Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Azi Szwabom już się wojenka znudziła. Niestety sukinsyny są w uprzywilejowanym położeniu i Rosja im nigdy nie zagrozi. To my - Europa wschodnia mamy największy problem
17
@Borry Trybuny winne, kibice winni, sędzia winny, rywale winni. Ogólnie to wszyscy winni, tylko nie męczennik Vinicius
0
@Striker Więc tym bardziej po co on w Barcelonie?
0
@KrwawiaceoczyVEB Jakby go pomalowali na czarno, to może sędzia akurat zapomniałby zapisać w protokole
2
@Encore Ciekawe kiedy ktoś wreszcie w Barcelonie z wolnego strzeli
0
Maciej Kot po pierwszej serii 29 miejsce. Juroszek, Habdas i Pilch przed nim. Nawet w tak słabo obsadzonym konkursie nie potrafi zaistnieć, a ciągle go zabierają na zawody
5
@MesQueUnClub96 Lepiej po reddsie niż jak ciebie ostatnio po hoop coli
2
@kuz My ogólnie na mecze w Lidze Mistrzów/Europy to wychodzimy zazwyczaj osrani już od kilku lat.
4
Gladbach to wychodzi na Bayern, jak Bayern na Barcelone.
10
@Medium XD chłop już swoje w karierze zrobił. Teraz wyjebongo
1
@fcbarcafan19 Przelicytuje szejkerów? Nie wydaje mi się. Kolejny wielki klub wpadnie w łapska petrodolarowych panów. I weź tu później konkuruj z nimi na rynku transferowym.
0
@Czajka90 Misja wykonana. Można lecieć na emeryturke
0
@jeyx77x Albo alternator i brak ładowania. Miałem tak kiedyś w starym V40
3
@MSN2k15 Ale tam jest fatalny poziom, że nawet taka kłoda jak Ronaldo daje radę 1 na 1 z obrońcami
0
@DonMatteo901 Jak dla PSG to 150 baniek i może iść.
8
@Emhyr Nie porównuj dykty do miodu.
2
@Gaz Lewandowski się stąd nie ruszy do końca kontraktu
0
@paweldunajecfcb Do 2030 to oni będą ciągle Ukrainą zajęci
2
@lucca87 Zrobi double-double do końca sezonu, czyli i tak lepiej niż się spodziewałem
1
@pyra92 Z drugiej strony rok temu lepiej nam szło w LE na wyjazdach niż na Camp Nou. U siebie remisowalismy, a wygrywaliśmy pewnie na gorących terenach w Neapolu i Stambule. W tym roku też jesteśmy mocni na wyjazdach.
Jednak bez Pedriego i Gaviego martwię się o nasz środek pola. Oby Xavi nie eksperymentowal z obroną tym razem
0
@mientusek1407 Będzie ciężko
0
@Sergio_Devils Przecież dopiero co ryczeli przez 2 tygodnia o sędziowanie, bo im niby na Viniego polują. Biali hipokryci
5
@Kuba_1 Nie. Jak ktoś w wieku juniorskim stawia kasę na pierwszym miejscu to znaczy, że ma nie po kolei w głowie
0
@Tomo1989 On pisze w ogóle jakieś artykuły o swoim klubie? Czy żyje tylko nienawiścią do Barcelony?
8
@Kondziubarca Xavi jaka strategia. Specjalnie ich podkurwia, żeby lepiej grali xD
1
@ChampionLW Wyskoczy z jakimś "guardiolowym" pomysłem i wyjdzie Eric na śo, a Alonso na lewym wahadle
2
Ostatnio tak nielogiczne decyzje trenera widziałem w meczu 1/2 SPH z Betisem. Później w lidze jakoś to wyglądało i myślałem, że już Xavi ogarnął. Jednak nie do końca.
W lidze dobrze idzie, ale jak przychodzi do grania w pucharze to dostajemy nagle jakiegoś niedojebania. I to się tyczy wszystkich, począwszy od trenera, kończąc na zawodnikach. Niesamowite.
Wynik nie jest zły, ale na rewanż pojedziemy mocno osłabieni i będzie jeszcze trudniej.
0
Zajebisty meczyk. Lepiej się to oglądało niż dotychczasową Fazę Pucharową w Lidze mistrzów
2
@ChampionLW Nie będzie.
1
Ansu powrót jakby Messim był xD