skrzydłowym. Ładnie to ustrzelil
5
@FCB24 Tak samo przepłacony o połowę
0
Czekamy na Ciebie Dembelinho!