6

@Azi Szwabom już się wojenka znudziła. Niestety sukinsyny są w uprzywilejowanym położeniu i Rosja im nigdy nie zagrozi. To my - Europa wschodnia mamy największy problem

17

@Borry Trybuny winne, kibice winni, sędzia winny, rywale winni. Ogólnie to wszyscy winni, tylko nie męczennik Vinicius

0

@Striker Więc tym bardziej po co on w Barcelonie?

0

@KrwawiaceoczyVEB Jakby go pomalowali na czarno, to może sędzia akurat zapomniałby zapisać w protokole

2

@Encore Ciekawe kiedy ktoś wreszcie w Barcelonie z wolnego strzeli

0

Maciej Kot po pierwszej serii 29 miejsce. Juroszek, Habdas i Pilch przed nim. Nawet w tak słabo obsadzonym konkursie nie potrafi zaistnieć, a ciągle go zabierają na zawody

5

@MesQueUnClub96 Lepiej po reddsie niż jak ciebie ostatnio po hoop coli

2

@kuz My ogólnie na mecze w Lidze Mistrzów/Europy to wychodzimy zazwyczaj osrani już od kilku lat.

4

Gladbach to wychodzi na Bayern, jak Bayern na Barcelone.

10

@Medium XD chłop już swoje w karierze zrobił. Teraz wyjebongo

1

@fcbarcafan19 Przelicytuje szejkerów? Nie wydaje mi się. Kolejny wielki klub wpadnie w łapska petrodolarowych panów. I weź tu później konkuruj z nimi na rynku transferowym.

0

@Czajka90 Misja wykonana. Można lecieć na emeryturke

0

@jeyx77x Albo alternator i brak ładowania. Miałem tak kiedyś w starym V40

3

@MSN2k15 Ale tam jest fatalny poziom, że nawet taka kłoda jak Ronaldo daje radę 1 na 1 z obrońcami

0

@DonMatteo901 Jak dla PSG to 150 baniek i może iść.

8

@Emhyr Nie porównuj dykty do miodu.

2

@Gaz Lewandowski się stąd nie ruszy do końca kontraktu

0

@paweldunajecfcb Do 2030 to oni będą ciągle Ukrainą zajęci

2

@lucca87 Zrobi double-double do końca sezonu, czyli i tak lepiej niż się spodziewałem

1

@pyra92 Z drugiej strony rok temu lepiej nam szło w LE na wyjazdach niż na Camp Nou. U siebie remisowalismy, a wygrywaliśmy pewnie na gorących terenach w Neapolu i Stambule. W tym roku też jesteśmy mocni na wyjazdach.
Jednak bez Pedriego i Gaviego martwię się o nasz środek pola. Oby Xavi nie eksperymentowal z obroną tym razem

0

@mientusek1407 Będzie ciężko

0

@Sergio_Devils Przecież dopiero co ryczeli przez 2 tygodnia o sędziowanie, bo im niby na Viniego polują. Biali hipokryci

5

@Kuba_1 Nie. Jak ktoś w wieku juniorskim stawia kasę na pierwszym miejscu to znaczy, że ma nie po kolei w głowie

0

@Tomo1989 On pisze w ogóle jakieś artykuły o swoim klubie? Czy żyje tylko nienawiścią do Barcelony?

8

@Kondziubarca Xavi jaka strategia. Specjalnie ich podkurwia, żeby lepiej grali xD

1

@ChampionLW Wyskoczy z jakimś "guardiolowym" pomysłem i wyjdzie Eric na śo, a Alonso na lewym wahadle

2

Ostatnio tak nielogiczne decyzje trenera widziałem w meczu 1/2 SPH z Betisem. Później w lidze jakoś to wyglądało i myślałem, że już Xavi ogarnął. Jednak nie do końca.
W lidze dobrze idzie, ale jak przychodzi do grania w pucharze to dostajemy nagle jakiegoś niedojebania. I to się tyczy wszystkich, począwszy od trenera, kończąc na zawodnikach. Niesamowite.
Wynik nie jest zły, ale na rewanż pojedziemy mocno osłabieni i będzie jeszcze trudniej.

0

Zajebisty meczyk. Lepiej się to oglądało niż dotychczasową Fazę Pucharową w Lidze mistrzów

2

@ChampionLW Nie będzie.

1

Ansu powrót jakby Messim był xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?