2

@daniel32778 Zupełnie inni zawodnicy

2

@Lola120 I pomyśleć, że od tamtej pory w Europie to my się głównie kompromitujemy

2

@ViscaBarca123 Zaraz Ronaldinho całą rodzinę tu wciśnie xD

1

@tomek8756 Mokry sen morawieckiego.

4

@Nano22 Jak wyobrażasz sobie występ rosyjskich sportowców na igrzyskach, w momencie, gdy ich kraj i armia (do której też w większości należą) prowadzą napastnicza wojnę w sąsiednim kraju? Niektórzy ukraińscy sportowcy giną w wojnie wywołanej przez Rosjan, a oni mają sobie jechać na igrzyska? Dasz ich pod neutralną flagę, to i tak będą mieli okazję zaprezentować te swoje "Z" do kamery, albo udzielać jakichś "mądrych" wywiadów. Nie ma miejsca dla Rosjan na takich imprezach dopóki sami się nie ogarną i nie zrobią porządku u siebie w kraju i tyle.

3

@Emhyr Byle go nie oddali za jakieś 7 baniek do Anglii, bo to będzie nieporozumienie. Albo konkretny pieniądz, albo niech zostanie.

1

@Firestone Powiedziałbym nawet więcej. Perez to moim zdaniem najważniejszy człowiek w historii Realu Madryt.

4

@Rastafarnianin Może być też 1:0 po karnym z czapy. Ból dupy madryciarzy byłby przepiękny.

0

@Sinirsey Hodowlą jedwabników najlepiej

16

@Zoker A to akurat śmieszne bo Messi powinien tą nagrodę wygrać przynajmniej dwa razy. W 2015 za rajd z Bilbao w Pucharze Króla i w 2019 za wolnego z Liverpoolem

1

@FioletoweOczy Raphinha powinien zostać, bo jako jedyny z tej trójki daje nam liczby z przodu + dokłada do tego zapierdzielanie w tyłach. Co nam po dobrej grze Ferrana jak nie ma z tego korzyści? O Fatim to się nawet nie będę wypowiadał, bo na ten moment nie daje nic do przodu, a i z tyłu nie chce mu się za bardzo pracować.

1

@wasacz Spokojnie. To tylko narracja do momentu odpadnięcia Realu z Ligi Mistrzów. Ciekawe, czy Real dalej będzie taki mocarny i wielki, jak w tym sezonie skończy z pustą gablotą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr Dlatego właśnie Guardiola oddał go lekką ręką. W Juve i Interze też ponoć fochy stroił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@AdiKingu96 Dzieci pewnie zadowolone, że ich ziomki słuchają piosenki ich matki o ich ojcu.

6

@Medium Trzeba na szybko coś postawić na pokazowe. Ciekawe ile trupów leży w piwnicach tego spalonego bloku z tyłu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@Kidd Ona taka nie jest

9

@QQL5 Gavi to culer z krwi i kości. On kocha ten klub, zawsze daje z siebie 110%, a takich się nie oddaje. Tym bardziej, że prezentuje odpowiedni poziom, by tu grać

0

@Emhyr Zasługuje to na pochwałę, uznanie i brawa. Jeszcze jakbyśmy bronili tak w Europie, to byłoby pięknie

5

@Bezhistorii Ciężko będzie wyjsc na ulicę, gdy "przywódca" wpuścił do kraju ruskie wojsko.

0

@Medium Najlepsze jest to, że większość fanów stoi murem za trenerem w tej sytuacji. Musiał im tam nieźle prezes zajść za skórę

5

@KrychaFCB Ale ty wiesz, że wojna w Donbasie trwa od 2014 roku i była stale eskalowana przez stronę rosyjską? Trump nie zrobił nic, by to załagodzić i tak samo byłoby teraz. Gadka, że on skończyłby te wojnę w 2 dni, to populizm i nic więcej, bo to się po prostu musiało stać.

2

@qbuteq Przecież to działa w dwie strony. Teraz jak RBR dominuje i nikt nie ma do nich podjazdu, to ta sama część, która plakala o dominacje Mercedsa, obecnie się cieszy.

59

@DonMatteo901 Najlepsze jest to, że jakby Gavi już zdecydował się ruszyć do niego na pełnej to Vinicius pierwszy leżałby na ziemi trzymając się za twarz. Zero szacunku dla takich prowokatorów

3

Niezłe dymy w Motorze. Po katastrofalnej rundzie jesiennej wzięli Feio na trenera. Gość w 10 meczach zrobił średnią punktową 2,37 i pewnie zaraz wyleci za spuszczenie w*****olu prezesowi.

0

@VegetaPolska Ty się z nią widziałeś w ogóle choć raz? Czy ciągle tylko piszecie? XD

0

@QQL5 Ryby i madrycioki glosu nie mają

0

@FCB24 Dla mnie Ajax był przyjemniejszy do oglądania. Wywalili Real i Juventus, więc na tamten czas naprawdę topowe ekipy, ale Monaco też świetne. Zwłaszcza mecz z City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?