0

@Emhyr Ktoś w stylu Braithwaite, Murillo, Prince. Totalny placek

0

@Worny Jak będąc niby trzymanym za brzuch może się wywrócić w taki sposób? Stuani poleciał jakby został popchnięty z tyłu w plecy. Zółta za symulke moim zdaniem, ale Eric niech te łapy trzyma bardziej przy sobie, bo następnym razem jakiś Manzano, czy Lahoz z uśmiechem na twarzy podyktuja przeciwko nam karnego

0

@Kondziubarca Tutaj na całe szczęście nie będą mieli nic do gadania i nie będą blokować ewentualnej pomocy, jak to miało miejsce z Leopardami.

4

Była standardowa pizza?

0

@Arkon Może miał jakąś spine z Guardiolą?

2

@Kondziubarca Wygrany ten kapsel chociaż?

6

@JimMorrisonFCB No to niech pyszalki z Monachium lecą w 1/8, a PSG w 1/4

1

@Rewolucja123 Piękna

4

Vinicius już ma flashbacki z Araujo. Znowu 180 minut będzie gaszony

5

@Medium Oddał Zinchenke, Jesusa i jeszcze teraz majstra. Ma chłop gest, nie ma co

1

@thorin Dadzą amerykańce swoje. Ukraińcy jak zwykle tak gadają, żeby wszystko przyspieszyć. My jak oddamy to kilka sztuk, które nam USA zastąpi

13

@Kondziubarca Wynik też był imponujący.

0

10

@Kondziubarca Już czują oddech Andrzeja na plecach. Do zobaczenia w Moskwie Siergiej

0

@Tomo1989 To był prime time skoków narciarskich.

5

No to już byłby szczyt wszystkiego jakby teraz zarejestrowali Alonso, a Gaviego, czy Araujo nie.

2


Mówi to przywódca kraju, który w 1956 roku przeżywał krwawą, zbrojną interwencję wojsk ZSRR na swoim terytorium, podczas tłumienia protestów. Nie wiem skąd u Orbana takie zamiłowanie do Rosji

3

@Szpenser To samo. Jakby nie patrzeć, tak to są te 4 najważniejsze ogniwa.

34

@GeneralXavi Jeszcze jakby to była zima taka prawdziwa, że wstajesz rano, masz 30cm śniegu, -10 mrozu, słońce świeci to zawsze co innego. Teraz wstajesz rano, zero śniegu, -2 do tego wieje więc pizdzi i tak. Zero słońca, szaro, buro i ponuro.

1

@Rl9k1nG Takie czasy, że nie ma wyjścia niestety.

1

@BorzyKrzys Pięknie uplastycznił temat

5

@PatrykBarca To był ten pajac od grania na trąbce?

1

@NaFazieHitman Ruskich też wspomogli w walce z hitlerowskimi Niemcami. Gdyby nie ogromna logistyczna pomoc Stanów Zjednoczonych uja by ruscy wygrali, a nie wojnę. Oczywiście oni to w swojej jakże "wspaniałej" historii pomijają i głoszą, że to tylko i wyłącznie potęga ZSRR pokonała nazizm.

0

@Medium Jaka ostra wymiana zdań xD To ten sam Zielu, który w meczu z Argentyną ze łzami w oczach chciał prosić rywali, żeby odpuścili? Szkoda, że wtedy takimi lwami nie byli

17

@Kitek1640 W koszulce Barcy idź. Popraw mu humor

0

@kiper09 Powiedziałbym, że ten Camavinga lepiej gra na lo niż w środku pola. Taki z niego golden boy pomocnik

0

Władze wielkiego wojowniczego Iranu wydały jakiś oficjalny komunikat w związku z tym, że ich kraj płonie, wybuchają kolejne fabryki broni, a ich wojska na terenie Syrii zostały zaatakowane? Czy już narobili pod siebie?

2

@arasz1819 Wtedy pierwszy raz nie dałbym ani grosza xD

5

@taris Napoli i Arsenal - widzisz nas?

0

@patrykzmc2000 Już widzę jak Atletico, które dyma nas w każdej transakcji idzie na taką wymianę. Chyba, że im Lapcio jeszcze ze 100 baniek dorzuci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?