Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Ale musiał mieć trudne 16 lat. Messi orał tą ligę i światowy futbol, a Tebasik siedział czerwony w nerwach, z bólem tyłka.
2
@michal26 Natluką orków ile się da, po czym się wycofają (może nawet już się to dzieje) i tak jeszcze parę dobrych kilometrów, wsi, miast będą robić. Mielic ile się da i odskakiwac do tyłu. Aż do momentu, gdy będą gotowi na kontrofensywe. Czy ten plan wypali? Cholera wie
0
@Cotutajsiedzieje Tak to jest jak zobaczysz coś, o czym skrycie marzysz i tego pragniesz xD
0
@Worny Ciekawe, czy jak Messi odchodził to też przypadkiem nie namieszał w tych limitach, żebyśmy tylko byli pod ścianą i podpisali to cvc zasrane
1
Trochę dziwne, że taki zespół jak Industria Kielce, hegemon krajowy, z ugruntowaną bardzo mocna pozycją w europejskim topie piłki ręcznej nie może znaleźć sponsora i tak naprawdę, na ten moment nie wiadomo jak ten klub będzie funkcjonował w przyszłym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@John_Doe @KrzysztoF @jarzyna ze Szczecina. Szef wszystkich szefów
5
@MesQueUnClub96 A co ty tyle pytań zadajesz młody? Z policji jesteś? Niech się Xavi martwi jak ich upchnąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
0
@Gaz Potrafi grać Tiki taki. Nada się. Welcome home culer!
12
@Gaz Made in La Masia
3
@Deviler Podczas meczu z Argentyną przy 0:2 Czesiu i jego sztab mieli tak samo pod kontrolą awans z grupy
1
@tbas Jakos mi tam jej nie szkoda. I tak pewnie w ruskiej tv będą grzać temat, że to Ukraińcy, o ile w ogóle to wypłynie tam do opinii publicznej
3
@tbas Nie wiem, czy ktokolwiek chciałby mieć grupową zabawę ze śmierdzącymi kozami brodaczami z Czeczenii. Pewnie wierzyła w propagandę jak to ich piękne wojska pachnące fiołkami, witane kwiatami wyzwalają uciemiężonych Ukraińców. To zobaczyła jak wygląda to wyzwalanie.
25
Jaka to jest dzicz. Przynajmniej poczuła na własnej skórze jaka jest codzienność ukraińskich kobiet na tych "wyzwolonych" terenach
1
@BorzyKrzys I bardzo dobrze. Utarł nosa bufonowatemu Luisowi
2
@Kondziubarca Niemcy to wiadomo, ale od paru dni wszystko układało się pod narrację, że USA wyśle myśliwce, a tu zonk. Mam nadzieję, że nasz rząd nie wyrwie się teraz przed szereg z naszymi F-16, bo mamy ich zdecydowanie za mało, żeby cokolwiek oddawac
@Fabik87 Tak, to prawda. Przez rok czasu przeszliśmy od hełmów, "broni defensywnej" do Himarsów, Patriotów, Leopardów i Abramsów. Jest przeskok, przede wszystkim w ilości, ale też jakości
7
Uuuaaa, dziwne nie powiem. Ciekawe co to oznacza? Badanie sytuacji? Brak chęci odkrywania wszystkich kart? A może inny samolot?
3
@Encore Kiedys to my płaciliśmy tyle za jednego z najlepszych piłkarzy Premier League Coutinho. PSG dało "tylko" 60 baniek więcej za największy talent młodego pokolenia, a tu chłopak z ligi portugalskiej (tak wiem, że jest utalentowany i ma ogromny potencjał) za 130. Chelsea wydymana bez mydła. Kogo stać jak nie ich?
6
"Takie My Breath Away" z pierwszej części Top Guna to piękny klasyk. Sam film zresztą też. Lubię do niego wracać po latach
2
@Culers Tak. Wydaje mi się, że jest limit graczy spoza pierwszej drużyny, którzy mogą jednocześnie przebywać na murawie, ale jako, że Xavi ma wywalone na rezerwy, to w sumie nic nam nie grozi
0
@Emhyr Jak my żeby przeprowadzić transfer, to musimy się 517 razy skonsultować z La Liga, czy na pewno możemy i czy przypadkiem nam budżet zaakceptują po takim ruchu, to co się dziwić, że nas wyprzedzili. Tak się nie da niestety
1
@Culer_1906 Jeszcze z Tebasem trzeba się porozumieć. Bez tego się nie obędzie
21
@Hubsao Oświadczam, że żadnej afery nie ma. Aferę wymysliliscie wy, dziennikarze
1
@fenix1983 Barbera może i ma iskrę, ale nie chce kontraktu przedłużyć i latem stąd spierdzieli, a my nie zarobimy na nim nawet grosza.
7
Jak z LA Galaxy to tylko Riqui Puig. Made in La Masia. Welcome home crack Danza Kuduro remix.
0
O jest opinia księgowego i eksperta ds. budżetu i finansów Barcelony.
8
@Bogan Wiem i mnie to boli.
@Muhitos Ja tam jestem zdania, że lepiej dać szansę komuś z rezerw, nawet jeśli nie odpali niż ściągać do klubu kolejnych gogusiow pokroju Prince'a, Murillo czy Braithwaite'a. No chyba, że mają konkretną opcje na celowniku, to zwrócę honor
26
Szukaj w szkółce mister. Lepszego momentu, żeby ktoś wypłynął na szerokie wody nie będzie