0

@Criss18Barca 17,2 punkta przewagi robi wrażenie

0

@Homeopata8989 Inter jak zwykle z wypożyczeniami wyjeżdża.

3

@Kessie I tak do końca kontraktu

1

1

@MarcelNJ11 Zgadza się, ale mają też dwa mecze z City.

0

Arsenal w dołku niestety

0

@xDoMinO26x Niemożliwy to Mbappe, a realny to nie widzę nikogo i wolę grać na 4 pomocników

0

@MesQueUnClub96 Nie musieli.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Lionel_Messi10 Piękny grajek ten Enzo. Wszedł z buta do tej drużyny. Genialne podanie

0

@Tomek54321 Ahhh potężne Live Kloppa, które wygrało ligę raz przez 8 lat. Żeby nie było, to szanuje robotę jaką zrobił na Anfield. Co prawda wydał kupę kasy na wzmocnienia, ale robił to z głową. Nie rozumiem tylko idealizowania, że jego drużyny to są jakieś walce nie do pokonania.

1

@Pawel13sz Pamiętam, że sędzia nieźle nas dymał w tamtym meczu i robił wszystko, żebyśmy przegrali

5

@talizmo Xavi będzie wyjaśniał brodatego Niemca aż miło.

0

@Ascend Po drabinie.

3

@paweldunajecfcb "Ukraina nie importuje gazu bezpośrednio z Rosji, ale z niego korzysta. Ukraińskie spółki naftowe kupują rosyjski gaz przez pośredników: Węgry, Słowację, Austrię, Polskę. W większości jest to gaz pochodzący z Rosji. Niewielką jego część stanowi gaz z Norwegii i Niemiec.

Częściowe uniezależnienie Ukrainy od dostaw rosyjskiego gazu nastąpiło 26 maja 2015 roku. Po wybuchu wojny w Donbasie ukraiński rząd obawiał się, że Rosja wykorzysta cenny surowiec w walce z Ukraińcami i zakręci kurek. Z tego powodu nawiązano współpracę z Zachodem.

Obecnie większość gazu trafiającego do Ukrainy pochodzi z hubów przeładunkowych w Austrii. Do ceny drożejącego surowca Ukraińcy muszą doliczyć opłatę przesyłową stanowiącą nawet 1/3 jego ceny. Dla Ukrainy to nieopłacalne, lecz konieczne, by zachować niezależność gazową od Rosji."

Pierwszy artykuł jaki znalazłem w internecie.

1

@Chucky Było: "Kuuulllaaaa Frenkie, jak ja cię szanuję" ?

2

@Adriano99 Słuchając tego kawałka i słysząc głos Chestera poczułem się jakbym przeniósł się do czasów, gdy on żyje, a ja czekam na nowość od Linkin Park. Szkoda, że tak skończył...

2


NATO pokonane

5

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 Zamiescil takie zdjęcie, ale się nie cieszył

0

@IronSanHybrid Jaka obrona hahaha. Niezła amatorka

29

Dziś po służbie zajechałem na myjnie i przypomniałem sobie o tym śmiesznym zakazie korzystania z myjni, za który policja mandaty wlepiała, zamykanie lasów, czy godziny dla seniorów, w których sklepy były zawsze puste. Ale to było poyebane podczas tej pandemii xD

0

@HighestInTheRoom Za 1 obroniony strzał xDD Ogólnie uważam, że Courtois powinien dostać, ale gadanie, że Martinez nie zasłużył jest niedorzeczne.

0

@Majkel34 Strzelanie rakietami w obiekty cywilne takie jak szpitale, szkoły, przedszkola. Odkryte masowe groby, które potwierdzają, że mordowali cywili. Myślę, że to wystarczające dowody na ludobójstwo. Nie wiemy jeszcze co tam odwalali w Mariupolu, ale podobno było grubo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MESSIah16 Scaloni i Messi to pewniaki. Najważniejsza Impreza czterolecia bije wszystko, a to czego dokonał z Argentyną ich trener zasługuje na szczególne wyróżnienie.

6

@PatrychoO Epickie zwieńczenie jego reprezentacyjnej (nie tylko) kariery. Zwłaszcza to na jakim kosmicznym poziomie on zagrał ten turniej robi wrażenie. W każdym meczu był kluczowy i najlepszy na boisku.
Ten przegrany w 2014 roku finał, spowodował, że ten triumf w 2022 smakował jeszcze lepiej.

0

@goldmetaxa Dobra dobra, ale on gra z kontuzjom

1

@osa91 Premia premią, ale jutro ta podłoga musi być dobrze wymopowana Panie Areczku. I proszę szanować firmowy sprzęt
https://zapodaj.net/8787bb5ff385d.jpg.html

0

@mekston Niesamowite to będzie osiągnięcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?