1

@Emhyr Żeby chociaż ten zmysł strzelecki mu powrócił, to już byłby z niego jakiś pożytek.

4

@bartas97 Zobaczymy

5

@Tomo1989 Rok 2023 w Europie, a wygląda to jak Warszawa w 1945. Nie do pomyślenia, że człowiek może być tak głupi i powtarzać błędy poprzedników. Nawet 100 lat nie minęło od ostatniej wojny na starym kontynencie...

13

@MesQueUnClub96 Laska, która taka nie jest i jest inna niż wszystkie inne prawdopodobnie ma dziecko

1

@DonMatteo901 Szacun dla Simeone za to co zrobił z Atletico. Wyniósł ten klub na wyższy poziom, oni weszli do piłkarskiej elity. Mimo wszystko uważam, że przydałby im się powiew świeżości na ławce trenerskiej

10

Ona taka nie jest

37

Czwarte miejsce trochę boli, ale za 2/3 lata o takim wyniku będziemy mogli pomarzyć.

6

@tomek8756 Kacapy żyją w swoim świecie

0

@Damiain Najlepsze, że my go prawie na Solera zamienilismy

8

@Kidd Lahoz albo Manzano będa na rewanż. Trzeba odrabiać straty

5

@kuz Gavi, ty nasz mały rasisto kochany

51

@barcanawieki Kilka słów prawdy jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Raz mówi to Vinicius do sędziego, a raz Gavi do Viniciusa.

0

Jeśli chodzi o występ naszej defensywy w rewanżu, to możesz się jeszcze zdziwić dziadziu.

11

@Barcanajlepszyteam Ahhh ci cholerni Ukraińcy. Zabijają biednych Rosjan

0

@against_modern_football Jakbyśmy ich rozjechali 3:0 to też by znaleźli jakieś wymówki. Pewnie sędzia byłby nie taki, trawa za mało zielona. Zwycięzców się nie sądzi

2

@draxidox Świetnie w destrukcji. Obronił strzał Kessiego

3

@marcin62 Za to ostentacyjne machanie łapami zaraz po kartce powinien drugą dostać i zjazd do bazy

1

@Emhyr Dobrze byłoby się pozbyć raz na zawsze. Nie wierze w jego długoterminowy powrót do dyspozycji

3

Alonso zajebisty mecz.

27

Borek twierdzi, że z Dembele, Pedrim, Lewym byłoby lepiej dla Realu xDD

36

@Pedri16Future XD klub który rok do roku wygrywał Ligę Europy walczy o utrzymanie. To jest właśnie ten progres ligi pod szefostwem Tebasa

4

Dyrektor i ekspert ds. finansów Barcelony znów atakuje

1

@P33ck Anglia: 1) Arsenal, 2) City, 3) United, 4) Tottenham
Hiszpania: 1) Barcelona, 2) Real, 3) Betis, 4) Atletico
Włochy: 1) Napoli, 2) Inter, 3) Milan, 4) Lazio
Francja: 1) PSG, 2) Monaco, 3) Marsylia, 4) Rennes
Niemcy: 1) Bayern, 2) BVB, 3) Lipsk, 4) Union

4

Putin celnie o swoich sołdatach

1

@Survier Ja coś czuję Alonso w wyjściowym

1

@MesQueUnClub_87 Świetny aktor

0

@VegetaPolska Święta trójca xD

3

@kuz I jeszcze odstrzeliwuje się z jakiegoś granatnika, a orki boją sie podjechać

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

https://x.com/technicznybdg/status/1630262151490293762 A co on jest kurla robocop? Jaja ze stali. Ale tam musi adrenalina buzować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?