6

@Faro Najlepszy odcinek to i tak chyba ten, w którym chłopak poznał jakaś laske na ulicy, zaczęli się spotykać, a jak już miało dojsc co do czego, to się okazało, że ona była kiedyś facetem. Chłopak po przemyśleniu sprawy stwierdził jednak, że dalej chce się z nią spotykać. Wszystko pięknie zaczęło się układać, a na końcu okazało się, że on i ona byli kiedyś braćmi, tylko jednego z nich biologiczni rodzice oddali do domu dziecka xD

4


Brak słów, żeby opisać tą swolocz. Szkoda, że rosja nie może zaczynać się dopiero za Uralem...

3

@Worny Gdyby nie Halo prawdopodobnie straciłby głowę na tej barierce. Nie miałby absolutnie żadnych szans
https://zapodaj.net/36da565018db8.jpg.html
Epickie zdjecie

4

Spalony bolid Romaina Grosjeana ze słynnego wypadku w Bahrajnie będzie można obejrzeć na wystawie w Madrycie.


Jeden z poważniejszych wypadków w ostatnich latach, który przypomniał o tym jak niebezpieczny jest motorsport, ale pokazał też jak wiele inżynierowie zrobili dla poprawy bezpieczeństwa zawodników

21

@Kondziubarca Nie od dziś wiadomo, że Rosja to ostoja demokracji w Europie xDD

1

@Survier O Traktakcie ryskim w 1921 i wydymaniu Ukraińców tez nikt nie wspomina. A to właśnie po tym zaczęła gwałtownie rosnąć nienawiść tego narodu do Polaków.

0

@jeyx77x Przecież dla tych kacapskich dziadów historia zaczyna się w 1721 roku i powstaniu imperium rosyjskiego.

2

@Kondziubarca Już tydzień temu wiedziałem, że będzie mówił o LGBT, malowanych symbolach na ukraińskich wozach i o tym, że to nie oni zaczęli. Nic nowego

59

@barcanawieki Grunt, że Messi był w stanie grać na Mundialu i go wygrać. Katar 2022 zamknął tą dyskusje raz na zawsze.

0

@MesQueUnClub_87 Cała jego polityka oparta jest na strachu. Wiecznie straszy tym atomem. Ile to już "cienkich, czerwonych lini" przekroczył zachód w pomocy? Jemu właśnie o to chodzi, żeby wywołać strach i zniechęcić ludność zachodnią do pomagania Ukrainie.

11

@SteuerFreiMoney Zgadza się. Nie zmienia to faktu, że skoro pan @Janas11224 nie widzi w deszczu, to powinien jechać wolniej.

71

@Janas11224 No to widzisz czy nie?

115

@Janas11224 To jedz wolniej skoro w deszczu nic nie widzisz.

5

Podejrzewam, że rozpoczynając inwazję niemal rok temu, kacapy prędzej spodziewały się wizyty Putina w Kijowie na defiladzie zwycięstwa, niż Bidena.

3

@Borry Dziwne, że te parówy pierwsze z tym nie wyskoczyły.

4

@Joe_Pesci Dobrze zrobiony bimberek jest zawsze lepszy niż wódka

2

@tbas Wszystko zależy od koloru koszulki.

2

@Rust_Cohle Liczę na to

4

@Kondziubarca Nie wygląda to zbyt optymistycznie

1

@IronSanHybrid Lapcio na tym filmiku też dał niezły popis.

1

@IronSanHybrid "Patriota Bąkiewicz" xDD

0

@Kondziubarca Szybkiego końca wojny nie będzie.

0

@barcelonaLM To trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego

5

Mam nadzieję, że BACK wyjdzie na United.

3

@MesQueUnClub96 W dodatku na skrzydle

0

@Matix90 Riqui Puig z 6

3

Żeby teraz tylko nic nie odjebali i wygrali to na luzie. Najlepiej strzelić szybko na 3:0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Compadre Wolę Torre za Kounde i Roberto na po.

1

Jakby Torres grał cały czas na takim poziomie jak dziś, to on mnie mniej irytuje na boisku niż Raphinha czasami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?