Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop bramek nastrzelal prawie tyle, co przez cały sezon do tej pory.
3
@kuz Przecież tam Korona Kielce by się o mistrzostwo biła.
1
@Kengo Tam są same cienkie drużyny
1
@NaFazieHitman Nie bez powodu po wizycie szefa CIA w Kijowie zaczęły się dymisje w rządzie i otoczeniu prezydenta. Przypadków nie ma. Korupcja niestety drenuje państwo ukraińskie od lat i to są fakty.
4
@Emhyr Messi pewnie
1
@Hubsao Dobry wujek Laporta załatwił.
1
@Kuba_1 Ludzie plują, a Messi ma wyebane. Juz zdobył, to czego pragnął najbardziej.
5
@Kondziubarca Orban tłumaczący się Putinowi: "No byłem, ale się nie cieszyłem"
14
@VegetaPolska Jak ty tak piszesz tym laskom bez przecinków, to ja się im nie dziwię, że nie możecie się nigdy porozumieć.
1
@ViscaelBarca2007 Galtier niczym Maradona będąc selekcjonerem: Mam Messiego, to będę wygrywał. Jakieś schematy? Coś ten? A na co to komu potrzebne
3
@Kondziubarca Remis na Old Trafford, a na Camp Nou klepniemy ich różnicą dwóch bramek.
0
@Emhyr Czyli Sampdoria wita się z Serie B.
0
@Hubsao I to są prawdziwe ludzkie dramaty...
2
Kolejne miasto zdenazyfikowane...
1
@Ojciec5tkidzieci "Roliczymy was wszystkich" xDD. Od 2015 roku rządzą, rozliczają i rozliczyć nie mogą. Kowalski to debil i tyle. Pełno ich teraz w sejmie
1
@mrboom Brutalna statystka. Ostatnimi czasy, kiedy z nimi nie grają, to The Reds dostają baty. Mogliby się w tym roku przełamać, zwłaszcza, że to chyba ostatni front na jakim mogą powalczyć o puchar.
0
@mrboom Chciałbym Liverpool, ale pewnie będzie jak zawsze. Kiedy oni ostatnio wygrali z Realem w LM?
2
@Botanik Raczej już 99,9% completed. Nie ma piłkarza obecnie, który mógłby mu to odebrać.
1
@Kessie Na razie to ma guzik do gadania. Kontrakt podpisany, to niech nie cwaniakuje i się bierze do roboty, bo na razie wygląda delikatnie mówiąc średnio. No chyba, że razem ze swoim agentem przyniesie ofertę za 40 baniek w górę, to można będzie zacząć myśleć.
Może jestem naiwny, ale wciąż wierzę, że on może być przydatny dla zespołu.
10
@kuz Po prostu wyrwał się na chwilę z Choroszczy.
1
@Kessie Kazdy w rodzinie ma swojego murana
4
@require No mam nadzieję, że nawet on nie jest tak głupi, żeby po śmierci syna dalej pajacowac na tych galach.
0
@require Jaca wstrzyknie sobie botoks na mordzie i go zastąpi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hubsao Mogliby się tam spotkać z nim Ukraińcy przypadkiem
1
@Kondziubarca Skończy się śmianie mułków z City
1
@MESSIah16 Oczywiście, że nie. Niektórzy sportowcy na Ukrainie walczą i giną za swój kraj w wojnie wywołanej przez Rosję, a my chcemy zapraszać na Igrzyska zawodników, którzy w większości popierają Putina? Żeby jeszcze później machali ruskimi flagami, pokazywali swoje putinowskie "Z" do kamery i wygłaszali jakieś dziwne prowojenne hasła w wywiadach? Dopóki naród rosyjski się nie opamięta (raczej się nie opamięta), to nie ma dla nich miejsca w takich wydarzeniach.
0
@Encore Gra jak Grosicki, a oczekiwania jakby był Messim. Mógłby zejsc na ziemię i wziąć się porządnie za robotę, bo inaczej nic z niego nie będzie
5
@fcbarcafan19 $$$$$$ był decydujący
10
@Hubsao Rosja to jedna wielka spierdolina. Bycie rosjaninem i mieszkanie tam, to jest po prostu stan umysłu, który ciężko pojąć