Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Ktoś w stylu Braithwaite, Murillo, Prince. Totalny placek
0
@Worny Jak będąc niby trzymanym za brzuch może się wywrócić w taki sposób? Stuani poleciał jakby został popchnięty z tyłu w plecy. Zółta za symulke moim zdaniem, ale Eric niech te łapy trzyma bardziej przy sobie, bo następnym razem jakiś Manzano, czy Lahoz z uśmiechem na twarzy podyktuja przeciwko nam karnego
0
@Kondziubarca Tutaj na całe szczęście nie będą mieli nic do gadania i nie będą blokować ewentualnej pomocy, jak to miało miejsce z Leopardami.
4
Była standardowa pizza?
0
@Arkon Może miał jakąś spine z Guardiolą?
2
@Kondziubarca Wygrany ten kapsel chociaż?
6
@JimMorrisonFCB No to niech pyszalki z Monachium lecą w 1/8, a PSG w 1/4
1
@Rewolucja123 Piękna
4
Vinicius już ma flashbacki z Araujo. Znowu 180 minut będzie gaszony
5
@Medium Oddał Zinchenke, Jesusa i jeszcze teraz majstra. Ma chłop gest, nie ma co
1
@thorin Dadzą amerykańce swoje. Ukraińcy jak zwykle tak gadają, żeby wszystko przyspieszyć. My jak oddamy to kilka sztuk, które nam USA zastąpi
13
@Kondziubarca Wynik też był imponujący.
0
@Medium https://zapodaj.net/2207c272041dd.jpg.html
Obrona Liverpoolu? Top!
10
@Kondziubarca Już czują oddech Andrzeja na plecach. Do zobaczenia w Moskwie Siergiej
0
@Tomo1989 To był prime time skoków narciarskich.
5
No to już byłby szczyt wszystkiego jakby teraz zarejestrowali Alonso, a Gaviego, czy Araujo nie.
2
Mówi to przywódca kraju, który w 1956 roku przeżywał krwawą, zbrojną interwencję wojsk ZSRR na swoim terytorium, podczas tłumienia protestów. Nie wiem skąd u Orbana takie zamiłowanie do Rosji
3
@Szpenser To samo. Jakby nie patrzeć, tak to są te 4 najważniejsze ogniwa.
34
@GeneralXavi Jeszcze jakby to była zima taka prawdziwa, że wstajesz rano, masz 30cm śniegu, -10 mrozu, słońce świeci to zawsze co innego. Teraz wstajesz rano, zero śniegu, -2 do tego wieje więc pizdzi i tak. Zero słońca, szaro, buro i ponuro.
1
@Rl9k1nG Takie czasy, że nie ma wyjścia niestety.
1
@BorzyKrzys Pięknie uplastycznił temat
5
@PatrykBarca To był ten pajac od grania na trąbce?
1
@NaFazieHitman Ruskich też wspomogli w walce z hitlerowskimi Niemcami. Gdyby nie ogromna logistyczna pomoc Stanów Zjednoczonych uja by ruscy wygrali, a nie wojnę. Oczywiście oni to w swojej jakże "wspaniałej" historii pomijają i głoszą, że to tylko i wyłącznie potęga ZSRR pokonała nazizm.
0
@Medium Jaka ostra wymiana zdań xD To ten sam Zielu, który w meczu z Argentyną ze łzami w oczach chciał prosić rywali, żeby odpuścili? Szkoda, że wtedy takimi lwami nie byli
17
@Kitek1640 W koszulce Barcy idź. Popraw mu humor
0
@kiper09 Powiedziałbym, że ten Camavinga lepiej gra na lo niż w środku pola. Taki z niego golden boy pomocnik
0
Władze wielkiego wojowniczego Iranu wydały jakiś oficjalny komunikat w związku z tym, że ich kraj płonie, wybuchają kolejne fabryki broni, a ich wojska na terenie Syrii zostały zaatakowane? Czy już narobili pod siebie?
2
@arasz1819 Wtedy pierwszy raz nie dałbym ani grosza xD
5
@taris Napoli i Arsenal - widzisz nas?
0
@patrykzmc2000 Już widzę jak Atletico, które dyma nas w każdej transakcji idzie na taką wymianę. Chyba, że im Lapcio jeszcze ze 100 baniek dorzuci