0

@raben24 Patrząc na to jak gra to chyba po superpucharze odstawil

1

Gramy, gramy kurla panowie

3

My to sobie lubimy spierdolic poukladany mecz

0

@Roobo Jorginho był pchany do ZP. Lewy to chociaż się bronił liczbami i pucharami

5

Przypominam, że mało brakło i skończylibysmy z Solerem w miejsce Frenkiego. Dobrze, że do tego nie doszlo

3

Czesław wycisnął z Lewusa wszystkie umiejętności w tym Katarze? Na prawdę widać, że coś nie gra, bo mimo wszystko wcześniej wyglądał dużo lepiej

1

@Borry No kupiliśmy go i gówno nam zrobią madryciaki

3

@Huberc1kk To rekompensata za Inter i Bayern

6

@HypeR Ferran grający na lewej stronie nie wygląda tak dobrze jak na prawej. To samo Raphinha. Ciężko to pogodzić, ale mam nadzieję, że Torres dziś jednak swoje pogra. Może da jakiś impuls z ławki. To też będzie ważne.

0

@Emhyr Zostawiam go na kolejny sezon z obowiązującym obecnie kontraktem, ale na razie nie podpisuje nowego.

0

Inter jak zawsze wyskoczy z wypożyczeniem i jakąś śmiesznie niską opcją wykupu

3

@Chaoss Ciekawe kiedy Alonso zacznie narzekać na Astona :D

0

@DonMatteo901 Dlaczego musza latać? Dziecom kazali się uczyć zdalnie, to oni też niech pracują zdalnie.

0

@Encore Będzie do zaakceptowania tylko pod warunkiem, że wygramy lige

4

@Medium Przereklamowane rozgrywki. Liga Europy lepsza

5

@Emhyr A w lato potężny Bukaku wraca z niemałą pensyjką

5

@kuz Ale no przecież sędziowie nic nie widzieli, nic nie słyszeli

3

@AllBundy Dobrze byłoby jakbyśmy my ich z tego konia zrzucili w Pucharze Króla.

9


Niezła pompa na obchodach rocznicy 3-dniowej operacji specjalnej. Nie do podrobienia są xD

2

@jaras121 Za męża, który akurat wychodzi do pracy

2

@tristan87 Nie no kurwa, Franza ocenzurowali? Przecież to tak, jakby oblać Mona Lise farbą

0

@SLBenfica1904 Busquets sobie w trójce pomocników nie radzi, bo nie nadąża, a Ty go chcesz w duecie z Frenkieem tylko zostawić? To byłoby samobójstwo

7

@qbuteq Sfrajerzyc w dwumeczu, a w jednym meczu to jeszcze co innego

1

@TheMazixX Wystarczy, że w co 3 zagra tak jak na mundialu, a w pozostałych dwóch i tak będzie grał na poziomie nieosiągalnym dla Dembele, czy Raphinhi

1

@FCB24 Na pewno nie będzie tak wysoki jak był, czy ma teraz w PSG, bo nas nie stać.

6

Wstaje rano i świat poebalo. Jak można prowadzić 2:0 i przegrać 2:5? To trzeba już totalnie sfrajerzyc

5

@lionelmessigoat Co roku są takie głosy, a te karaluchy się prześlizgują i wygrywają

0

@tristan87 Ale ręcznik

0

@Faro Sami sobie to zrobiliśmy, na własne życzenie i przez frajerstwo

0

Ten Bajcetic to taki dobry jest, że w pierwszym składzie wychodzi? Jaka jest charakterystyka gry tego chłopaka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?